رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان امیدوارم از این قالب لذت ببرید به نظر خودم که خیلی قشنگ شده

همچنین این قالب با IE 6-7-8 و فایرفاکس تست شده و مشکلی نداشته

اسکرین شات : Joomina_Green_Religion.png

لینک دانلود قالب : دانلود

خوب و اما یه سری توضیحات در مورد قالب

منوی سمت راست کشویی که برا ی اینکه بتونید فعالش کنید باید در قسمت ماژول ها یک منو بسازید و کلاس ماژول آن را art-vmenu قرار دهید و همچنین گزینه همیشه زیرمنوها را نمایش بده را هم بر روی بلی تنظیم کنید در صورتی هم که کسی خواست از 5 تا آیکون بالای سایت استفاده کنه تو همین تاپیک بگه تا بگم چی کار باید بکنه امید وارم از این قالب لذت ببرید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ممنون. میشه یه قالبی بزارید که از نظر ظاهری با بقیه قالب های جوملا تفاوت داشته باشه؟

چون اصولا قالب های جوملا یه شکل هستن

لینک به ارسال

با سلام

بله یه جورایی اینکه شما می گید درسته ولی ، از طرفی هم کل سایت ها به هم شبیه هستند !!!

منظور شما از متفاوت چیه؟ با جوملا می شه (تقریباً) هر سایتی که شما می خواهید رو درست کرد

یعنی قالب ساخت که شبیه قالب های دیگر cms ها باشه و ...

یا علی

موفق باشید و امید وار...

لینک به ارسال

منظورم اینه که همه این قالب ها یکسری ماژول سمت چپ ، یکسری هم سمت راست یا هر دو رو دارند.

مثلا اگه این سایتو ببینید متوجه میشید قالبش فرق داره. اما خوب از نوع آدرس دهیش میشه فهمید که جوملاست.

www.persiankhab.com

البته ظاهران الان پایینه. تا دو روز دیگه دوستم گفته میاد بالا

لینک به ارسال

با سلام

خیلی بهتر بود سوالتونو دربخش مربوطه و در یک تایپیک جدا مطرح می کردید ! از این پیس این کارو انجام دهید تا نظم فروم به هم نخورخ

دوست عزیز در جوملا شما هستید که تعیین می کنید ظاهر سایت چطوری باشه و می شه گفت (تقریبا) کامل کنترول کامل روقالب ها دارین مثلا همین ماژول هایی که فرمودید رو می تونید چپ و راست و ... نزارید ...

الگه تا حلا با دیگر cms های مثل نیوک ورد پرس .... کار کر ده باشید ،باید دقیقا به این موضو پی برده باشید .

با این حال ... این سایت هم که گذاشته بودید (و همونطوری که بیان کرده بودید) بالا نیومد بعد از آماده شدن سایت پی ام بدید تا منم یه نگاهی به این قالب متفاوت بکنم

یا علی

امیدوارم به هر آنچه می خواهید برسید

امید وار باشید

یا علی

لینک به ارسال

مجید قشنگ شده ها ! راستی کاربران میتونن این دسته از قالب ها را برای من میل کنن همانطور که همیشه این کار را میکنم با نام خودشون و آدرس سایتشون در جومینا قرار میدم

لینک به ارسال

با سلام

مجید جان قالب خوب شده :sleepy:

البته چندا نظر برای بهتر شدنش دارم ...

اولینش که مهمترینهشه اینه قالبت کمی با ie6 مشکل داره (ie هستش دیگه :@ ) برای رفع مشکل می تونید از این پست کمک بگیرید البته چون ie6 مرور گر استانداردی نیست امکانش هست که مشکل کاملا رفع نشه !

دومینش هم این که به بهتر بود لینک های که در کناره ها ( لفت و رایت ) گرار می گیرند رو زیر خط دار نمی کردید .

