رفتن به مطلب
Fased Shod !

ماژول خبری با امکان نمایش مطلب های مورد نظر

پست های پیشنهاد شده

با سلام.

من ماژول خبری جومینا نسخه 2 را دانلود کردم.این ماژول از هر نظری کامل هست ولی یک چیز برای کسانی مثل من کم دارد.

من می خواهم در صفحه اصلی ام عناوین خبر ها را نمایش بدهم.

برای این کار در پارامتر های این افزونه نمایش مطالب صفحه اصلی را فعال کردم ولی نمایش داده نمی شود.ولی بجایش همه ی مطالب را نمایش می دهد.(من IP بخش ها و مجموعه ها را وارد نکردم ولی نمی دانم چرا همه ی مطالب نمایش داده می شوند!)

اگر این افزونه پارامتری داشته باشد که بتوان در آن IP مطالب مورد نظر را وارد کنیم مشکل حل می شود.

چنین ماژولی وجود دارد؟(که هم ویژگی های ماژول خبری جومینا و پارمتری که گفتم داشته باشد؟)

لطفا نگید که قبلا در انجمن وجود داشته چون جستجو کردم و چیزی پیدا نکردم.

با تشکر.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اگر فقط عنوان اخبار را میخواهید که نیازی به ماژول دیگری نیست و ماژولهای خود جوملا این قابلیت رو دارن

اما اگر با تصویر کوچک و خلاصه مطلب میخواهید که همین ماژول همه خواسته های بالائی شما رو برآورده میکند

کافیست در فیلد اول شناسه بخش یا بخشها و در فیلد دوم شناسه مجموعه یا مجموعه های مورد نظر را وارد کنید

اگر خالی باشند همه مطالب را نمایش میدهد

اگر هم میخواهید فقط مطالبی را که برای نمایش در صفحه اصلی انتخاب میکنید نشان دهد ، توی انجمن نسخه بهینه شده توسط یکی از دوستان منتشر شده

لینک به ارسال

اگر فقط عنوان اخبار را میخواهید که نیازی به ماژول دیگری نیست و ماژولهای خود جوملا این قابلیت رو دارن

اما اگر با تصویر کوچک و خلاصه مطلب میخواهید که همین ماژول همه خواسته های بالائی شما رو برآورده میکند

کافیست در فیلد اول شناسه بخش یا بخشها و در فیلد دوم شناسه مجموعه یا مجموعه های مورد نظر را وارد کنید

اگر خالی باشند همه مطالب را نمایش میدهد

اگر هم میخواهید فقط مطالبی را که برای نمایش در صفحه اصلی انتخاب میکنید نشان دهد ، توی انجمن نسخه بهینه شده توسط یکی از دوستان منتشر شده

ببینید من می خواهم که مثل سایت تابناک چند خبر را به عنوان عناوین خبر انتخاب کنم که در صفحه اصلی سایت نمایش دهد.

ماژول جومینا تمام نیاز های من را برآورده می کند جز یک مورد.

من می خواهم این ماژول به جای این که در آن شناسه بخش ها و مجموعه ها را وارد کنم ، شناسه مطالب را وارد کنم.

آیا افزونه ای هست که هم ویژگی های ماژول جومینا و هم ویژگی که گفتم را داشته باشد؟لطفا یکی معرفی کنید.

با تشکر.

از ماژول خبری پارسا گلوبال نیوز استفاده کردم.

مشکل حل شد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...