رفتن به مطلب
mojtabapordel

كامپوننت مديريت آگهي ها (Ads Manager) - آخرين نسخه 2.6.2 - پارسي+رفع بسياري از باگ ها

پست های پیشنهاد شده

سلام

بالاخره آخرين نسخه (2.6.2) كامپوننت مديريت آگهي ها توسط Joomprod منتشر شد. حتما مي دونيد كه نسخه قبلي اين كامپوننت (2.6) رو قبلا ترجمه كرده بودم و تو اين تاپيك معرفي كردم.

نسخه 2.6 باگ هاي زيادي داشت كه تو همون تاپيك خيلي از باگ هايي كه بعدا رفع شد رو آوردم. بعد از نسخه 2.6 نسخه 2.6.1 اومد كه بعضي از باگ ها رفع شده بود. اما هنوز باگ هاي جدي وجود داشت كه دايما با سازنده كامپوننت در ارتباط بودم براي رفع اين باگ ها. به دليل وجود همين باگ هاي جدي، نسخه 2.6.1 رو تو انجمن معرفي نكردم. اما حالا بالاخره تو نسخه 2.6.2 خيلي از باگ هاي باقي مونده برطرف شده و به همين دليل تصميم گرفتم نسخه به روز شده رو ارايه بدم؛ البته تو يه تاپيك جديد، چون اون تاپيك قبلي خيلي شلوغ شده بود ديگه. در ضمن يك ماژول جديد هم به اين نسخه اضافه شده.

توضيحات افزونه:

یه سیستم بسیار قوی و کامل برای راه اندازی سایت هاي تبلیغاتی. مثل سایت هایی که الان تو اینترنت به وفور دیده میشن و میتونین توشون آگهی رایگان یا پولی ثبت کنین.

نکته جالبی که تو این کامپوننت به چشم می خوره (و من تو افزونه های مشابه دیگه ندیدم)، اینه که میشه توش فیلدهای سفارشی ساخت. یعنی برای فرم دریافت مشخصات کالا، میشه فیلدهایی رو علاوه بر فیلدهای پیش فرض خود کامپوننت ایجاد کرد. در واقع این بخش از کامپوننت یه جور فرمسازه واسه خودش!

مثلا شما می خواین برای مجموعه گوشی موبایل یه جور فرم به کاربر نمایش داده بشه، برای مجموعه کامپیوتر، یه فرم دیگه، و الی آخر. تو فرم مجموعه گوشی موبایل، اطلاعاتی مثل مدل گوشی، امکانات گوشی و ...، دریافت بشه، و تو فرم مجموعه کامپیوتر، اطلاعاتی مثل پردازنده، رم، گرافیک و ... . با ایجاد فیلدهای سفارشی، میشه انواع فرم ها رو برای مجموعه های مختلف نمایش داد.

همراه کامپونننت، 4 تا ماژول هم هست که میتونین ازشون استفاده کنین برای کامل شدن سیستم تبلیغاتیتون.

1) ماژول menu که درواقع منوی اصلی سیستم هست و لیستی از دسته بندی های کالاها رو در یک ساختار درختی، نمایش میده به همراه لینک هایی به قسمت های مختلف کامپوننت (مثل منوی اصلی خود جوملا).

2) ماژول ads که درواقع 3تا کار میکنه. آخرین آگهی های ثبت شده در سایت رو نشون میده (میتونین تعیین کنین که چندتا آگهی رو نمایش بده). در حالت دوم، پربازدیدترین آگهی ها رو نمایش میده و در حالت سوم هم آگهی ها رو بصورت تصادفی نمایش میده. در واقع میتونین این ماژول رو در سه موقعیت مختلف با اسم های متفاوت نمایش بدین و تو هر موقعیت ازش یه کاری رو بخواین!

3) ماژول search که برای جستجوی آگهی بکار میره.

4) ماژول table كه كاراييش مثل ماژول ads هست ولي به اين شكل كه آگهي ها رو تو يه جدول نشون ميده.

در ضمن نسخه 2.7 اين سيستم هم تو راهه كه ظاهرا امكانات خيلي بيشتري خواهد داشت.

