رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

یک نفر به من میگه که چطوری میشه برای مطالب قالب تعریف کرد؟ و آیا میشه برای نمایش مجموعه ها در صفحه اصلی هم قالب تعریف کرد؟

برای این که استایل های خاص خودتون رو به k2 اعمال کنید، می تونید فایل css زیر را تغییرات دهید:

components/com_k2/css/k2.css

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام:

دوستان خسته نباشید.

من برای نصب به مشکل خوردم، پیام زیر در زمان نصب داده میشود

Fatal error: Allowed memory size of 8388608 bytes exhausted (tried to allocate 136 bytes) in /home/sites/tolouenews.ir/public_html/libraries/joomla/registry/format/ini.php on line 249

لطف کنید بفرمایید چطور این مشکل را حل کنم البته تا بحال با نصب هیچ مشکلی نداشتم ولی در ماژول این کامپونیت هم که قبال نصب شده بود بعد از عال کردن روی صفحه اصلی سایت چننین پیامی میداد که مجبور شدم کل ماژول زا حذف کردم.

لینک به ارسال

سلام.

اینکه شما زحمت کشیدید و نوشتید ارسال مطلب در خود جوملاست.

این را که خود من هم می‌دانم و به قول خودتان هنگام نصب جوملا به صورت پیش‌فرض در منوی کاربری ارسال مطلب وجود دارد.

اگر به عنوان مطلب دقت کنید منظور من ارسال مطلب در کامپوننت K2 بود.

این کامپوننت علاوه بر اینکه برای درج خبر استفاده می‌شود، برای ساخت فروشگاه و ... نیز قابل استفاده است.

من قصدم این است که کاربر در کامپوننت K2 مطلب ارسال کند نه در خود جوملا.

این مراحل را دنبال کنید.

ابتدا به مدیریت ماژول ها رفته و گزینهی لاگین خود جوملا را غیر فعال کنید و گزینه ی k2-login را فعال کنید. حالا به بخش users در k2 بروید در تنظیمات کاربر مورد نظر K2 user group گزینه ی

سلام.

اینکه شما زحمت کشیدید و نوشتید ارسال مطلب در خود جوملاست.

این را که خود من هم می‌دانم و به قول خودتان هنگام نصب جوملا به صورت پیش‌فرض در منوی کاربری ارسال مطلب وجود دارد.

اگر به عنوان مطلب دقت کنید منظور من ارسال مطلب در کامپوننت K2 بود.

این کامپوننت علاوه بر اینکه برای درج خبر استفاده می‌شود، برای ساخت فروشگاه و ... نیز قابل استفاده است.

من قصدم این است که کاربر در کامپوننت K2 مطلب ارسال کند نه در خود جوملا.

ابندا در مدیریت ماژول ها گزینه ی لاگین پیش فرض جوملا را غیر فعال کرده و k2-login را فعال کنید. حالا در بخش users در k2 در تنظمیات یوزرد مورد نظر گزینهی K2 user group را برابر site owner یا گروهی که خودتان ساخته اید را انتخاب کنید (باید اجازه ی ثبت مطلب داشته باشد.) حالا با یوزر لاگین شوید گزینه ی ارسال مطلب جدید ظاهر می شود برای کاربر..

بارم سوالی بود در خدمتم

لینک به ارسال

سلام:

جناب قادری لطف نمودید .

اگر برای شما و یا دیگر دوستان امکان دارد در مورد k2D یک آموزش اساسی ترتیب بدهید واقعا لازم بنظر میرسد.

البته در صورت امکان این آموزشها مدون و سلسه وار باشد تا بشود نتیجه خوتب گرفت .

میدانم کمی پرتوقع هستم خوب کاریش نمیشه کرد:)

باز هم از زحمات بی دریغ همه شما ممنون هستم:heart:

لینک به ارسال

سلام

راستش من که خیلی دوست دارم اگر دوستان کمکم کننند و البته تو هفته بعد که سرم خلوت تر باشه

لینک به ارسال

سلام

من 2 تا مشکل دارم که اگه میشه جواب بدید

1.چجوری یک مطلب را به صفحه اصلی بفرستم

9fd0b4b9275c4fc79f2f.JPG

.2شنیدم که با k2 میشه منو درختی هم ساخت اگه میشه بگید چه جوری و اگه نمیشه لینک یه کامپوننت منو درختی که مجموعه های k2 هم نمایش بده را بزارین.

پیشا پیش از همتون ممنون

لینک به ارسال

برای نمایش مطالب در صفحه اول

برای k2 یک منو بسازید و آن منو را پیش فرض صفحه اول قرار دهید

برای نمایش منو درختی میتونید برای هر دسته یک منو بسازید و هر کدام را زیر مجموعه دیگری قرار دهید و این منو ها را ایجاد نمایید

لینک به ارسال

آقای تهرانی ممنون

ولی میشه دقیق بگی اینایی که میگین کجاست و مرحله به مرحله توضیح بدید آخه من تازه شروع کردم به کار با جوملا

ممنون

لینک به ارسال

آموزش ساخت منو را در جومینا لرن آپلود کردم انشا الله آموزش های جومیتل لرن کامل بشه مشکل کاربرهایی مثل شما کاملا حل میشه

http://joominalearn.ir/index.php?option=com_seyret&Itemid=21&task=videodirectlink&id=20

پس از این میتوانید 2 آموزش بعدی هم که مربوط به منو هست را مشاهده نمایید

لینک به ارسال

من یک منو ساختم حالا اینکه می خوام پیش فرض صفحه اول قرارش بدم

میرم داخل منوی menu

اونجا یک مدیریت منو دارم

یک main menu دارم

یک user menu و top menu

و ...

