رفتن به مطلب
faridx

مشکل تغییر لینک صفحه اصلی از آدرس سایت به index.php

پست های پیشنهاد شده

مشکل تغییر لینک صفحه اصلی از آدرس سایت به index.php

لطفا راهنمایی کنید مشکل اینجاست که یک فایل index.html به هاست اضافه کردم که قبل از جوملا بیاد بالا و از اونجا لینک بشه به جوملا، اما حالا وقتی داخل جوملا روی لینک صفحه اصلی در منو سایت کلیک میکنم میره به آدرس دامین اصلی سایت و ایندکس اچ تی ام ال رو میاره بالا! توی تنظیمات هرکاری کردم نتونستم پیشفرض لینک داده شده به صفحه اصلی در منو رو به index.php تغییر بدم که دیگه اون index.html رو به عنوان صفحه اصلی نیاره! لطفن راهنمایی کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در تنظيمات هاست هم ميتونيد اولويت رو تغيير دهيد ولي اگر ميخواهيد صفحه اچ تي ام ال بالا نياد اون رو حذف كنيد كه معمولا همراه با يك پوشه است كه فايل اچ تي ام ال و اون پوشه را بايد حذف كنيد ولي دقت كنيد پوشه هاي جوملا را حذف نكنيد!

لینک به ارسال

در تنظيمات هاست هم ميتونيد اولويت رو تغيير دهيد ولي اگر ميخواهيد صفحه اچ تي ام ال بالا نياد اون رو حذف كنيد كه معمولا همراه با يك پوشه است كه فايل اچ تي ام ال و اون پوشه را بايد حذف كنيد ولي دقت كنيد پوشه هاي جوملا را حذف نكنيد!

ممنون از توجهتون اما ظاهرا کامل متوجه مشکل من نشدید! من در صفحه جوملا گزینه ای به نام صفحه اصلی دارم که در منو سمت راست است و لینک به دامین اصلی سایت میشود! حالا چون من index.html هم دارم وقتی بر روی کلمه صفحه اصلی کلیک میکنیم دامین اصلی سایت بازمیشه که index.html است!

مشکل اینجاست که میخوام لینک اون گزينه صفحه اصلی به جای دامین سایت بشه index.php و وقتی کاربر کلیک میکنه دوباره نبرتش صفحه index.html ،حالا اینرو از کجای تنظیمات جوملا میتونم عوض کنم؟

لینک به ارسال

سلام و درود

به انجمن خوش امدید......

با توجه به این که شما در ساینت خود یک اینترو دارید و نمیخواین این اینترو حذف شود تنها راه برای این کار این است که وارد مدیریت منو ها شده و منو عی که صفحه اصلی درش قرار دارد را انتخاب و سپس وارد ایتم صفحه اصلی شوید.

نوع مو را به لینک خارجی تغییر دهید و لینک را "index.php" قرار دهید.

لینک به ارسال

سلام و درود

به انجمن خوش امدید......

با توجه به این که شما در ساینت خود یک اینترو دارید و نمیخواین این اینترو حذف شود تنها راه برای این کار این است که وارد مدیریت منو ها شده و منو عی که صفحه اصلی درش قرار دارد را انتخاب و سپس وارد ایتم صفحه اصلی شوید.

نوع مو را به لینک خارجی تغییر دهید و لینک را "index.php" قرار دهید.

با این روش سایت بالا نمیاد!

لینک به ارسال

ممنون از پاسخ همگی دوستان

ولی کسی هست که بتونه اساسی تر راهنمایی کنه تا این مشکل ریشه ای تر حل بشه

چون حتی در قسمت مدیریت هم که هستیم با زدن آیکن پیش نمایش صفحه index.html را میاره به جای index.php

لینک به ارسال

بله دوست من وقتی شما یه صفحه index.html داشته باشی طبیعیه که هر کجا که آدرس سایتت مثلا

www.yourdomain.com

رو بزنی همون index.html بیاد بالا چون به صورت پیشفرض اول ایندکس html رو باز می کنه بعد php رو.

شما هر موقع و هرکجا که میخوای صفحه اول جوملات بیاد بالا باید لینکش رو ویرایش کنی و اونو به

www.yourdomain.com/index.php

تغییرش بدی که برای این کار راه های مختلفی وجود داره!

مثلا برای لینک صفحه اول تو منوهای جوملا باید لینک صفحه اول رو به صورت لینک خارجی به صورت

http://www.yourdomain.com/index.php

قرار بدی ولی باید دقت کنی که لینک منوی پیشفرض جوملات به هم نخوره چون بعد به جای صفحه اولت ممکنه چیز دیگه ای بیاد بالا.

یا در مورد اون لینک بالای مدیریت جوملا باید کدهای administrator جوملا رو تغییر بدی که البته من این کار رو توصیه نمی کنم.

مشکل دیگه ای بود بفرمایید.

