رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

ممنونم از دوستان بابت راهنمائی من نسخه فارسی شدشو هم نصب کردم همه تایتل ها فارسی شد ولی هنوز اونیکی مشکل رو دارم وقتی می خوام به مجموعه بسازم ارر میده

Fatal error: Call to undefined function mb_internal_encoding() in /home/site/public_html/my site/administrator/components/com_k2/tables/k2category.php on line 49

لطفاً راهنمائی کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام. من یه کاربر نیمه تازه مارد جوملا هستم.

این رو نصب کردم ولی یا میره تو منو ی سمت راست یا خلاصه همه جا غیر از جای خودش !!!

موقعیتش رو باید کجای قالب بگذارم ؟ یا اصلا این خودش به قالبه ؟ اگر آره قالب اصلی رو چطوری غیر فعال کنم؟

لطفا به دادم برسید!:huh::huh:

لینک به ارسال

سلام

من یه سوال ابتدایی داشتم:D

میخواستم بدونم وقتی این کامپوننت رو نصب میکنم مطالبی که قبلا ایجاد شده چی میشه؟

اونها رو بایدمنتقل کنم به k2 ؟

آدرس مقالات که عوض نمیشه؟

ممنون

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

به انجمن جومینا خوش اومدی

خود کامپوننت (تو صفحه اصلی مدیریتش یه گزینه برای ایمپورت کردن مطالب جوملا به k2 داره که البته آدرس مطالب عوض میشه:thankyou:

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

به انجمن جومینا خوش اومدی

خود کامپوننت (تو صفحه اصلی مدیریتش یه گزینه برای ایمپورت کردن مطالب جوملا به k2 داره که البته آدرس مطالب عوض میشه:thankyou:

سلام

ممنون بابت پاسختون

متاسفانه یه مشکلی برام پیش اومد؟:s

الان که اومدم کامپوننت رو نصب کنم برای اولین بار این پیغام خطا رو داد.

نمیدونم چیکار کردم که این پیغام رو داده؟شاید چیزی رو به اشتباه پاک کردم.:huh:

http://www.ecapic.ir/image/ECA-100826143725.gif

لطفا راهنمایی کنید

ممنون

لینک به ارسال

از ببین که از ftpنباشه. اگر برای جوملا ftpدرست کردی تو تنظمیات جوملا غیر فعالش کن...

اگر نشد ببین کامپوننتی به اسم axsearch نصب رکدی... چون تو خطا یه همچین چیزی هست...

اگر نشد باز برو به صورت دستی تواون آدرسی که خودش داده دسترسی هاشو عوض کن...:huh:

لینک به ارسال

از ببین که از ftpنباشه. اگر برای جوملا ftpدرست کردی تو تنظمیات جوملا غیر فعالش کن...

اگر نشد ببین کامپوننتی به اسم axsearch نصب رکدی... چون تو خطا یه همچین چیزی هست...

اگر نشد باز برو به صورت دستی تواون آدرسی که خودش داده دسترسی هاشو عوض کن...:huh:

از همگی ممنون

2 تا عکس ارسال کردم

یکیش برای پاک کردن یه کامپوننت بود که 1 پیغام خطایی داشت که اولین بار بود میدیدم.نوشته بود نمیتونه پوشه ای رو از ادمینیستراتور حذف کنه.

دومی هم که مربوط به نصب کامپوننت k2 بود که اونجا هم نوشته بود نمیتونه پوشه ای رو درست کنه؟؟!!

همه دسترسی های مربوطه رو 777 کردم.

.

.

.

.

.

.

الان یه کامپوننت دیگه نصب کردم.خدا رو شکر نصب شد.پس مشکل از k2 هست.آخه قبلا نصب کرده بودم.احتمال داره بازمونده k2 باعث شده که نصب نشه و این پیغام رو بده.

خوب...فعلا برم همه پوشه ها رو وارسی کنم و پوشه های باقی مونده رو پاک کنم تا ببینم درست میشه یا نه.

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

از بحث سطح دسترسی که بگزریم

بله، دقیقا زمانی که شما قبلا الحاقی رو نصب کرده اید و حالا حذف می کنید معمولا پوشه یا فایلی از اون باقی می مونه و مجدد که بخواهید نصب کنید بهتون اجازه نمی ده و باید بصورت دستی اون پوشه یا فایلی که در پیام خطا می ده رو از هاست پاک کنید و بعد از این کار مطمئنا کامپوننت نصب خواهد شد...

پیروز باشید

لینک به ارسال

خوب

بالاخره نصب شد

:thankyou::thankyou::thankyou:

ظاهرا در صورت استفاده از k2 آدرس مطالبم عوض میشه.که اونم مطمعنا نتیجه منفی روی گوگل داره.

نمیشه طوری از برنامه استفاده کرد که احتیاجی به انتقال مطالب به k2 نباشه.آخه چند روز پیش از یکی شنیدم که میگفت احتیاجی به انتقال مطالب نیست و k2 بیشتر یه قالب برای مطالبتون درست میکنه.درست گفته؟ یا اشتباهه؟

با توجه به اینکه 2 3 ماه دیگه جوملا 1.6 میاد و اگه قابلیت ارتقا از 1.5x به 1.6 موجود باشه و صد در صد آدرس ها اون موقع هم عوض میشن , به نظر شما از k2 بعد از ارتقا به 1.6 استفاده کنم.اصلا در 1.6 امکان استفاده از k2 هست.

