رفتن به مطلب
sareion

مشکل با mod_thumbsup

پست های پیشنهاد شده

دوستان عزیز من ماژول mod_thumbsup رو یکبار قبلا استفاده کردم و به نظرم ساده و مفیده.اما جدیدا تو یک قالب جدید ازش استفاده کردم,حالا وقتی نمایش ماژول رو فقط تو صفحه اصلی میزارم,خبری نمیشه و تو لینک ادامه مطلب نیز باز میاد.نظرتون چیه ! البته بدم تو دیگه ی صفحات این مشکل نیست و ماژول نمایش داده نمیشه,مثل ارتباط با ما یا قوانین سایت!مشکل از کجا باید باشه ؟؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز تنظیمات که به نظر درسته

شما دموی آنلاین هم قرار میدادید تا سایت چک بشه

در ضمن کش مرورگر و جوملا رو هم پاک کنید شاید از اون باشه

لینک به ارسال

با بلی کردن گزینه نمایش ماژول در صفحه اصلی تو تنظیمات مشکل نمایش حل میشه ولی دیگه با css ماژول ظاهرا کار نمیکنه,چون فونت و رنگ و سایز فونت عوض شده و مهمترین از اون تصاویر با یک سایز استاندارد نمایش داده نمیشن,هر کدوم نسبت به سایز اصلی عکس کوچیک شدن !!

TractorChi

لینک به ارسال

خب دوست عزیز این که مشکلی نداره

درضمن رنگ فونت ها هم از فایل سی اس اس ماژول هست که شما میتونید در انی مسیر پیدا کنید و عوض کنید:

http://tractorchi.ir/modules/mod_thumbsup/mod_thumbsup.css.php

برای تغییر رنگ این کد رو در خط 17 این فایل جایگزین کنید:

.thumbsup-title {
   color: #FEFCFC;
   font-family: Arial,Helvetica,sans-serif;
   font-size: 17px;
   font-weight: bold;
}

برای تغییر اندازه هم ، در تنظیمات ماژول تغییر عرض و ارتفاع تصویر وجود داره

و شما میتونید عوض کنید

در ضمن شما باید تصاویر که میزارید طول عرض مناسبی داشته باشن تا با ماژول به مشکل برنخورن.

در پناه حق...

لینک به ارسال

امیر حسین جان من css ماژول را قبلا عوض کردم و مشکلی هم نداشتم تا اومدم نمایش در صفحه اصلی رو زدم این مشکل اومد.دیگه با تنظیمات من تو css کار نمیکنه,در ضمن وقتی از tractorchi.ir روی ادامه مطلب کلیک میکنم میره به پست و ماژول دیگه نمیاد ولی وقتی حالا روی صفحه اصلی کلیک میکنم و از اون جا باز روی ادامه مطلب کلیک میکنم اینبار دیگه ماژول میمونه.ماژول دیگه ای مثل این سراغ دارین ؟!

لینک به ارسال

مشکل یک اندازه نبودن تصاویر موقع انتخاب نمایش در صفحه اصلی برای این ماژول عادی و از برنامه نویسی اون هست

اگر میخواهید ماژول فقط در صفحه اول نمایش داده بشه از صفحه تنظیمات ماژول قسمت تخصیص منو تیک انتخابی رو بزنید و تمام منوهائی رو که به صفحه اصلی لینک هستن انتخاب کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...