رفتن به مطلب
امیررضاتهرانی

انتشار جوملا 1.7 ایرانی جومینا

پست های پیشنهاد شده

joomla17box.png

جوملا 1.7 ایرانی منتشر شد !

دانلود بیش از 10000 نسخه فارسی جوملا 1.6 جومینا در مدت زمانی کوتاه بار مسئولیتی 2 چندان را برای گروه جومینا به ارمغان آورد . به همین دلیل همزمان با انتشار جوملا 1.7 از طرف جوملا جهانی ، سعی نمودیم تا با تلاش شبانه روزی این نسخه را در اولین فرصت برای ایرانیان و فارسی زبانان آماده سازیم

جومینا همچنان مفتخر است تا اولین تیمی باشد که توانسته است نسخه فارسی جوملا 1.7 را جهت استفاده عموم منتشر نماید . ما امیدواریم که با انتشار نسخه های بروز ،بهینه و فارسی شده جوملا توانسته باشیم سهم خود را در جامعه جوملای ایرانی به نحوی ادا نماییم و کمکی هرچند کوچک به کاربران ایرانی جوملا نماییم .

نسخه جوملا 1.7 ایرانی نسخه جدید جوملا است که برای کاربران جوملایی منتشر شده است در این نسخه همچنان بر امکانات مدیریت محتوا جوملا افزوده است و مشکلات موجود در نسخه جوملا 1.6 که از طرف جوملای جهانی ارائه شده بود بر طرف گردیده است . کاربرانی که قبلا از نسخه جوملا 1.6 استفاده مینمودند براحتی قادر خواهند بود تا نسخه جوملا خود را از جوملا 1.6 به جوملا 1.7 ارتقا دهند . ( بزودی آموزش ارتقا از جوملا 1.6 به جوملا 1.7 منتشر خواهد شد )

به دوستانی که وب سایت های خود را با جوملا 1.6 طراحی نموده اند شدیدا توصیه مینماییم تا هرچه سریعتر نسخه جوملای خود را به 1.7 ارتقا دهند چرا که بزودی پشتیبانی از جوملا 1.6 از طرف جوملای جهانی قطع خواهد شد

همچون همیشه ، گرچه هیچ ادعایی نداریم و معتقدیم نسخه ارائه شده دارای حداقل مشکلات در بهینه سازی برای فارسی زبانان است اما پیشنهادات شما را جهت ارتقا ترجمه با روی گشاده میپذیریم . امیدواریم ما را از نظرات سازنده خود محروم ننمایید .

برای دانلود جوملا 1.7 فارسی جومینا کلیک

نکته : در صورتی که تمایل دارید تا این نسخه را در لوکال استفاده نمایید از WampServer2.0c یا پایینتر استفاده کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

احتمالاً مشکل از ورژن wamp شماست.

جاداره همینجا از زحمات آقای تهرانی عزیز و بچه های جومینا کمال تشکر را بکنم . دوباره گل کاشتید ! دوباره در دهن خیلی ها رو بستین ! دمتون گرم ! انشاء الله همیشه موفق باشید !

لینک به ارسال

دوستان میشه خواهش کنم wamp 1.7.4 رو هم واسه دانلود بزارید .

لینک به ارسال

با سلام و خسته نباشید به تیم مدیریت جومنا

من از جومیلا 1.5.23 استفاده میکنم ایا شما توصیه میکنید که من هم جوملای خودم رو به 1.7 ارتقائ بدم یا نه؟؟

با تشکر یا حق

لینک به ارسال

اگر در 1.5.23 خودتون از افزونه هایی استفاده میکنید که نسخه 1.6 و 1.7 ندارن بهتره فعلا روی 1.5 بمونید تا افزونه مناسب خود را پیدا کنید یا نسخه 1.7 آن منتشر شود . زیرا هنوز همه افزونه ها برای 1.6 و 1.7 بروز رسانی نشدن

لینک به ارسال

درود و سپاس فراوان

این پیام خطا مربوط به نسخه wamp هست؟

[font=tahoma][highlight=#f0f0f0][b]Notice[/b]: iconv() [[url=http://localhost/administrator/function.iconv]function.iconv[/url]]: Detected an illegal character in input string in [b]C:\wamp\www\libraries\joomla\utilities\string.php[/b] on line [b]562[/b][/highlight][/font]

لینک به ارسال

ممنون از شما گروه خوب جومینا

اگه ممکنه بسته زبان هم جداگانه منتشر کنید:thankyou:

لینک به ارسال

با سلام و عرض خدا قوت خدمت تمامی مدیران و زحمت کشان جومینا

یک بار دیگه به همه نشون دادید که در ارائه خدمات در زمینه جوملا تک هستید

دوستانی که قصد مهاجرت رو دارن به این دو تا لینک مراجعه کنند

آموزش کامل مهاجرت از جوملا 1.5 به 1.6

و

آموزش کامل مهاجرت از جوملا نسخه 1.6 به نسخه 1.7

موفق و پیروز باشید

لینک به ارسال

با سلام

ممنون عزیز

در مورد آموزش هم سعی خواهیم کرد در اولین وقت ممکن آموشهای جامعی بزبان فارسی آماده کنیم./ انشالله بصورت تصویری.

