رفتن به مطلب
amira4

من قالب سایت خبری خریدم ولی نمیدونم چطوری سایتم رو خبری کنم !!

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان عزیز

این آدرس سایت من است که توش قالب نصب کردم !! کلیک کنید

من این قالب رو خریدم و این هم دمو ی قالب !! به نظر شما چقدر می ارزه ؟!

دموی قالب :

http://demo.ircms.ir/newspack/

درضمن من الان چیکار کنم که سایتم مثل این دمو بشه ؟!

خواهشا کمکم کنید !! دوستان عزیز کمکم کنید !!

من میخوام که تمام امکانات مثل این دمو باشه !! دستتان درد نکند !!

الان چیکار کنم ؟

درضمن اگه برای توضییح هزینه داشته باشه میتونم یک کارت شارژ بدم چون الان دست و بالم خیلی بستست !!

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
درضمن اگه برای توضییح هزینه داشته باشه میتونم یک کارت شارژ بدم چون الان دست و بالم خیلی بستست !!

سلام دوست عزیز

به انجمن جومینا خوش آمدید

با اجازه مدیران و کاربران عزیز :

باید خدمت شما عرض کنم که در تیم جومینا و در این انجمن گفتگو کسی بابت فعالیت خودش و پاسخگویی به سوالات شما چشم داشتی نداره و اگر کسی کمکی ازش بر بیاد دریغ نمی کنه پس خواهشا این خط آخر را پاک کنید

در پناه حق :heart:

لینک به ارسال

ایشون حرف بدی نزدند اتفاقا دارند حق یک کار حرفه ای رو هم دند من خیلی خوب می دونمش

این قالب تجاری رات نیوز هست که تغییراتش دادند امید وارم که فقط پول زیادی نداده باشی

نگاه کنید تا موقعیتاش رو پر کنید خیلی طول می کشه شما قالب رو بگیر من یکک پکیج به شما لینک می دم نصبش کنید جوملاشو فارسی کنید وب

عد این قالب رو روش نصب کنید با یک نگاه کل این امکانات حتی فراترشو داشته باشید

[align=LEFT]

http://softarchive1.ir/xez/uploads/12966317221.jpg

[align=RIGHT]اگر این چنین امکاناتی رو می خواید حتی از این قالب نیر فراتر می تونید به من پیغام خصوصی بدید

یک چیزی بگم ناراحت نشید این قالب خودش rtl هست فقط نیاز بود فونت رو تغییر بدید یعنی یک سرچ اسم قالب می نوشتید

http://www.google.com/search?sitesearch=softarchive1.ir&q=ZT+News+III+-+News+Joomla+Templates+nulled&submit.x=5&submit.y=7&domains=softarchive1.ir

چون لینکش وارزه برای پیغام خصوصی کنید من به شما بدم دانلود مستقیم رو[/align][/align]

لینک به ارسال

کاری نداره

روی ارسال مربوط به خود و ارسالی که می خواید ویرایش کنید در پایینش روی دکمه ویرایش کلیک کنید و بعد ویرایش کنید

لینک به ارسال

سوالتون خیلی کلی هست

دوست عزیز قالب خبری تنها یک پیشنهاد کاربرد هست برای قالبهائی که موقعیتهای مناسبی برای این کار دارن

البته با بسته های خبری اشتباه نشه.چون اونها امکانات مناسب برای یک سایت خبری رو هم دارن

در واقع شما باید متناسب با نیازتون برخی امکانات(ماژول ، پلاگین ، کامپوننت و ...) رو روی سایتتون نصب کنید

حالا شما باید اخبارتون رو توی سایت بزارید تا صفحات سایت رو اونطور که دیده میشن ببینین و بتونین برای چیدمان ماژول ها و مطالب تصمیم بگیرید

اگر فکر میکنید تجربه کافی ندارید توصیه میکنم یک بسته خبری مثل شارنیوز جومینا رو نصب کنید و شروع کنید

به هر حال بهتره کار رو شروع کنید و بعد برای راهنمائی و نظر خواهی تو انجمن مطرح کنین

