رفتن به مطلب
shahryar warez

قوانین جدید گوگل (اسپم شدن خیلی از سایت های ایرانی در گوگل)

پست های پیشنهاد شده

قوانین جدید گوگل :

قابل توجه تمامی مدیران سایت ها و وبلاگ ها

تمام سایت هایی که مطالبشان از سایت های دیگر کپی شده بزودی از لیست نتایج گوگل محروم خواهند شد .

کسانی که مطالب سایتشان کپی هست و یا اینکه بیش از حد از کلمات کلیدی استفاده میکنند و از از عنوان و متن و برچسبهای مطالب و عکسهای سایتهای دیگر در سایت خود استفاده میکنند بزودی اسپم خواهند شد . تا به الان تعداد زیادی از سایت های معروف و غیر معروف وارد لیست سیاه گوگل شده و ورودی گوگل خود را از دست داده اند . . .

نشانه های اسپم شدن :

_ کاهش ورودی گوگل

_ کاهش سرعت ایندکس مطالب

_ ایندکس شدن صفحه اصلی سایت بجای مطالب

_ دیده نشدن در نتایج جست و جو گوگل

و . . .

گوگل به رتبه سایت شما کاری ندارد رتبه ی سایت شما چه ۱ باشد و چه ۱۰ اگر مخالف قوانین جدید گوگل عمل کنید و مطالب تکراری بزارید و از سایتهای دیگر کپی کنید وارد لیست اسپم گوگل خواهید شد .

قابل توجه مدیرانی که سایت هایشان بر روی هاست قرار دارد :

_ حتما برای هاست خود آیپی اختصاصی تهیه کنید .

_ سرعت لود سایت خود را با تبلیغات کند نکنید .

_ لینک های بی هدف با عنوان های بی هدف در سایت خود قرار ندهید .

_ با توجه به قوانین جدید و سخت و محکم گوگل دیگر برای مطالب خود برچسب های بی هدف و زیاد ندهید .

_ از کدهای مخرب استفاده نکنید . _ از کدهای جاوا – کد ifram – کد فلش SWF – کد home page استفاده نکنید .

_ از bold کردن بیش از حد متن و کلمات بپرهیزید .

_ از کدهای heading سرجای خود استفاده کنید و از استفاده الکی و بیش از حد و نادرست آن بپرهیزید : (

,

,

,

,

,
) .

_ از این پس دیگر بر روی متن و کلمات داخل مطالب خود لینک صفحه اصلی سایت را قرار ندهید مگر اینکه آن کلمه در عنوان سایت شما قرار داشت باشد .

_ بر روی تصاویر در داخل مطالب خود دیگر لینک صفحه اصلی را نگذارید . _ از تکرار بپرهیزید.قوانین جدید گوگل ۱۰۰% با تکرار و کپی مخالف بوده و سایت متخلف را اسپم خوهد کرد .

نویسنده : جهان سئو

http://www.weberinternetmarketing.com/google-rankings/

منبع دوم

http://www.davoodonline.com/%D8%A7%D8%B3%D9%BE%D9%85-%D8%B4%D8%AF%D9%86-%D8%AE%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%DA%AF%D9%88%DA%AF%D9%84/

منبع کپی شده

http://www.vbiran.ir

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نه یک مشکلی که هنوز هست این هست کسانی که از آر اس اس استفاده می کنند چیکار کنند سایتی هایی که کار خبرخوانی دارند

لینک به ارسال

نه یک مشکلی که هنوز هست این هست کسانی که از آر اس اس استفاده می کنند چیکار کنند سایتی هایی که کار خبرخوانی دارند

سلام

آر اس اس يه چيز ثابت شده و پرطرفداره ، فكر نكنم گوگل اونا رو هم اسپم كنه

:huh:

لینک به ارسال

نگاه کنید ار اس اس ویبولت رو مثال می زنیم کل مطالب رو بدون منبع می تونه بیاره روی انجمن و کامپوننت های وارزی دارم که همین کارو رو می کنه آر اس اس تو پست پس می شه مطالب کپی با تگ کپی این جوری پس اینم اسپم می شه ولی خیلی از سایت های هم نابود می شند