یا علی./

لینک به ارسال

مثلا برای لینک صفحه اول تو منوهای جوملا باید لینک صفحه اول رو به صورت لینک خارجی به صورت

قرار بدی ولی باید دقت کنی که لینک منوی پیشفرض جوملات به هم نخوره چون بعد به جای صفحه اولت ممکنه چیز دیگه ای بیاد بالا.

یا در مورد اون لینک بالای مدیریت جوملا باید کدهای administrator جوملا رو تغییر بدی که البته من این کار رو توصیه نمی کنم.

مشکل دیگه ای بود بفرمایید.

یا علی./

ممنون از راهنماییتون

ولی وقتی لینک خارجی با آدرسی که شما فرمودید قرار میدم خطای 404 میده

حتی لینک به یک مطلب خاص هم دادم ولی باز مشکل حل نشد

در مورد مدیریت خیلی مهم نیست ولی توی فرانت پیج خیلی ضایع هست که منوی home به index.html بر میگردونه کاربرو

البته من در یک طراحی سایت دوزبانه با جوملا 1.7 دقیقا یک اینترو داشتم ولی همچین مشکلی رو که الان با جوملا 1.5 دارم اونجا اصلا وجود نداشت

لینک به ارسال

دوست من لطفا یه دمو بدین تا بهتر بتونم کمکتون کنم یا اگه امکانش هست یورز و پسورد ادمینتون رو واسم پ.خ کنین تا کمکتون کنم.

یا علی./

لینک به ارسال

دوست من لطفا یه دمو بدین تا بهتر بتونم کمکتون کنم یا اگه امکانش هست یورز و پسورد ادمینتون رو واسم پ.خ کنین تا کمکتون کنم.

یا علی./

پ.خ شد

منتظر راهنماییتون هستم

لینک به ارسال

شما تو یه منوی دیگه جز منوی اصلیت که البته قابل مشاهده برای بازدید کننده نباشه یه لینک منوی صفحه اصلی با نوع بلاگ صفحه نخست بساز و اونو پیشفرض قرار بده و بعد توی منوی اصلیت همین گزینه صفحه اصلی رو به صورت لینک خارجی به صورت لینک زیر قرار بده تا مشکلت حل بشه.

یا علی./

لینک به ارسال

شما تو یه منوی دیگه جز منوی اصلیت که البته قابل مشاهده برای بازدید کننده نباشه یه لینک منوی صفحه اصلی با نوع بلاگ صفحه نخست بساز و اونو پیشفرض قرار بده و بعد توی منوی اصلیت همین گزینه صفحه اصلی رو به صورت لینک خارجی به صورت لینک زیر قرار بده تا مشکلت حل بشه.

یا علی./

برای قابل مشاهده نبودن برای کاربر باید سطح دسترسی تعریف بشه؟

لینک به ارسال

نه نباید سطح دسترسی تعیین بشه، باید جایی ساخته بشه که بازدید کننده نبینه، مثلا یه منو بسازی ولی تو هیچ ماژولی منتشرش نکنی و توی اون منو لینک صفحه اول که گفتم بسازی.

یاعلی./

لینک به ارسال

نه نباید سطح دسترسی تعیین بشه، باید جایی ساخته بشه که بازدید کننده نبینه، مثلا یه منو بسازی ولی تو هیچ ماژولی منتشرش نکنی و توی اون منو لینک صفحه اول که گفتم بسازی.

یاعلی./

ممنون

با راهنماییتون مشکلم حل شد

بی نهایت سپاس

لینک به ارسال

یا علی./

برای قابل مشاهده نبودن برای کاربر باید سطح دسترسی تعریف بشه؟

با تشکر از شما

من هم مشکل مشابه رو دارم

امکانش هست کمی بیشتر توضیح و راهنمایی کنید

تازه کار هستم

لینک به ارسال

سلام

ببیند شما در همان بخش منو ها یک منو جدید مثل منو اصلی میسازید و یک منو دقیقا مشابه منو اصلی میسازید. از نوع مطالب ویژه شده و پیشفرض میذارید

بعد اون منو ی اصلی که مشکل داره رو نوع آن لینک خاجی میدید و در کادر لینک خارجی لینک ادرس مستقیم سایت رو میدید یعنی :

اینجوری مشکل حل میشه

در پناه ایزد

لینک به ارسال

من یه مشکل دیگه دارم

البته این مشکل هم داشتم که حل شد

ولی

در هنگام جستجوست

وقتی کلمه ای رو جستجو می کنیم دوباره همون صفحه ای اچ تی ام ال باز میشه

لطفا راهنمایی نمایید

با تشکر

لینک به ارسال

اینو دوباره می فرستم، شاید ندیده باشید

ممنون

.............

من یه مشکل دیگه دارم

البته این مشکل هم داشتم که حل شد

ولی

در هنگام جستجوست

وقتی کلمه ای رو جستجو می کنیم دوباره همون صفحه ای اچ تی ام ال باز میشه

لطفا راهنمایی نمایید

با تشکر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...