رفتن به مطلب
hamid1635

یک مدیریت دانلود فارسی با آموزش کسی داره؟

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه دوستان

کامپوننت مدیریت دانلود که خوب کار کنه و فارسی باشه وآموزش هم داشته باشه کسی سراغ داره؟؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام حمید

آقا من اینجا یه مدیریت دانلود فارسی و ساده قرار دادم. چرا از اون استفاده نمی کنی. خیلی آسونه

لینک به ارسال

با سلام

یکی از بهتریمن ها می باشد که کامپوننت مدیریت دانلود RockDownloadتوسط جومینا فارسی سازی شده و را با آن هم خیلی ساده می باد . {البته این کامپوننت مخصوص عضایه جومینا می باشد }به طوری که فکر نکنم نیاز به آموزش داشته باشه بازم اگه مشکلی بود نطرح کنید تا جواب داده شود

البته همونطور که دوست عزیزما پیشرو پارس گفتند می تونید از کامپوننت icoFiles که ایشون قرار دادند استفاده کنید و بازم اگر مشکلی پیش امد در همان پاتپیک معرفی مطرح کنید تا رفع شود .

موفق باشید

یا علی

لینک به ارسال
rubina مهمان

البته همونطور که دوست عزیزما پیشرو پارس گفتند می تونید از کامپوننت icoFiles که ایشون قرار دادند استفاده کنید و بازم اگر مشکلی پیش امد در همان پاتپیک معرفی مطرح کنید تا رفع شود .

موفق باشید

یا علی

اين كامپوننت داراي مشكل امنيتي است و سليتتان را آسيب پذير ميكند

لینک به ارسال

با سلام

نظر اصلی بند کامپوننت مدیریت دانلود RockDownload بود که امیرجان هم تاییدش کردند ... باز از شما خیلی ممنونم که باگ دار بودن این ایکستنشن را بیان کردید تا دوستان به مشکل دچار نشوند ....

--------------

در ادامه هم باید بگم طبق قوانین 10،16 فروم مسولیت این گونه فایل ها بر عهده کاربر می باشد .

موفق باشید

یا علی

لینک به ارسال

گویا کسی راهی برای حل این مشکل نمیدونه.

به نظرتون بهترین کامپوننت برای راه اندازی بخش دانلود یه سایت چیه؟

به نظرم کامپوننت rockdownoad کامپوننت خوبی بود فقط همون یه مشکل رو داشت.

لینک به ارسال

fرای آپلود بالاتر از 2 مگابایت باید تنظیمات php.ini را در هاست هم انجام بدید ، امکان داره محدودیت از هاست باشه نه کامپوننت ، معمولا اگر محدودیتی در کامپوننت باشه قابل تنظیم خواهد بود .

به نظر من کامپوننت داکمن هم خوبه ، اما نسخه سازگار با جوملا 1.5 تجاری هستش و باید خریداری بشه .

لینک به ارسال

داخل بخش تنظیمات rockdownloadی که آقای تهرانی زحمت ترجمه شو کشدن نوشته حداکثر اندازه فایل برای بارگذاری 2مگ. البته منم اون رو روی لوکال تست کردم که همین مشکل رو داشت.

مشکل داکمن نسخه جدید هم همینه که تجاری هستش

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز فرمایشتا شما درست .

فقط می خواستم یک نکته در باره داکمن بدم اونم اینه باینکه نسخه سازگار با جوملا 1.5 پولی است ... ولی اونو برا ما ایرانیا نگوفتند:huh: گوگل در مان همه دردها. ( ولی امیدوارم روزی برسد که برای ما هم معنی پیدا کند )

موفق با شید

یا علی

لینک به ارسال

من تقریبا اکثر کامپوننت های مدیریت دانلود رو چک کردم. همه شون یک مشکل رو دارند. موقع آپلود فایل های با حجم زیاد با خطای حجم فايل، از حداكثر مجاز بيشتر است برخورد میکنم. آیا این مشکل قابل حله؟

لینک به ارسال

سلام

دوستان عزیز شما که داکمن و rockdownload رو تست کردید اگر تمام مدیریت دانلود ها رو هم در لوکال تست کنید با آپلود فایل های حجم بالا مشکل خواهید داشت. چرا؟ واقعا چرا؟

به خاطر اینکه در تمامی نرم افزار هایی که سرور مجازی لوکال رو برای شما ایجاد می کنه محدودیت آپلود در php.ini بین 2 تا 8 مگابایت است. من docman,remository رو تست کردم و درست هم کار کردند محدودیت از طرف سرور های لوکال شماست.