توضيحات سايت سازنده در مورد رفع باگ ها تو اين نسخه:

[align=LEFT]

@NEW: change configuration Table to adsconfiguration Table to avoid conflict with 3rd Party
@FIX: remove getParams to remove 500 http Error Joomla 1.6 
@NEW: Change SEARCH behaviour (Auto Remove Text Search after category changed)
@FIX: Rename User Table name to avoid conflict with other extensions 
@NEW: Better management of plugins fields integration
@FIX: Remove columns redirects to an error page
@FIX: No time on date_created (add Hour,Minutes,Second)
@FIX: Duplicate text in Subject Line 
@FIX: "Update/Delete" options appear on ads in CB Profile of other users (non owners)
@FIX: replace unlink by JFile::delete 
@FIX: Fix date field display two times
@FIX: mod_table: no fields in column
@FIX: adsmanager_fields, set default character -> UTF8
@FIX: Remove autotranslate files (too much errors)
@NEW: Add cs-CZ
@FIX: Fix es-ES and pl-PL 
@FIX: Italian language files
@FIX: improve security to avoid spam
@FIX: Replace adsmanager function by joomla framework to avoid issue when removing plugins
@FIX: fixed pl-PL language

[align=RIGHT]

دانلود نسخه اصلی افزونه از لینک زیر:

http://joomprod.com/index.php?option=com_docman&task=cat_view&gid=13&Itemid=29

دمو افزونه از سايت سازنده:

http://psdemo.joomprod.com/

دموي پارسي:

www.ruzbazar.ir

دانلود نسخه پارسي افزونه:

http://www.jmdownload.ir/download.php?filename=13094504471.zip

[/align][/align]

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام مجتبی عزیز

اینکه نوشتی با رفع بسیاری از باگ ها و با توجه به سابقه درخشان این افزونه در داشتن باگ!!!!

یعنی هنوزم باگ داره که بسیاری از اونها در این نسخه رفع شدند و بقیه در .....:idea:

لینک به ارسال

باسلام

با تشکر از زحمات شما

این کامپوننت واقعاً عالی و یک مشکل اساسی داره که من خودم توی نسخه قبلی به مدیر سایتشون گفته بودم که در صورت امکان بهش اضافه کننه و اونم استفاده بوک مارک ها و تماس با و نظرات و .... که امروز برای سیستم های تبلیغی خیلی ضروری

اون گفته که خودشونم توی فکرش هستند ولی نمی دونم شاید توی این نسخه اونا رو هم اضافه کرده باشند

لینک به ارسال

سلام

اینکه نوشتی با رفع بسیاری از باگ ها و با توجه به سابقه درخشان این افزونه در داشتن باگ!!!!

یعنی هنوزم باگ داره که بسیاری از اونها در این نسخه رفع شدند و بقیه در .....

دوست عزيز،‌ اين چه حرفيه شما ميزني؟! همه افزونه ها به هرحال باگ هايي داره كه تو نسخه هاي بعدي سازنده افزونه اون ها رو برطرف مي كنه.

اينكه من گفتم باگ داره، باگ هاي امنيتي نبوده. بعضي جاها تو افزونه مشكلاتي از لحاظ كد نويسي بوده كه برطرف شده. ليستي رو كه به نقل از سايت سازنده افزونه آوردم رو دقت بفرماييد. اين يه مسئله خيلي طبيعيه براي افزونه ها. همه افزونه ها بعد از انتشارشون، باگ هاش از طرف كاربران و يا خود سازنده، پيدا ميشه و تو نسخه بعدي برطرف ميشه و همينطور الي آخر. سيستم عامل ويندوز هم با اون عظمتش و تيم سازنده اي كه داره، دايم در حال رفع باگ هاي امنيتي و غير امنيتيه! همه نرم افزارها و سيستم عامل ها و افزونه ها و ... دايما در حال به روز رساني براي رفع باگ ها هستن. از جمله خود جوملا!

اگه تو اين سايت : http://91.121.24.220/redmine/projects/adsmanager/repository/show/trunk برين و عضو بشين، شما هم ميتونين باگ هايي رو كه پيدا كردين، گزارش بدين. اونجا دايما از وضعيت افزونه و اينكه رو كدوم فايل هاش داره كار ميشه و چه باگ هايي رفع شده يا چه چيزهايي اضافه شده به هر فايل، گزارش داده ميشه.

این کامپوننت واقعاً عالی و یک مشکل اساسی داره که من خودم توی نسخه قبلی به مدیر سایتشون گفته بودم که در صورت امکان بهش اضافه کننه و اونم استفاده بوک مارک ها و تماس با و نظرات و .... که امروز برای سیستم های تبلیغی خیلی ضروری

تو اين نسخه بيشتر باگ ها رفع شده. فكر مي كنم اين موارد رو تو نسخه 2.7 بيارن. چون براش خيلي تبليغ كرده بودن.

