رفتن به مطلب
zag198

كمك مشكل در سايت هاي اماده جومينا مخصوصا فروشگاهي

پست های پیشنهاد شده

با سلام به دوستان من تازه عضو شدم از سايت هاي اماده جومينا مي خوام استفاده كنم مخصوصا فروشگاهي موقعي كه تمام مراحل را پيش ميرم تا جايي كه بايد ادرس دومين خودم رو بدم تا صفحه نصب فروشگاهي باز بشه ولي نميشه اين پيام مياد :

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, webmaster@zagrosnet.com and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

فايل هاي tmp - install - los-cash-configuration كه قرار بود 777 باشه انجام دادم ولي اين خطا نمايش داده ميشه واسه شركتي هم همين مدل ولي يادمه يكبار انجام شد ولي الان ديگه نه ؟ خواهش مي كنم اگر كسي مي دونه راهنمايي كنه منو با تشكر از مديريت و بچه هاي دوست داشتني

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من ادرس دومين رو ميدم خود راهنماي جومينا اين رو گفته مثلا : www.zoohal.com

مثل خود جومينا و جوملا گفته شده بسته نصب ميشه ؟

حتي من اين مورد رو با بسته سايت اماده شركتي هم دارم

خواهشا كمك كنيد ببينم مشكل از چيه ؟

من مطمئن هستم مشكل از ديتا بيس و يا كد دادن 777 نيست مشكل چيه ؟

استادان و بچه باحال ها كمك كنيد .. من اولين بارمه از اين مديريت محتوا استفاده مي كنم مي خوام مشتريش بشم ... مي ترسم برعكس بشه خوب كمك كنيد تا من هم بتونم با اين كار كنم

لینک به ارسال

يعني چي ؟ متوجه نمي شم بر روي localhost ...

من فايل ها رو در مسير روت سيستم ميريزم مثل اينكه بخواي جوملا و يا مديريت محتواي ديگه اي نصب كني ولي همون خطا ميياد

لینک به ارسال

شما سوال اول و آخرتون فرق داره

در یک جا میگید که در مرحله آخر و در جایی می گید که وقتی می خوان نصب را شروع کنم

لطفا سوال خود را دقیق بگذارید و دمو قرار دهید تا بررسی بشه و تنظیمات سایت خود را اول چک کنید که با جوملا سازگار باشه

برای چک کردن تنظیمات در انجمن جستجو کنید

موفق باشید

لطفاً در پیغام خصوصی در خواست ندهید

با تشکر

لینک به ارسال

بزار از اول بگم موقعي كه فايل رو از اينترنت دانلود كردم فايل زيپ شده رو داخل هاست خود گذاشتم

بعد extract كردم موقعي كه باز شد ؟

فايل هاي tmp - configuration- installion - log را به 777 تغيير دادم .

طبق گفته هاي شما بعد كه بايد ادرس دومين رو تايپ كنيم كه داخل نصب خود پك اصلي بشيم نميره همون خطا بالايي مياد ..

از اين واضح تر مي گم جوملا به راحتي نصب ميشه جومينا به راحتي نصب ميشه ولي اين پك كه ( سايت اماده شركتي و يا فروشگاهي ) هست اووون خطاي بالا رو مياره ؟

واسه نصب بايد اول اسم سايت يا دومين رو بزنيم ( مثلا www.zoohal.com ) كه بقيه مراحل كه شامل دادن ديتابيس و يا اسم ادمين و يا بقيه چيزهاي روال نصب مثل جوملا بياد ................. خوب مومن نمياد همون صفحه سفيده مياد اين خطا :

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, webmaster@zagrosnet.com and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

ضمنا مسير ريختن فايلها روي هاست من داخل public_html هست

خواهشا كمك كنيد ديگه از اين واضح تر

لینک به ارسال

دوست عزیز دسترسی را قبل از نصب تغییر ندهید و همون دسترسی خود هاست را قرار دهید که مشکلی پیش نیاد

موفق باشید

لینک به ارسال

درست شد ...

ايول ايول ايول ستار تكه ايول ....:thankyou:

راستي يك چيز ديگه بعد از نصب هم نمي خواد دسترسي رو تغيير بدم اره

لینک به ارسال

کاربر محترم لطفاً قوانین سایت را مطالعه نمایید و از ارسال تشکر خود داری نمایید

برای تشکر فقط و فقط از دکمه های مخصوص این کار (سپاس) و یا دادن اعتبار استفاده نمایید

با تشکر

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...