رفتن به مطلب
iman iman

چطوری دیتابیس رو ذخیره کنم که به عنوان "نصب اطلاعات نمونه" در حین نصب جوملا نصب بشه؟

پست های پیشنهاد شده

با سلام

سوال من دقیقاً اینه که : چطوری دیتا بیس رو ذخیره کنم که به عنوان "نصب اطلاعات نمونه" در مرحله آخر نصب جوملا قابل نصب باشه؟!

لطفاً ماژول ساخت بسته آسان نصب رو معرفی نکنید چون مشکل چیز دیگه ایه : متاسفانه بخش مدیریت جوملای 1.6 من، درون منوی کامپوننت چیزی نداره جز کامپوننت هایی که خودم نصب کردم. یعنی ارجاعات، تماس، وب لینک و .. را ندارد بررسی کردم و روشی که به ذهنم رسید اینه که بعضی فایل های جدید یا متفاوت پوشه نصب شده جوملام رو در جوملای سالم نصب نشده جایگزین کنم.

من تقریبا همین کار جایگزینی فایل ها و پوشه های جدید یا متفاوت از لحاظ حجم را در نسخه بسته نصبی قالبم قبل از انجام تغییرات را انجام دادم و تقریباً همه چیز خوب بود به جز نصب نشدن فایل دیتا بیس نمونه یا ناقص نصب شدن آن. و تقریباً شک ندارم که برای این کار باید دیتا بیس طور خاصی با تنظیمات خاصی ذخیره بشه. شاید نیاز باشه جدولی حذف یا اضافه بشه ولی دقیقاً نمی دونم چه تنظیماتی!

آقای تهرانی برای فارسی سازی جوملای 1.6.2 و .. دقیقاً همین نوع فایل دیتابیس را ساختند.

سوال من دقیقاً اینه که : چطوری دیتا بیس رو ذخیره کنم که به عنوان "نصب اطلاعات نمونه" در مرحله آخر نصب جوملا قابل نصب باشه؟!

منتظر جواب کارشناسان محترم جومینا هستم

التماس دعا.

.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز فایل دیتابیس خودتونو با فایل دیتابیس در پوشه اینستال تعویض کنید

موفق باشید

با تشکر. باید عرض کنم که بنده فایل دیتا بیس خودم رو با فایل دیتابیس در پوشه جوملا نصب نشده تعویض کردم و اسم اون رو هم جایگزین کردم ولی عملیات نصب ناقص انجام می شه

لینک به ارسال

سلام

شما باید در این مسیر:

\installation\sql\mysql

اطلاعات این فایل رو تغییر بدید به فایل موردنظرتون:

sample_data.sql

موفق باشید.

لینک به ارسال

ضمن تشکر از همه دوستان، سوالم رو طور دیگه می گم! : چطوری زیر منو هایی که در مدیریت جوملام حذف شدند را بیارم؟ مثلاً گزینه های ارجاعات، تماس، وب لینک و ... که در منوی کامپوننت وجود ندارند ررا چطوری بیارم؟

لینک به ارسال

سلام

دیتابیس را چک کنید اگر جداول مربوت به این کامپوننت ها حذف نشده پک کامل جوملا را دانلود و در فایل منیجر اکسپورت کنید...

و سپسس فولدر نصب را حذف کنید

پیروز باشیید.

لینک به ارسال

با سلام

به احتمال 90% این لینک مشکل شما رو حل میکنه:

http://forum.joomina.ir/thread-4474.html

با تشکر فراوان - لینک اشتباهه. لطفاً تصحیح کنید...

لینک به ارسال

دوست من لینک درسته شما با کلیک بر روی لینک به این تاپی میرین:

ساخت بسته آسان نصب جوملا ( Quick Start)

اونجا طبق عکسی که هست خروجی دیتا بیس رو بگیرین و باقی راه رو برا جایگزینی دیتا بیس هم که خودتون بلدین...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...