و یک منویی که خودم ساختمش

حالا این منویی که خودم ساختم رو چطور پیش فرض قرار بدم؟

لینک به ارسال

با سلام

در کنار منویی که ساختید داریه آنرا انتخاب کنید و از قسمت بالا گزینه ی default یا ستاره زرد رنگ را بزنید

لینک به ارسال

آموزش چگونگی قرار دادن منو برای صفحه اصلی در جومینا لرن قرار گرفت . شما همانطور که در آموزش توضیح داده میشه میتونید منو k2 را به عنوان صفحه اصلی انتخاب نمایید. همچنین آموزش های قبلی را میتوانید جهت یادگیری کل این بخش ببینید :

سرپرستی سایت - توضیح صفحه کنترل منو

http://joominalearn.ir/index.php?option=com_seyret&Itemid=21&task=videodirectlink&id=28

آموزش های تکمیلی :

سرپرستی سایت - مفهوم منو

http://joominalearn.ir/index.php?option=com_seyret&Itemid=21&task=videodirectlink&id=20

سرپرستی سایت - ساخت منو ها

http://joominalearn.ir/index.php?option=com_seyret&Itemid=21&task=videodirectlink&id=27

سرپرستی سایت - ساخت سر منو

http://joominalearn.ir/index.php?option=com_seyret&Itemid=21&task=videodirectlink&id=26

لینک به ارسال

سلام:

من قبلا این افزونه را نصب کردم ولی به دلایلی برداشتمش . الان هر کاری میکنم خطای انلاین 162 و چندتا دیگه میده.

میشه لطف کنید کمک کنید؟

لینک به ارسال

سلام آقاي تهراني

من توي اين سايت جومينالرن دوبار با دوتا ايميل متفاوت ثبت نام كردم

اما ايميل فعال سازي يوزرم برام نيومد

حالا چطوري از لينك هايي كه داديد استفاده كنم؟:s

لینک به ارسال

من در تنظیمات نمای ظاهری مطالب و مجموعه ها مشکل دارم

کسی می تواند کمک کنه

اگر نمونه ای رو هم قرار بدهید شاید متوجه شم که باید چه کار کنم

خوب گفته شده که خود سایت جومینا از این کامپوننت استفاده کرده خوب چه تنظیماتی رو انجام داده که ظاهر مطالب و مجموعه ها به این شکل در آمده؟

آیا فایل css رو هم تغییر داده یا فقط از قسمت مدیریت توانسته این تغییرات رو انجام بده

با تشکر از همه دوستان

لینک به ارسال

با تشکر از پاسخگویی سریع تان

آیا فایل css رو هم تغییر دادید یا فقط از قسمت مدیریت توانسته اید، این تغییرات رو انجام بدهید؟

لینک به ارسال

سلام به همه

از اونجائی که کامپوننت خیلی بدرد بخور و خوبیه احساس کردم فارسی سازی قسمت مدیریتش نیازه البته قسمت کاربری رو که قبلا آقای تهرانی عزیز زحمتشو کشیدن.

به کوری چشم شیطون(!) فارسی سازیو شروع کردم ولی حجم کار زیاده (با مقایسه با وقت کم من و البته یه کم هم تنبلی!)

دوستانی که میتونن کمک کنن تو همین تاپیک یا تو پیام خصوصی اطلاع بدن تا تقسیم کار کنیم.

ممنون:thankyou:

لینک به ارسال

قبلا قسمت مدیریتش توسط یکی از سایت ها فارسی شده است و برای دانلود گذاشته شده فکر کنم سایت جوملا دات ای ار باشه

پیشنهاد من این هست که اگر امکانش باشه آموزشش رو ترجمه کنید چون تا حالا هیچ جا آموزشی از اون گذاشته نشده است. البته توی خود سایت جوملا دات ای ار یک آموزش مختصری هست اما در مورد تنظیمات نمای ظاهری مطالب و مجموعه ها هیچ کجا آموزشی وجود نداره

با تشکر

لینک به ارسال

ممنون عزیز

ممنونم شدیدا

این هم لینک دانلود

ببخشید من چیزی تحت عنوان فایل راهنما پیدا نکردم.

اگه هست بذار تا ترجمه کنیم.

لینک به ارسال

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان

من این کامپوننت رو نصب کردم فقط تایتل قسمت مجموعه فارسی و بقیه تایتل ها انگلیسیه .

وقتی که می خوام یک مجموعه درست کنم ارر میگیره از فایل category خط 49 همونجا که مربوط به زبان میشه UTF -8 . لطفاً راهنمائی کنید که مشکل چیه و چطور حل میشه.

لینک به ارسال

آقا این نسخه فارسی رو بگیرید دوساعت که تو لوکال باهاش کار کنید 80% دستتون میاد که کجا چه خبره اگه هم مشکلی بود تو همین تاپیک بیان کتید دوستان هستن کمک میکنن

راستی برا شروع اون آموزشی که سایت joomla.ir گذاشته(که لینکشو دوستان در پست های قبلی گذاشته بودن) رو بخونید بدک نیس.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...