لینک به ارسال

کسانی که مطالب سایتشان کپی هست

میگم برار ترسوندی ما رو ها

مثلا من از یه مطلبی خوشم اومد و میخوام به کابران سایتم معرفیش کنم یا نظرشون رو در موردش بدونم( که بیشتر مطالبم همینطوره) ، کپی نکنم چیکار کنم؟

:1:

لینک به ارسال

سلام

خوب این منطق خوبی هست برای جلوگیری از کپی برداری

ولی خوب این رو هم در نظر بگیرید نمیشه که یه خبر فقط توی به سایت باشه

اونوقت اون خبر نمی تونه پخش بشه

مثلا شما یه مطلب علمی جدید تو سایتی میبینید و خیلی به درد کاربرا میخوره

خوب برای اینکه با این مطلب کاربرا آشنا بشن شما وظیفه اطلاع به اونا دارید

و نمیشه که لینک مطلب رو خالی تو سایت بزارید!

با این منطق نمیشه که مطلب رو ارائه بدید!

میشد این رو در نظر گرفت که بر اساس تاریخ ارسال و ثبت مطلب تو گوگل،گوگل اون صفحات رو در جستجو

به ترتیب تاریخ ثبت نشون میداد اون وقت حق با سایت ایجاد کننده بود چون اول تو گوگل ثبت شده.

خوب امیدوارم که زیاد سخت گیری نشه

لینک به ارسال

خوب اگه مطالب رو از سایتی برداریم

بعد در زیر مطلب منبع رو درج کنیم گوگل که نمی فهمه بعد می خواد مارو حذف کنه!!!!!!!!!!!!!!!!

فکر می کنم هدف گوگل سایت هایی باشه که ارشون کپی برداری و اسپمه

که ماشاالله سایت های ایرانیش که خیلی زیاده که ادم از سرچ کردن زده می شه

به هر حال گوگل تا الان کاری نکرده که کاربراش ضرر کنن

لینک به ارسال

شهریار جون، مکانیسم تشخیص گوگل برای مطالب کپی شده چیه؟

بانک های مطالب چکار باید کنن؟ یکی از سایت های من بانک خبری تحلیلیه، یعنی اخبار و تحلیل های مد نظرشو جمع آوری و در خودش آرشیو می کنه تا منبع خوبی برای استفاده اهالیش ایجاد کنه، این نه تنها چیز بدی نیست بلکه ضرورت هم داره!

لینک به ارسال

ولا من در انجمن ویبی ایران دیدم که بعضی از کاربرا گفتند که روش گوگل از بانک اطلاعاتی می باشد مطالب در بانک اطلاعتی خودش مقایسه می کنه می بینه همونتگ ها همون کلمات رو داره و پشت هم و می یاد

جدا سازی می کنه

لینک به ارسال

با سلام

شهریار جون بابت مطلب خوبت ممنون

اما مشکلی که هست با این قوانین گوگل میشه گفت 90% سایتهای ایرانی نابود میشن از جمله سایتهای اخبار - سایت های آموزشی - دانلود و غیره

به عنوان مثال کتاب آموزش جوملا را شاید 1000 سایت گذاشته باشند برای دانلود پس با وجود این قوانین می توان گفت این سایتها از لیست گوگل حذف می شوند

فکر نکنم به این صورت باشه

در پناه حق:heart:

لینک به ارسال

خوب باید منتظر موند ببنیم چی می شه دقیقا در انجمن های دیگه که این موضوع بیان شد همین موارد نیز اشاره شده

مخصوصا سایت های میوزیک که همشون شبی به هم هستند و سایت های آر اس اس خوان ها

ولی قدم بزرگی هست فردا می گند سایت ها وارز جمع کنند برند:P

لینک به ارسال

سلام

وقتی در گوگل جستجو کنیم و نتیجه جستجو رو کلیک کنیم ما مستقیم به صفحه ی نتیجه منتقل نمی شیم بلکه اول اول به گوگل ارجاع داده می شیم کلیک ما ثبت می شه و بعد به سایت منتقل می شیم. البته یقین ندارم ولی اینطور متوجه شدم

حالا اگر به سایتهای خودم لینک بدم ولی بجا لینک آدرس سایت از url نتیجه ی جستجو ی گوگل استفاده کنم این کار باعث افزایش ذتبه ی من در گوگل می شه و یا اسپم تلقی می شه؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...