سومیش هم اینکه از بهتر بود از رنگهای متفاوت تری استفاده می کردید ! مثلا برای : تیتر هر مطلب و....

به امید بهترین ها برای همه ..

موفق باشسد

یا علی

لینک به ارسال

برای تصحیح ie6 در آخر فایل css آن این کد ها را اضافه کنید

.art-menu, .art-menu ul li { float:left; left:0px;direction:rtl}
.art-PostContent,.art-menu a, .art-menu a:link, .art-menu a:visited,
 .art-menu a:hover,.art-menu ul li a:link,.art-menu ul li a:hover   {direction:rtl; text-align:right;}
 .art-menu ul ul li {right:150px}

برای برداشته شدن زیر خط ها در فایل template.ccs با استفاده از دستور find and replace جستجو کنید

text-decoration:underline

و جایگزین کنید با

text-decoration:none

سپس replace all را بزنید

لینک به ارسال

ممنون راستش چون من این قالب را بعد از مدت ها کار کردم و برا ی سایت خاصی هم نبود و بشتر برای سرگرمی بود همین که دیدم قالب یه شکل و شمایلی گرفت و قشنگ شده منتشرش کردم البته یه دلیلی هم داشت که دیگه وارد جزئیاتش نشدم راستش ورژن آرتیستر من 2.4.0.24559 هست وقتی یه قالب را ذخیره می کنم و بعد می خوام بازش کنم این پیغام را میده که حسابی کلافم کرده و قالب را باز نمیکنه کسی از دوستان میدونه برای رفع این مشکل باید چیکار کرد البته در آرتیستر ورژن های قبل این مشکل وجود نداشت

77387453397738321734.png

راستی امیرجان اگه به نظرت قالب قشنگ شده اگه توی سایتم ازش استفاده کنی ممنون میشم

در مورد ie6 هم ممنون

لینک به ارسال

مجید جان هیچی فقط ok را بزن صبر کن درست میشه یعنی قالب میاد بالا

نه امیر جان بالا نمی یاد بخاطر لودرش هست بالا نمی یاره برای من هم بالا نمی یاره

2.4 این جوری هست

لینک به ارسال

راستی مجید جان احتمالا من از این قالب بعدا استفاده کنم اگه می شه نحوه استفاده از 5 تا آیکون بالا رو هم بذار

ممنون می شم

لینک به ارسال

خوب اول یک ماژول HTML به صورت دستی ایجاد کنید سپس ویرایشگرتون را بر روی HTML تغییر بدید و کد زیر را داخل اون کپی کنید

></pre>
<table border="0" cellspacing="1" width="100%"></t

بعد روی هر کدوم از تصاویر کلیک کرده و لینک مورد نظر را به اون بدید

سپس ماژول را در موقعیت banner1 قرار بدید و اون را ذخیره کنید من عکس ها را فعلا در یک آپلود سنتر عکس ذخیره کردم اما بهتره بعدا عکسها را در هاست خودتون آپلود کنید تا مشکل یپیش نیاد

لینک به ارسال

سلام

قالب خیلی خوبیه و قشنگ

من دو تا مشکل دارم اگه ممکنه راهنمائی کنید

قسمت هدر بالای مطالب نشون داده نمیشه.مشکل از فایل ها نیست.

اگر بخوام داخل کادر مطالب رو هم رنگ یا پس زمینه بدم باید کدوم قسمت رو درست کنم

تو تصویر مشخص کردم

88181760642826531232_thumb.gif

ممنون

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز برای قرار دادن هدر خود در قالب از مسیر زیز عمل کنید :

...images/header.jpg

باید عکس هدر خود را جایگزینheader.jpg کنید .