لینک به ارسال

سلام

من از jDownload خوشم اومده :blush:

برای لوکال هم php.ini رو اگر می خواهید ویرایش کنید!

نترسید، اتفاقی نمی افتد! فقط قبلش از فایلتون پشتیبان بگیرید چون اگر اتفاق بیفتد دیگر نمی توانید درستش کنید :D

یا حـــــــــق

لینک به ارسال

من کامپوننت

RokDownloads رو دانلود کردم و نصب کردم , اما نمیتونم ازش استفاده کنم , اگه باید کار خاصی بکنم که راهنمایم کنید ممنون میشم.

لینک به ارسال

من کامپوننت

RokDownloads رو دانلود کردم و نصب کردم ' date=' اما نمیتونم ازش استفاده کنم , اگه باید کار خاصی بکنم که راهنمایم کنید ممنون میشم.

[/quote']

سلام

منظورتون از اینکه نمی تونید ازش استفاده کنید چیه؟

خطایی مشاهده می کنید یا کلاً طرز کار با کامپوننت رو بلد نیستید.

لطفاً منظورتون رو واضح بگید.

لینک به ارسال

ببینید من یه کامپوننتی میخوام که تو سایتم برای دانلود فایل های الحاقی کمکم کنه

مثلا من یه مطلب که ارسال میکنم , میخوام براش یه لینک دانلود بزارم و مدیریت لینک ها و غیره رو انجام بدم

با این پلاگین ظاهرا فقط یه سری فولدر میسازه تو هاست و فایل ها رو هم تو فولدرهای مختلف آپلود میکنه , حالا من چه جوری باید این فایلی که آپلود شده رو تو مطلب ارسالیم لینک کنم؟

لینک به ارسال

سلام

کامپوننت های مدیریت دانلود به درد همین کاری که شما می خواهید انجام بدید می خوره ، شخصاً با rockdownload کار نکردم و در حال حاضر از phocadownload استفاده می کنم. دوستانی که از این کامپوننت استفاده می کنند ایشون رو لطفاً راهنمایی کنند.

لینک به ارسال

سلام

کامپوننت های مدیریت دانلود به درد همین کاری که شما می خواهید انجام بدید می خوره ، شخصاً با rockdownload کار نکردم و در حال حاضر از phocadownload استفاده می کنم. دوستانی که از این کامپوننت استفاده می کنند ایشون رو لطفاً راهنمایی کنند.

من هم فوکا دانلود رو پیشنهاد میکنم

پلاگین مخصوص قرار دادن لینک دانلود در مطلب رو هم داره

و تقریبا هر امکانی که یک سایت برای قرار دادن هر نوع فایلی برای دانلود داشته باشه توش موجود

حتی پلاگین پخش فیلمها یا موسیقی پی دی اف و...که برای دانلود قرار دادید هم موجوده و تماما رایگان

لینک به ارسال

سلام

من اگه بخوام کاربرم وقتی روی لینک دانلود کیلیک میکنه به یه صفحه دیگه بره و اونجا بعد از مدت معینی لینک دانلود ظاهر بشه

تقریبا یه چیزی مثل همونی که تو خود جومینا استفاده شده باید چکار کنم

با تشکر

لینک به ارسال

سلام

برای جومینا اسکریپت هست

شما میتونید از اسکریپت استفاده کنید

این اسکریپت با نام "کلیجا" هست

اگر در نت جستجو کنید پیدا خواهید کرد.

لینک به ارسال

سلام دوستان

کدامیک از این کامپوننت ها قابلیت Resume فایل رو دارن؟

لطفا اگر چنین کامپوننتی میشناسید به من معرفی کنید.

خیلی فوریه

ممنون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...