رفتن به مطلب
hamzeh

مشکل استفاده از تصاویر در k2

پست های پیشنهاد شده

سلام

نماز و روزه هاتون مقبول

من از کامپوننت k2 که جومینا معرفی کرده استفاده کردم.

می خواهم به مطالبم عکس اضافه کنم ولی نمی شه .

همچنین گالری تصاویر کامپوننت فعال نیست و پیغام میده که پلاگین Simple Image Gallery PRO رو نصب کنید که کردم و فعال هم کردم ولی باز همین پیغام رو میده

لطفا راهنمایی کنید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام ..

1. در رابطه با افزودن عكس نبايد مشكلي باشه .. در سربرگ تصاوير يه قسمتي بنام جستجو در سرور هست كه مي توني در اون قسمت عكسهاي رو كه در فولدر ايميج و شاخه مربوطه هست ( مي توني در تنظيمات جوملا شاخه رو مشخص يا محدود كني ) اضافه كني ، يا در قسمت brows از درايو پي سي خودت عكس رو انتخاب و بعد اضافه كني ... اگه مشكلت با اين توضيحات حل نشد .. دقيقا" بگو به چه مشكلي بر مي خوري تا اگه تونستن راهنمائيت كنم ..

2. در مورد گالري تصاوير احتمالا" از simple image gallery استفاده كردي كه در جومينا منتشر شده و رايگان هم هست ، اما بايد از نسخه تجاري اون simple image gallery PRO استفاده كني كه نسخه تجاري هست و در جومينا منتشر نشده كه يا بايد خريداري كني يا از سايتهاي وارز ( سايتهاي كه كپي رايت رو رعايت نمي كنند) دانلود كني كه شايد مشكل امنيتي داشته باشه

موفق باشيد ..

لینک به ارسال

سلام مجدد

بنظر می رسه مشکل از جوملای نصب شده با دسترسی ها باشه چرا که کامپوننت و متعلقاتش در سایت دیگری و لوکال خوب کار کردند.

مشکل در سایت مورد نظر پابرجاست .

لینک به ارسال

فكر مي كنم قبلا" تو انجمن در اين مورد صحبت شده بود و احتمالا" به جوملات ربطي نداره .. به هر حال عكسها در كامپوننت k2 در آدرس joomla/media/k2/item/cache و joomla/media/k2/item/src ذخيره ميشه .. بايد دسترسي هاي فولدر item را 777 تنظيم كني تا k2 بتونه عكسهاي لازم را در اين فولدر ها ايجاد كنه .. !

اميدوارم مشكلت حل بشه

لینک به ارسال

k2 که من استفاده کردم این پوشه ها را ایجاد نکرده فقط پوشه ی /media/k2 رو درست کرده توش هم چندتا فایله که تو تب اطلاعات مدیریت K2 نشونشون میده که قابل نوشتن هستند.

حکایت همچنان باقیست

لینک به ارسال

اگر ممکنه منو راهنمایی کنید

K2 من نمی تونه عکس آپلود کنه . لازم به ذکره که من جوملاهام رو که 1.5.0 هستند رو ارتقا دادم به 1.5.23

لینک به ارسال

با سلام ..

k2 رو حذف و پس از ارتقا جوملات به 1.5.23 مجددا" k2 رو نصب كن .. به هر حال بايد فولدر هاي كه گفتم ايجاد شده باشه تا بتوني عكسها رو نمايش بدي .. اميدوارم با حذف و ارتقا و نصب مجدد مشكلت حل بشه .. !

لینک به ارسال

سلام مجدد

k2 روی سایت من کار میکرد عکس هم آپلود می کرد. به دلیلی حذف کردمش و دوباره نصب کردم. دیگه عکس آپلود نکرد البته مابین این نصب و حدف چند کامپوننت هم نصب کردم

آیا نصب و حذف مکرر سبب این مسئله شده چکار کنم؟

لینک به ارسال

با سلام

اگه روی هاست دارید ، دوست داشتید یوزر و پس بدید ببینم می تونم کمکی کنم .. simple image gallery pro اگه محدودیت حجمی براش تعریف شده باشه ، یا آدرس مناسب برای بارگذاری عکس تعریف نکرده باشید کار نمی کنه ، کلا" نصب و حذف می تونه ایجاد مشکل کنه .. بهتره اول افزونه ها رو روی لوکال تست بعد روی هاست نصب کنید ... موفق باشید !

لینک به ارسال
بر ۵ ├Day: ۱۴┤ at 18:14 , hamzeh گفت:

k2 که من استفاده کردم این پوشه ها را ایجاد نکرده فقط پوشه ی /media/k2 رو درست کرده توش هم چندتا فایله که تو تب اطلاعات مدیریت K2 نشونشون میده که قابل نوشتن هستند.

حکایت همچنان باقیست

من با این روش مشکلم حل شد. سطح دسترسی پوشه آیتم در media/k2 رو کامل کردم مشکل حل شد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...