رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام

وقتی این ماژول رت فعال می کنیم چطوری ماژول ها که نصب شدند مثل آخرین مطالب یا بقیه ماژول ها که از سیستم خود جوملا دستور می گرفتند باید فعال بشن

رنگ پس زمینه مطلبی که با k2 نوشته می شه یکی در میان زرده چطوری سفید بشه

دوستان کسی هست که تنظیم شده این ماژوا را داره بزاره من نصبش کنم ؟

با تشکر

سلام دوستان من

معذرت که 2پست پشت سر هم میدم

من مطالب نمونه سایت خودم را پاک کردم و آمدم که از k2 استفاده کنم اول این که گزینه هاش فارسی نیست و از چپ به راست چینده میشه با اینکه سایت فراسی مدیریت فارسی و همه چی فارسی هست

و مطلب بعدی اینکه ماژل مختلفی که دارم لینک نمی تونم بدم چون شناسه ای که می دم برای نمایش به ماژل ها رو نمی خونن

یعنی اینکه شناسه ها منحصر به فرد نیستن مثل خود جوملا در مجموع ها از 1 تا ... شروع میشه و در مطالب نیز از 1تا ... شروع میشه

در این حالت چی کار باید بکنم ؟

در صورتی که بخواهم مطالبmod_k2_content را در صفحه اول قرار بدم و به صورت استاندارد contentدر جای محوتا بشینه چه چی کار کنم

اصولا موقعیت content درموقعیت ماژول کجاست چون همچین چیزی در هیچ قالبی ندیدم

یک سوال مهم اینکه آیا اماکان زیر مجموعه زیر مجمعه وجود دارد

یعنی مجموعه 1 3تا زیر مجموعه داره و هر کدوم از این 3 مجموعه باز 2 زیر مجموعه دارن ؟؟؟؟؟

سلام

در حدی که بلدم جواب میدم:D

در مورد رنگ پس زمینه مطالب K2 باید css رو تغییر بدید.

در مورد فارسی بودن k2 احتمالا ناقص نصب شده.

پیشنهاد میکنم توی joomla.ir بگردید نسخه تمام فارسیشو بگیرید نصب کنید.

موقعیتی به نام content وجود نداره و شما باید یک منو برای k2 درست کنید و اونو پیشفرض کنید تا به عنوان صفحه اصلی نمایش داده بشه.

امکان مجموعه و زیر مجموعه ای هم که گفتید هم وجود داره.

:thankyou:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

دیدم که خیلی ها دوستدار این کامپوننت هستند گفتم کمکی بکنم.انجام کاری که دیگران انجام دادن به نظر من اتلاف وقت هست مخصوصا ترجمه کامپوننت های اینچنینی که وقت گیر هست.این کامپوننت توسط سایت جوملا دات آی آر کاملا به فارسی ترجمه شده و به صورت رایگان میتونید دانلود کنید و استفاده کنید.انشاالله که تبلیغ سایت دیگری نباشد.در ضمن آموزش هم برای آن گذاشتند که البته کاملا واضح نیست ولی کار راه انداز هست

لینک به ارسال

سلام مجدد به همه

ظاهرا لینک دانلود جوملا دات آی آر مشکل داشت

اینم لینک دانلود از سرور جومینا:

http://dl.joomina.ir/file.php?file=86b1e...e2ad22e993

لینک به ارسال

تو k2 برای اینکه یوزر لاگین کنه اینشکلی بشه چه کنم ؟ یه کاری تونستم بکنم ولی اواتار تو یک صفحه دیگه نمایش داده میشه! میخوام همونجایی باشه که لاگین میکنه یوزر ( مثل همین عکس )

9.png

لینک به ارسال

k2 فول فارسي ، موقع افزودن مطلب توسط كاربران لوگين شده به k2 ، صفحه ارسال مطلب نصفه مياد .. ، اين مشكل رو كسي ديده ؟ قالب رو هم عوض كردم باز كامل نميومد ... ! كسي اگه ميدونه جواب بده لطفا" ....‌

لینک به ارسال

k2 فول فارسي ، موقع افزودن مطلب توسط كاربران لوگين شده به k2 ، صفحه ارسال مطلب نصفه مياد .. ، اين مشكل رو كسي ديده ؟ قالب رو هم عوض كردم باز كامل نميومد ... ! كسي اگه ميدونه جواب بده لطفا" ....‌

بعد از اينكه آپلود كردم مشكل حل شد ... گفتم شايد بعضي دوستان به اين مشكل بر بخورند ... !

تو k2 برای اینکه یوزر لاگین کنه اینشکلی بشه چه کنم ؟ یه کاری تونستم بکنم ولی اواتار تو یک صفحه دیگه نمایش داده میشه! میخوام همونجایی باشه که لاگین میکنه یوزر ( مثل همین عکس )

9.png

سلام دوست عزيز ..

