رفتن به مطلب
paknejad

ارور 500 هنگام لاگین کردن در جوملا

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من روی سایت جوملا با جومشاپینگ یک فروشگاه ساخته ام و چندین سال در قالب کاتالوگ باهاش کار کرده ام. اما حدود یک هفته است که سایت هنگام لاگین کردن ارور 500 میاره و نمیتوانم وارد محیط مدیریت بشوم. و از طرفی به طور خودکار سایت چپ چین شده و برخی اطلاعات صفحه اول نمایش داده نمیشه. هر کاری کردم نتوانستم وارد محیط ادمین جوملا بشوم.

آیا امکان ه-ک یا اتک سایت وجود داره؟

لطفا راهنمایی کنید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام
خطای 500  مال سرور و هاست هست، با پشتیبانی سرور و هاست تماس بگیرید تا مشکل را برایتان برطرف کند

همچنین احتمال دارد که در این مدت سرور آپدیت و بروز رسانی شده است و نسخه phpارتقا یافته است و سایت شما که قدیمی هست با نسخه php جدید همخوانی نداشته باشد. بنابراین در تنظیمات هاست نسخه php  را بر روی نسخه های پایین مثل 5.6 قرار دهید

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

درود بر شما جناب محمدی

من با هاست نگار کار می کنم. و خیلی با اخلاق و پیگیر هستند. حدود یک هفته بود که برای این مشکل باهاشون در ارتباط بودم ولی هیچ اشاره ای به نسخه PHP نکردند.

خیلی راحت با تغییر نسخه از 7.5 به 5.6 مشکل حل شد.

تشکر از شما

ویرایش شده توسط paknejad

لینک به ارسال
در در ۱۴۰۰/۹/۱۳ در 20:16، paknejad گفته است :

درود بر شما جناب محمدی

من با هاست نگار کار می کنم. و خیلی با اخلاق و پیگیر هستند. حدود یک هفته بود که برای این مشکل باهاشون در ارتباط بودم ولی هیچ اشاره ای به نسخه PHP نکردند.

خیلی راحت با تغییر نسخه از 7.5 به 5.6 مشکل حل شد.

تشکر از شما

سلام جناب پاک نژاد، وقت بخیر،

پیشنهاد میکنم حتما پیگیر ارتقا نسخه PHP باشید چرا که در حال حاضر پشتیبانی از برخی از نسخه های 7 هم پایان یافته و بهیچ وجه پیشنهاد نمیشه که از نسخه های بدون پشتیبانی استفاده کنید.

موفق باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...