یا علی

لینک به ارسال

سلام خسته بناشید

من تازه به جمع جوملا یی ها پیوستم از نسخه 1.7 استفاده می کنم

تو سایت جومینا که میرم باور کنید افسردگی می گیرم برای نسخه 1.7 خیلی افزونه کم هست اونایی هم که هست برای اعضا هست

فکر نمی کنید افرادی که مثل من هستن با دیدن چنین شرایطی مهاجرت می کنن به نسخه 1.5 ؟

و این کار به نظرتون به پیشرفت نسخه 1.7 لطمه نمی زنه؟

واقعا افزونه ها کم هست خیلی خیلی خیلی

یکم کمک کنید یا لااقل بعضی از افزونه ها که فقط اعضا می تونن دانلود کنن را برای ما 1.7 باز کنید که ناامید نشیم از نسخه 1.7:thankyou:

از تلاشتون ممنون هستیم:thankyou:

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز کلا افزونه برای جوملا 1.7 کم هست

چون این نسخه تازه اومده و طول میکشه تا افزونه های زیادی برای این نسخه به روز و نوشته بشن

اگر به افزونه خاصی نیاز دارید و در جوملا 1.7 موجود نیست

در این صورت مجبور هستید از جوملا 1.5 استفاده کنید.

در پناه حق...

لینک به ارسال

ممنون آخرین نسخه است؟:thankyou:

با سلام

خیر . لینک دانلود بالا برای جوملا 1.7.0 میباشد . شما اونو دانلود و نصب کنید بعد با استفاده از پچ های ارتقا میتونید به 1.7.3 (در حال حاضر) ارتقا بدید

لینک دانلود برای پچ های ارتقا

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

با سلام

کسی آموزش فارسی برای ارتقا ورژن 1.5 به 1.7 اگه داره بزاره که کاربرا بدون اشتباه این کار را بکنن

با تشکر

لینک به ارسال

در بحث ارتقاء لطفاً عجله نکنید چون جوملا 1.5 تا آوریل 2012 پشتیبانی می شود

قبل از ارتقاء این نکته را به شما گوشزد می کنم که بعد از ارتقاء دیگر افزونه های قبلی که مربوط به 1.5 میشده دیگر کار نمی کند پس به فکر قالب و ... هم باشید

در زیر آموزش ارتقاء 1.5 به 1.6 هست که تفاوتی ندارد با 1.7 و بخاطر اینکه جوملا 1.6 و 1.7 با هم از نظر ساختار شبیه است نیازی به ارتقاء به 1.6 نیست و می توانید مستقیم از 1.5 به 1.7 مهاجرت کنید

لینک آموزش

لینک به ارسال

با سلام

میتونید از آموزشی که برای ارتقاع به 1.6 در سایت هست استفاده کنید

یا حق

لینک به ارسال

[align=center]بنام مهرعالمتاب هستی آفرین

[/align][align=right]

[/align]دوست ارجمند جناب آقای امیررضا تهرانی عزیز؛

[align=right]با سلام وعرض ادب وآرزوی بهروزی و تندرستی احتراماً بدیتوسیله از زحمات بی شائبه شما دوست گرانقدر در خصوص بسط فرهنگ با ارزش کمک رسانی به همزبانان و فرزندان سزمین مادریمان جهت نیل به اهداف عالیه انسانی کمال تشکر و قدردانی را مینمایم باشد که در راه تحقق آرزوهای بزرگتان همواره در سایه سار رحمت یزدان مهربان ایمن و سربلند باشید(امین)

از دوستان عزیزی که درخواست لینک دانلود وامپسرور ورژن 2 را داشتند این جدیدترین و آخرین نسخه WampServer ورژن 2.2a میباشد لینک سالمه همین دیشب خودم دانلود کردم.آخرین ورژن وامپسرور

لینک به ارسال

سلام

میخواستم بدونم پکیج زبان فارسی برای این نسخه 1.7 هنوز آماده نشده؟:thankyou:

ببخشید دو تا پست پشت سر هم میزنم دکمه ویرایش رو پیدا نکردم

میخواستم بدونم اگه من فولدرهای زبان فارسی رو از توی فولدر روت و ادمین این پکیج جومینا کپی کنم و انتقال بدم به سایت خودم زبان فارسی نصب میشه؟

لینک به ارسال

• افزودن...