لینک به ارسال

ایشون حرف بدی نزدند اتفاقا دارند حق یک کار حرفه ای رو هم دند من خیلی خوب می دونمش

این قالب تجاری رات نیوز هست که تغییراتش دادند امید وارم که فقط پول زیادی نداده باشی

نگاه کنید تا موقعیتاش رو پر کنید خیلی طول می کشه شما قالب رو بگیر من یکک پکیج به شما لینک می دم نصبش کنید جوملاشو فارسی کنید وب

عد این قالب رو روش نصب کنید با یک نگاه کل این امکانات حتی فراترشو داشته باشید

[align=LEFT]

http://softarchive1.ir/xez/uploads/12966317221.jpg

[align=RIGHT]اگر این چنین امکاناتی رو می خواید حتی از این قالب نیر فراتر می تونید به من پیغام خصوصی بدید

یک چیزی بگم ناراحت نشید این قالب خودش rtl هست فقط نیاز بود فونت رو تغییر بدید یعنی یک سرچ اسم قالب می نوشتید

http://www.google.com/search?sitesearch=softarchive1.ir&q=ZT+News+III+-+News+Joomla+Templates+nulled&submit.x=5&submit.y=7&domains=softarchive1.ir

چون لینکش وارزه برای پیغام خصوصی کنید من به شما بدم دانلود مستقیم رو[/align][/align]

سلام دوت من !! من این قالب رو 26000 هزار تومان خریدم

به نظر شما زیاد پول دادم ؟

rtl چیست ؟

من جوملا رو بلدم ولی نمیتونم مطالبم رو مثل دمو کنم !!

درضمن این هم لینک موقعیت ها سایتم

http://www.khenejin.com/?tp=1

الان من چیکار کنم ؟

اون نرم افزاری که شما گفتید لینکش کجاست ؟

با سلام

باید ماژول های مورد نظر رو نصب و در موقعیت مورد نظر قرار دهید

یا حق

سلام

ماژول دارم

چیکار کنم الان ؟!

سلام دوستان عزیز

این آدرس سایت من است که توش قالب نصب کردم !! کلیک کنید

من این قالب رو خریدم و این هم دمو ی قالب !! به نظر شما چقدر می ارزه ؟!

دموی قالب :

http://demo.ircms.ir/newspack/

درضمن من الان چیکار کنم که سایتم مثل این دمو بشه ؟!

خواهشا کمکم کنید !! دوستان عزیز کمکم کنید !!

من میخوام که تمام امکانات مثل این دمو باشه !! دستتان درد نکند !!

الان چیکار کنم ؟

سوالتون خیلی کلی هست

دوست عزیز قالب خبری تنها یک پیشنهاد کاربرد هست برای قالبهائی که موقعیتهای مناسبی برای این کار دارن

البته با بسته های خبری اشتباه نشه.چون اونها امکانات مناسب برای یک سایت خبری رو هم دارن

در واقع شما باید متناسب با نیازتون برخی امکانات(ماژول ، پلاگین ، کامپوننت و ...) رو روی سایتتون نصب کنید

حالا شما باید اخبارتون رو توی سایت بزارید تا صفحات سایت رو اونطور که دیده میشن ببینین و بتونین برای چیدمان ماژول ها و مطالب تصمیم بگیرید

اگر فکر میکنید تجربه کافی ندارید توصیه میکنم یک بسته خبری مثل شارنیوز جومینا رو نصب کنید و شروع کنید

به هر حال بهتره کار رو شروع کنید و بعد برای راهنمائی و نظر خواهی تو انجمن مطرح کنین

دوست عزیز من قالب رو خریدم !! الان نمیدونم که چطوری ازش استفاده کنم !!

مثلا بعضی از مطالب بره سمت راست !! بعضی ها بره سمت چپ !! مطالب اصلی وسط باشند !! اسلاید شو تصاویر بالا سمت چپ و ...