تغييرات در k2 را به جز تنظيماتش در دو جا مي توني اعمال كني

يكي فايل k2.css كه در خود فولدر كامپوننت k2 بعد از نصب وجود داره يكي هم فايل css هست كه تو فولدر آدمين و زير فولدر k2 هست .. لازمه اين تغييرات تسلط كامل به css هست .. موفق باشيد ..!

لینک به ارسال

با توجه به اینکه ابزار های Joomfish در کامپوننت K2 وجود ندارد ، برای چند زبانه کردن سایت ، راهنمایی کنید.

لینک به ارسال

سلام به همه :shy:

ببخشید آخرش این کامپوننت خوبه یا بد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فکر کنم تو همین انجمن بود(اگه اشتباه نکنم) که یکی از مدیران گفته بودند این کامپوننت با سئو مشکل داره و کلی دردسر واسشون درست کرده و با کامپوننت sobi عوضش کردن ....

اما من پستهای ایشون رو اینجا میبینم که از این کامپوننت تعریف کردن.......

1 خواهش : لطفا یکی از دوستان دقیق بفرمایند که آخرش این کامپوننت خوبه یا نه؟؟؟؟! چون همونطور که میدونید این سوال , سوال خیلی های دیگه هم هست و در مورد این 2 کامپوننت واقعا بحث گیج کننده ای تو سایت ها هست :huh:

k2 بهتره یا sobi ???!!!

و یک سوال مهم :واقعا ضرورتی برای استفاده از این 2 کامپوننت وجود داره؟؟؟؟ من خودم با همون امکانات جوملا مطالب رو دسته بندی میکنم و پست میکنم و مشکلی ندارم,با K2 هم کار کردم اونم همین کارو میکرد فقط با شکل و شمایل و قالب خودش!!!

مگه برای تغییر ظاهر و امکانات مطالب یک سایت نمیشه از افزونه های کوچکتر هم استفاده کرد؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

پیشاپیش ممنون از همه :thankyou:

لینک به ارسال

ضرورتی در استفاده از این کامپوننت نیست ولی امکاناتش کمی بیشتر از امکانات خود جوملا است البته در جوملا 1.7 بسیاری از این امکانات در خود جوملا اضافه شده است !

از نظر سئو هم حق با شما است و قبلا اینگونه بود و من هم درحال تست این افزونه هستم و فکر میکنم در نسخه جدید این مشکل رفع شده باشد !

ولی صد در صد نمیتوان گفت رفع شده !

به هرحال امکانات خوب این کامپوننت ارزش تست کردن داره !

ولی اگر در انتخاب بین k2 و sobi مردد هستید بهتر است از sobi استفاده کنید ! جومینا هم هم اکنون داره استفاده میکنه و سئو خوبی هم داره !

لینک به ارسال

من کامپوننت k2 V2.2 v رو از همین سایت گرفتم و نصب کردم اما برای نصب از طریق EXTENSION MANAGER نرفتم و مستقیم نصبش کردم.

الان یه مشکلی که با هاش دارم اینه که من یه سری مجموعه به این صورت ساختم :

محصولات --> شیر آلات ساختمانی

بعد داخل شیر آلات ساختمانی 2 تا آیتم ساختم که بصورت مجموعه داخل شیرا آلات نمایش بده. نوع آیتم شیر آلات رو هم " مجموعه " تعریف کردم.

اما وقتی وارد لینک می شوم زیر مجموعه های شیر آلات رو نمایش نمیده !!

عکس زیر رو ببینید :

w0aoeiz7hn4cgwtqkf.png

لینک به ارسال

با سلام

من k2 را نصب کردم و منو ارسال مطلب را هم ساختم اما حالا میخوام وقتی کاربر وارد ارسال مطلب میشه فقط قسمت فیلدهای اضافی و تصویر نشان داده بشه و بقیه قسمتها در قسمت ادمین در دسترس باشه

url=http://www.jmdownload.ir/download.php?imgf=13197393441.jpg]

ممنون میشم راهنمائی کنید

لینک به ارسال

لطفا یک رده را انتخاب کنید یعنی چی؟

هی ارور میاد واسم میگه لطفا یک رده را انتخاب کنید

لینک به ارسال

سلام

میخوام باk2منوومجموعه درست کنم خواهشن کمک کنیداطلاعات زیادی ازجوملا ندارم ممنون میشم روان وساده توضیح بدید

لینک به ارسال

با سلام

به انجمن تخصصی جوملا (جومینــــــا) خوش آمدید

برای آشنایی بیشتر با جوملا میتونید کتاب آموزش جوملا 2.5 تیم جومینــــــا رو از سایت جومینــــــا دانلود و مطالعه کنید

در مورد K2 هم در منوی کامپوننتها ، از منوی K2 گزینه مجموعه ها رو انتخاب کنید

دکمه جدید را بزنید و مجموعه هاتون رو ایجاد کنید

برای ایجاد منو هم از بخش مدیریت منوها دکمه جدید را بزنید و بعد نوع منوهاتون رو از میان منوهای مخصوص k2 ایجاد کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...