ممنون

لینک به ارسال

اولا معلوم نیس که 1.6 تا دو سه ماه دیگه نسخه نهائیش بیاد

دوما امکان ارتقاء هم معلوم نیس داشته باشه

بعدشم k2 مخصوص 1.5 هست و باید بررسی بشه که آیا با 1.6 سازگاره یا اینکه باید پلاگین ارث بری (مثل لگاسی برای نسخه 1) براش نصب کنی

در ضمن نسخه 1.6 هم که بیاد احتمال اینکه بسیاری از افزونه ها باهاش سازگار نباشن زیاده و طول میکشه تا سازگار بشن

من پیشنهاد میکنم شما K2 نصب کن چون خیلی از امکانات 1.6 (مثل امکان ایجاد مجموعه و زیر مجموعه به صورت نامحدود و ...) رو داره. بعد هر جا که لینک به مطالبت دادی رو هم اصلاح کن

اگه تنظیمات سئو و بازدیدت خوب باشه فک نکنم آمار گوگل زیاد فرقی بکنه

:thankyou:

لینک به ارسال

سلام...

فکر کنم یه وبمستر تا ورژنی میاد ارتقا نمی ده...خصوصا تو وب سایت که کلی الحاق روش هست...حد اقل یه ساال باید صبر کنید تا همه چی سازگار بشه...

در ضمن اینطور که بوش میاد legacy یا همون ارث بری تو 1.6 تعبیه نشده و نمی شه:-/

لینک به ارسال

راحت می شه؟؟؟؟اگه از 1.5 ارث بری نداشته باشه راحت می شه..........؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:huh::huh::huh::huh:

لینک به ارسال

احتمالا دوستمون اینطور برداشت کردن که نسخه 1.6 کاملا با الحاقات نسخه 1.5 سازگاره و نیازی به پلاگین ارث بری نداره

:afro::thankyou:

لینک به ارسال

دوستان که با k2 کار کردن آیا این امکان وجود داره که در قسمت ارسال مطلب آیتم های ارسال مطلب نمایش داده شده به کاربر فیلیتر بشه مثلا

برای کاربران معمولی تنها ارسال مطلب

برای کاربران خاص ارسال مطلب و ویدیو

برای کاربران ....

و یک سوال دیگه اینکه کامپوننت ویدیو گالری کسی دا

لینک به ارسال

سلام

یه جور خیلی پیش پا افتاده ولی بدون کد نویسی هست اونم اینکه همه چیز را بعد از تایید خودتون اجازه ی انتشار بدید که خودتون همه چیز را طبق خواسته خودتان کنید

لینک به ارسال

سلام

وقتی این ماژول رت فعال می کنیم چطوری ماژول ها که نصب شدند مثل آخرین مطالب یا بقیه ماژول ها که از سیستم خود جوملا دستور می گرفتند باید فعال بشن

رنگ پس زمینه مطلبی که با k2 نوشته می شه یکی در میان زرده چطوری سفید بشه

دوستان کسی هست که تنظیم شده این ماژوا را داره بزاره من نصبش کنم ؟

با تشکر

لینک به ارسال

سلام

وقتی این ماژول رت فعال می کنیم چطوری ماژول ها که نصب شدند مثل آخرین مطالب یا بقیه ماژول ها که از سیستم خود جوملا دستور می گرفتند باید فعال بشن

رنگ پس زمینه مطلبی که با k2 نوشته می شه یکی در میان زرده چطوری سفید بشه

دوستان کسی هست که تنظیم شده این ماژوا را داره بزاره من نصبش کنم ؟

با تشکر

سلام دوستان من

معذرت که 2پست پشت سر هم میدم

من مطالب نمونه سایت خودم را پاک کردم و آمدم که از k2 استفاده کنم اول این که گزینه هاش فارسی نیست و از چپ به راست چینده میشه با اینکه سایت فراسی مدیریت فارسی و همه چی فارسی هست

و مطلب بعدی اینکه ماژل مختلفی که دارم لینک نمی تونم بدم چون شناسه ای که می دم برای نمایش به ماژل ها رو نمی خونن

یعنی اینکه شناسه ها منحصر به فرد نیستن مثل خود جوملا در مجموع ها از 1 تا ... شروع میشه و در مطالب نیز از 1تا ... شروع میشه

در این حالت چی کار باید بکنم ؟

در صورتی که بخواهم مطالبmod_k2_content را در صفحه اول قرار بدم و به صورت استاندارد contentدر جای محوتا بشینه چه چی کار کنم

اصولا موقعیت content درموقعیت ماژول کجاست چون همچین چیزی در هیچ قالبی ندیدم

یک سوال مهم اینکه آیا اماکان زیر مجموعه زیر مجمعه وجود دارد

یعنی مجموعه 1 3تا زیر مجموعه داره و هر کدوم از این 3 مجموعه باز 2 زیر مجموعه دارن ؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...