در ادامه صحبت ها،

الان اگه برين تو همون سايتي كه آدرس دادم، متوجه ميشين كه آخرين تغيير در اين كامپوننت مال 11 ساعت پيشه! و تبديل شده به نسخه 2.6.2.1.

تغييري هم كه داده شده اينطور ذكر شده:

add some css class for design depending on cat

يه تغييراتي تو فايل css داده شده (و همچنين تو فايل cron.php):

http://91.121.24.220/redmine/projects/adsmanager/repository/changes/trunk/component/frontend/css/adsmanager.css

http://91.121.24.220/redmine/projects/adsmanager/repository/changes/trunk/component/frontend/cron.php

حالا اگه اون پايين جدول، دكمه View Difference رو بزنين تو صفحه بعد، دقيقا گفته كه تو اون فايل، چه خط هايي تغيير كرده، اضافه شده يا

حذف شده

لینک به ارسال

به کامپوننت هام اضافه کردم حالا چه جوری استفاده کنم چه جوری کل سایت بشه با ساتفاده از این کامپ.ننت به یک سایت آگهی ؟ممنون

به کامپوننت هام اضافه کردم حالا چه جوری استفاده کنم چه جوری کل سایت بشه با ساتفاده از این کامپ.ننت به یک سایت آگهی ؟ممنون

اگه میشه همین دمیویی که قرار دادی رو برا دانلود بزاری (قالب ) کلا گیج شدم نمی دونم چه جوری این کامپوننت رو روی سایت به اجرا در بیارم

لینک به ارسال

سلام

کافیه لینک صفحه اصلی سایت رو تغییر بدی و صفحه اصلی رو به این کامپوننت لینک بدی

اقا ممنون ولی ترو به خدا بیشتر راهنمایی کنید از کجا و چه جوری این کار رو بکنم ؟

لینک به ارسال

ميتونيد در مديريت منوها منويي كه براي لينك دادن به اين كامپوننت ساختيد انتخاب كنيد و به عنوان پيش فرض قرار دهيد.

فكر ميكنم اين راحتر ياشه ولي اگر خواستيد منو اصلي رو هم تغيير بدهيد وقتي بازش كنيد گزينه تغيير منو را در بالا خواهيد ديد.

همه اين كارها را در مديريت منوها ميتونيد انجام دهيد

لینک به ارسال

سلام

تو منوها، منوی اصلی، صفحه اصلی.

نوع گزینه منو رو تغییر بدین به صفحه اصلی کامپوننت (دکمه تغییر نوع رو بزنین، تو صفحه بعد : مدیریت آگهی ها ---> Home)

لینک به ارسال

ميتونيد در مديريت منوها منويي كه براي لينك دادن به اين كامپوننت ساختيد انتخاب كنيد و به عنوان پيش فرض قرار دهيد.

فكر ميكنم اين راحتر ياشه ولي اگر خواستيد منو اصلي رو هم تغيير بدهيد وقتي بازش كنيد گزينه تغيير منو را در بالا خواهيد ديد.

همه اين كارها را در مديريت منوها ميتونيد انجام دهيد

آخه دوستمون گفته صفحه اصلی رو به کامپوننت لینک بدم این چه جوریه ممنون

لینک به ارسال

فرقي نميكنه و همانطور كه جناب پردل گفتد عمل كنيد!

اينگونه بهتر است ولي در كل سايت شما با منو پيش فرض باز خواهد شد و اينطور كه جناب پردل گفتند صفحه اصلي شما همان كامپوننت مديريت اگهي خواهد بود و اگر روي صفحه اصلي هم كليك كنند به اين صفحه منتقل ميشوند و اگهي ها نمايش داده خواهند شد.

پس بهتر است از همين روشي كه جناب پردل گفتند استفاده كنيد!