کاری نداره

روی ارسال مربوط به خود و ارسالی که می خواید ویرایش کنید در پایینش روی دکمه ویرایش کلیک کنید و بعد ویرایش کنید

گشتم ولی نبود !! داداش یه وقت فکر نکنی که من بلد نیستما ! این خیلی عجیب است که من نمیتونم ویرایشش کنم

این آدرس فروم من است !! www.clubfc.ir

کسی نبود کمک کنه ؟

لینک به ارسال

زاستی دوست عزیز این چیزی که شما خریدین یک بسته خبری هست و البته تجاریه (اگر توی هاست غیر وارز نصب کنین بهتون گیر میدن)

اگر این چیزی باشه که من دیدم شما تنها باید اخبارتون رو توی بخشها و مجموعه های مربوطه منتشر کنید تا صفحه شما کامل بشه

ضمنا بهتره از جائی که خریدین راهنمائی بگیرین تا کامل بهتون توضیح بدن

لینک به ارسال

دوست عزیز به شما گفتم قالبی که شما خریدین

ZT News III - News Joomla Templates nulled اسمش این هست که که طرف قالبشو جدا کرده و اومده فونتاشو عوض کرده و به شما فروخته یعنی خود این قالب می گم rtl هست یعنی اینکه این قالب راست چین ذاتن ساخته شده شما باید از سایت اصلی سازدنده می خردیدی و خودتون می یومدین فونتاشو درست می کردیدی

منظروم این هست که این قالب به صورت نامحدود خریداری نشده بلکه نال شده من اصلا بو بکشم این قالب معلومه نال شده روی نت بوده فونتاش کمی دست کاری شده

اینم نسخه اصلی این قالب از شرکت سازنده

http://template15.zootemplate.com/zt_news_iii/

[align=LEFT]

[/align][align=LEFT]Can be used magazine, news portal, corporate, business...

* Mega Menu, Fancy Menu are supported

* JV Tabs: The most professional tab module in the market to display content or module of your choice

* JV Headline: Slideshow your content with many pro options and effects setting in back-end

* JV News: module allows you display previews of articles on the Joomla front page

* JV G-Weather: utilizes Google API allowing you to easily display weather data and related information from regions from all over the world very easily.

* Adjustable font size from template tools or in backend

* 100% Tableless design. 100% CSS/DIV compliance.

* Joomla 1.5.x native

* RTL language support

* Mega Menu support

* Well-comment CSS and PHP code files

* Tutorial + Detailed userguide

* Delivered with source Adobe .PSD files

* Delivered with “QuickStart Package”

* 3 columns layout based template

* 29 module positions ready

* Compatible IE 7+, Safari, Mozilla Firefox, Opera 9+, Chrome

* Compact size, using gzip and image sprites

[/align]

لینک به ارسال

در تستي كه قالب شما را با اينترنت اكسپلورر 6 كردم مشكل داشت و اگر با اينترنت اكسپلورر 6 مشكل نداشته باشد به اين قيمت مي ارزد چون من با IETester تست كردم و ممكن است با اين مرورگر مشكلي نداشته باشد.

اين قالب ها با اينترنت اكسپلورر 7 به بالا سازگار هستند و به درستي نمايش داده ميشوند.

اگر موردي كه گفتم حل بشه اين قيمت براي سازگاري با اينترنت اكسپلورر شش مناسب است.

لینک به ارسال

بله منم این بحث سازگارو تایید می کنم چون تست زدم

ولی شهریار جان همین کارایی که نما انجام دادن برای ی کاربر معمولی به نظر من بیشتر از 26000ت می ارزه

بسته کامل درسته شما دارید و در نت هم هست ولی ست کردن و فارسی سازی و ووو برای ی کاربر معمولی سخته

پس من و شما باید از هم دیگر حمایت کنیم نه ...

دوست عزیز اگر با توضیحات دوستان مشکلاتان حل نشده صلاح دونستید مشخصات خود را پیام خصوصی کنید تا راهنمایی و راه اندازیش کنم براتون. کمترین زمان برای این کار سه سوت

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...