اگه درست متوجه شده باشم (از عکس) :

line:1666 file:template.css

موفق باشید

یا علی

لینک به ارسال
اگر بخوام داخل کادر مطالب رو هم رنگ یا پس زمینه بدم باید کدوم قسمت رو درست کنم

سلام دوست عزیز برای این مورد در فایل template.css در پوشه css در خط 1510 این قسمت را پیدا کنید

.art-post-body
{
 position: relative;
 z-index: 1;
 padding: 11px;

خوب به عبارت فوق برای افزودن تصویر و عکس به ترتیب کدهای زیر را اضافه کنید

background-color:#88b454;
 background-image:url(../images/adrese-aks.png)

البته شما یا کد عکس را اضافه کنید یا تصویر 

لینک به ارسال

مجید جان با توجه به استقبالی که از این قالب شده فکر کنم ارزش داره یکم روش کار کنی و بهش بیشتر برسی تموم شد من در سایت جومینا منتشرش میکنم برای اون قسمت بالاهم میشه موقعیت تعریف کرد که کار کاربرا راحت تر بشه و یک موقعیت جستجو هم برای ایجاد نمود

لینک به ارسال
قسمت هدر بالای مطالب نشون داده نمیشه.مشکل از فایل ها نیست.

شما درست می فرمایید شرمنده احتمالا بی دقتی کرده بودم تغییرات توی اون قالب اعمال نشده بوده من لینک قالب جدید را ( اصلاح شده )دوباره می ذارم لطفا دوباره دانلود کنید و قالب قبلی را پاک کنید

لینک دانلود : دانلود

در صورت امکان لطفا یکی از مدیران پست اول من را ویرایش کنند و این لینک دانلود را جایگرین لینک قبلی کنند

ممنون

لینک به ارسال

ممونون از توجه دوستان

برای اون قسمت بالاهم میشه موقعیت تعریف کرد که کار کاربرا راحت تر بشه و یک موقعیت جستجو هم برای ایجاد نمود

بالای قالب حدود 7موقعیت هست ; baneer1 banner2 banner3 user2 top1 top2 top3 که برای جستجو user3 مناسبترین هست.

البته اگه بشه یه موقعیت برای بنر یا نکته ها در درون خود هدر داشته باشه خیلی عالیه و میتونه اون فضا رو به صورت دینامیک پر کنه.

فایل جدید رو امتحان میکنم

ممنون

لینک به ارسال
مجید جان با توجه به استقبالی که از این قالب شده فکر کنم ارزش داره یکم روش کار کنی و بهش بیشتر برسی تموم شد من در سایت جومینا منتشرش میکنم برای اون قسمت بالاهم میشه موقعیت تعریف کرد که کار کاربرا راحت تر بشه و یک موقعیت جستجو هم برای ایجاد نمود

شرمنده که چند تا پست پشت سر هم میدم پست شما را تازه دیدم امیر جان متاسفانه الان دقیقا وسط امتحانای میان ترممه و وقت نمیکنم مگرنه خودمم خیلی دوست داشتم که تکمیلش کنم و انشاالله از اول ماه جدید هم این قالبا تکمیل میکنم و هم یه سری قالب جدید و بسیار زیبا که خیلی بهتر از این شده را منتشر میکنم منتها تمام قالبا مستلزم صرف وقت هستند تا تکمیل بشن و ماه جدید سعی میکنم هر هفته دو قالب زیبا و حرفه ای را منتشر کنم

راستی امیرجان ماه هنوز منتظریم بابت لودر .... فکر کنم فراموش کردی ممنون

لینک به ارسال

مشکل با فایل جدید باقی هست

متوجه نشدم که چه تغییری دادین

لینک به ارسال

آهان الان دقیقا متوجه شدم چه اتفاقی افتاد چون من تصویر بالای متن را بعد از طراحی قالب انجام دادم و اضافه کردم اما این تغییرات زمان install شدن قالب اعمال نمیشن شما یه کار کنید برای نصب قالب به جای نصب قالب پوشه قالب را در فلدر template خودتون کپی کنید و یا عکس زیر را در داخل پوشه images کپی کنید

bac_content.png

بازم شرمنده

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• افزودن...