لینک به ارسال

یک دنیا ممنون از کمک هاتون فقط یه سوال دیگه چطور مشه Classifield Ads by AdsManager رو از صفحه حذف کرد چون تو صفحه اصلی هم اومده کلا می خوام که حذف بشه بازم ممنون

لینک به ارسال

سلام یه سوال چرا تو تمام صفحات من این اگهی ها می یا د؟

gq7tqn2qcpq9fdlxuyl.jpg

اگهی ها که از 1 دونه بیشتر میشه اینجوری میشه اینا تو تمام صفحات هستند اصلا معلوم نیست مربوط به کجان

لینک به ارسال

سلام

جدیدترین آگهی ها در بالای لیست آگهی ها نمایش داده میشه که میتونین از قسمت تنظیمات کامپوننت این امکان رو غیر فعال کنید

لینک به ارسال

سلام بر دوستان یه سوال دارم تو این سیستم میشه آگهی رو ستاره دار کرد ؟ اساسا ستاره دار کردن آگهی چه جوریه مثل ایستگاه

ممنون

لینک به ارسال

سلام یه سوال چرا تو تمام صفحات من این اگهی ها می یا د؟

gq7tqn2qcpq9fdlxuyl.jpg

اگهی ها که از 1 دونه بیشتر میشه اینجوری میشه اینا تو تمام صفحات هستند اصلا معلوم نیست مربوط به کجان

داخل تنظیمات ماژول آخرین آگهی ها Vertical (عمودی) رو انتخاب کنید. تنظیمات شما روی Horizontal (افقی) قرار گرفته.

سلام

تو اين نسخه امكان حذف كپي رايت وجود نداره

البته جناب پردل فکر کنم باید به این پست یک متمم اضافه کنید. چون من موفق شدم کپی رایت رو حذف کنم.

;):D

یک دنیا ممنون از کمک هاتون فقط یه سوال دیگه چطور مشه Classifield Ads by AdsManager رو از صفحه حذف کرد چون تو صفحه اصلی هم اومده کلا می خوام که حذف بشه بازم ممنون

اگه مایل بودین پ.خ بدین راهنماییتون کنم.

لینک به ارسال

سلام.

آقای پردل با تشکر از زحمات حضرتعالی

در پیش‌نمایشی که شما معرفی کرده‌اید احتمالا از جوملا 1.5 استفاده شده است. در یکی از تاپیک‌ها / در این پست / سوالی مطرح شده که بدون پاسخ مانده است.

سوال این است که چرا در جوملا 1.6 و 1.7 قسمت کاربری با وجود اینکه فایل‌های زبان درست نصب شده‌اند همچنان انگلیسی است؟

چنانچه در این مورد توضیحاتی ارائه بفرمائید متشکر و ممنون خواهم شد.

لینک به ارسال

سلام.

آقای پردل با تشکر از زحمات حضرتعالی

در پیش‌نمایشی که شما معرفی کرده‌اید احتمالا از جوملا 1.5 استفاده شده است. در یکی از تاپیک‌ها / در این پست / سوالی مطرح شده که بدون پاسخ مانده است.

سوال این است که چرا در جوملا 1.6 و 1.7 قسمت کاربری با وجود اینکه فایل‌های زبان درست نصب شده‌اند همچنان انگلیسی است؟

چنانچه در این مورد توضیحاتی ارائه بفرمائید متشکر و ممنون خواهم شد.

سلام

من روي جوملا 1.6 و 1.7 نصب نكردم. امشب اگه فرصت كنم، تستش مي كنم

لینک به ارسال

مجتبی جان

عالی و بی نظیره

دمت گرم

سیستم تاریخ انقضاء هم داره که در تاریخ خاص فلان آگهی غیر فعال بشه ؟

سیستم ستاره ها رو هم داره ؟

ممنونم

لینک به ارسال

سلام

من فقط یک تاریخ انفضاء کلی دیدم

آیا میشه واسه تک تک آگهی ها این کار رو کرد اگه میشه بفرمائید

آیا میشه تاریخ رو شمسی کرد

با تشکر

لینک به ارسال

سلام

در مورد تاريخ انقضا، شما تعيين ميكنيد كه بعد از چند روز آگهي منقضي بشه. بعد هركدوم از آگهي ها كه به اون مدت زماني برسه، منقضي ميشه (البته قبلش يه ايميل اطلاع رساني به صاحب آگهي ميره). منظورتون چيه كه واسه تك تك آگهي ها؟

در مورد تاريخ شمسي هم من بلد نيستم. دوستاني كه در اين زمينه تخصص دارن لطفا كمك كنن.

لینک به ارسال

مثلا یه آگهی توی 20 روز آینده منقضی بشه و یه آگهی دیگه توی 3 ماهه دیگه .

سلام

من این سیستم رو راه اندازی کردم

در عکس زیر در مقابل موقعیت نمایش کلمه قیمت رو چطو میتونم حذف کنم

1.jpg

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...