رفتن به مطلب
amrdata

پیشنهاد به مدیران در مورد افزونه های فارسی شده

پست های پیشنهاد شده

سلام

ببخشید که میپرم وسط حرف اساتید:blush:

اینطور که من از پست اول این تاپیک برداشت کردم ، منظور جناب حاجیان این بوده :

گاها پیش میاد به مناسبتی ، یک کاربر یک افزونه رو ترجمه میکنه و یا یک ترجمه از اون گیر میاره و میاد تو انجمن معرفی میکنه

به دلیل گسترش این موارد پیشنهاد میشه که این افزونه ها با دسته بندی خاصی مرتب بشن تا تو جستجو و نظم انجمن مؤثر باشه

به نظر من این کار اصلا مسئولیتی برا جومینا نداره که بخوایم نگران نا امن بودن افزونه ها باشیم.

یعنی عملا با الان هیچ فرقی نداره ، همین الان اگه کسی بیاد و از همون تاپیک های تقریبا نامرتب یه افزونه ی نا امن دانلود کنه نمیتونه بیاد طلبکار تیم جومینا بشه چون افزونه رو از انجمن دانلود کرده نه از سایت!

به هر حال پوزش...:blush:

:thankyou:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

حسین جان اگه به پست های دیگه هم نگاهی می نداختی متوجه میشدی که بحث مسئولیت و قرار گرفتن افزونه ها رو سایت بود نه فرو م.

یا حق

لینک به ارسال

سلام مجدد سعید جان

ممنونم

من هر سه صفحه این تاپیک رو خوندم ولی منظورم این بود که اصلا نیازی نیس این قضیه به سایت کشیده بشه تا بحث مسئولیت پیش بیاد

همین جا تو فروم یه ذره مرتب بشه کافیه

به هر حال ببخشید

:thankyou:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...