رفتن به مطلب
mojtabapordel

درخواست افزونه مديريت كنفرانس

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه دوستان

اخيرا مديريت سايت يك كنفرنس به من سپرده شده. اين سايت با postnuke راه اندازي شده كه اين cms خيلي قديميه و ديگه پشتيباني نميشه، اما مركز كامپيوتر دانشگاه فردوسي داره روي توسعه اون كار ميكنه و اون رو براي مديريت كنفرانس بهينه كرده. الان هم بخش مديريت كنفرانس، امكانات جالبي داره، اما مشكل خود cms هست كه به اندازه جوملا قدرت مانور دادن نداره.

حالا سوال من اينه كه براي جوملا افزونه خاصي نميشناسين براي مديريت كنفرانس؟

يه افزونه كه بشه با اون مقالات ارسالي رو مديريت كرد و اون ها رو براي داوري فرستاد. كاربران بتونن وجه ثبت نام در كنفرانس رو بپردازن و همچنين بتونن مقالات ارسالي خودشون رو پيگيري كنن و ساير امكاناتي كه يك سيستم مديريت كنفرانس بايد داشته باشه.

من خيلي گشتم. اما چيزي پيدا نكردم. واقعا نيست يا من نتونستم پيدا كنم؟!

اگه يه اسكرپت هم براي اين كار باشه خوبه.

اگر هم نيست، چقد خوبه كه نوشته بشه. اگه كسي بتونه بنويسه من ميتونم راهنماييش كنم در مورد بخش هاي مختلفي كه بايد يه همچين سيستمي داشته باشه. چون تا حالا سايت دو تا كنفرانس رو مديريت كردم و دقيقا ميدونم چه امكاناتي بايد داشته باشه.

ممنون از همه.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

[highlight=#ffffff]

لیستی از امکاناتی که لازم داره رو بزارین تا بشه با افزونهای موجود مقایسه کرد.

چیزی که به نظر من میرسه اینه که از چند افزونه استفاده کنین مثلا:

ثبت نام با پرداخت وجه امکان پذیر بشه و بعد بتونن مقالات رو بفرستن و ...

با فرمسازها هم دریافت و مدیریت مقالات رو انجام بدید.

البته من تازگی ها توی سایت *** واژه ممنوعه *** دو نسخه تجاری فرم سازهای معروف breezing و rsform رو دیدم که به شتاب متصل کردن و میفروشن.

تا اونجائی که من کار کردم میشه باهاشون کارهای زیادی انجام داد. مثل کار با کاربر ، ارتباط با دیتابیس ، اتصال به دیگر افزونها و ... که حتما خیلیهاش رو میدونید

[/highlight]

لینک به ارسال

من خيلي سعي كردم با فرمسازها انجام بدم، ولي در واقع با فرم سازها نميشه يه همچين چيزي رو ساخت. بايد يك سيستم يكپارچه باشه.

1) سطوح كاربري بايد ايجاد بشه : اعضاي دبيرخانه، كميته علمي، داوران، دبير علمي

2) كاربر پس از ثبت نام فايل مقاله رو به همراه توضيحات به دبيرخانه ارسال كنه (تو بيشتر كنفرانس ها بايد دو مرحله باشه، مرحله ارسال چكيده و مرحله ارسال مقاله كامل). بايد بشه براي ارسال هر مرحله مدت زمان تعيين كرد و پس از اون مدت زمان ديگه كاربر نتونه فايل رو بفرسته.

3) اعضاي دبيرخانه بعد از دريافت فايل و اطلاعات مقاله، اگه نياز به اصلاح داشت بتونن اون رو برگشت بزنن به كاربر.

4) كاربر بايد امكان پيگيري مقاله رو داشته باشه و وقتي مقاله اش برگشت خورد، از طريق ايميل و همچنين كنترل پنل كاربري خودش آگاه بشه و نسبت به اصلاح فايل و ارسال مجدد اون اقدام كنه.

5) دبيرخانه بعد از تاييد مقاله اون رو براي دبير علمي بفرسته (يا اينكه مستقيم بفرسته براي داوران - بستگي به ساختار و سازمان كنفرانس داره).

6) اگه براي دبير يا دبيران علمي ارسال شد، اون ها يا تاييد كنن و بفرستن براي داوري يا دوباره برگشت بزنن به دبيرخانه براي يه سري اصلاحات.

7) داوران بتونن مقالاتي كه براشون اومده دريافت كنن و از طريق فرم داوري اون رو داوري كنن و فرم رو ارسال كنن براي دبير علمي يا دبيرخانه.

8) در نهايت دبيران علمي نظر نهايي رو بدن و يه سري مقالات پذيرفته بشه و يه سري رد بشه. مقالات پذيرفته شده در دسته بندي هاي ارايه بصورت شفاهي و ارايه بصورت پوستر و همچنين چاپ در نشريه كنفرانس خواهد بود. بنابراين مقالات پذيرفته شده در دسته بندي هاي مختلف براي كاربران سايت نمايش داده بشه تا بدونن كدوم مقالات پذيرفته شده.

9) كساني كه مقالاتشون پذيرفته ميشه بايد وجه شركت در كنفرانس رو بپردازن كه اگه آنلاين باشه خيلي بهتره. البته هركسي كه مي خواد تو كنفرانس شركت كنه بايد وجهشو بپردازه. ولي قيمت ها فرق ميكنه براي كسي كه ارايه مقاله داره و كسي كه فقط ميخواد شركت كنه تو كنفرانس

10) تمام مراحل كار روي مقالات بايد داراي زمان بندي باشه و بعد از اتمام مهلت، انجام اون كار ديگه مجاز نباشه و بسته بشه (مثلا ثبت نام يا داوري)

11) كاربران در تمام طول مراحل بررسي مقالات،‌ بتونن وضعيت مقالات خودشون رو پيگيري كنن.

البته ريزه كاري زياد داره. اگه بخوام همشو بگم خيلي طولاني ميشه.

براي همين ميگم بايد يه سيستم يكپارچه باشه. اگه دوستان برنامه نويس روش يه همتي بكنن خيلي عالي ميشه.

البته شركت هايي هستند كه الان دارن سيستم هاي برگزاري كنفرانس ارايه ميدن، اما قيمتاشون بالاست. اگه براي جوملا بشه يه همچين كامپوننتي نوشت (حتي اگه بخشي از اين امكانات رو داشته باشه) خيلي عالي ميشه.

دوستان كسي نظري نداره؟!

لینک به ارسال

نظر من :

آر اس ممبرشیپ --==-- ثبت نام پیشرفته متصل

دانلود کامپوننت که مقالات رو بشه فرستاد برای کسی که مدیریت می کند مقالات یا استاد که من یکی سراغ دارم خودم فارسی کردم ولی وارز هست که لینک مطلبشو می دم اگر مشکلی هست مدیران این مطلب از حالت لینکش در بیارند لینک دانلود مستقیم نیست کلیک کنید

حالا قوی کردن پیگیری می یایم نصب می کنیم یک افزونه تیکت زنی که بهترین گزینه rstickt هست که خودش هم از شرکت آرس ممبرشیپ

هست که باهم ستم می شند

من نظرم این هست که بیای جوملا رو دور بزنی چون من تاحالا کامل ندیدیم اینجوری جز افزونه آموزش از راه دور lms که فارسی سازش خیلی سخت بود:cool:که نسخه فارسیش قدیمی هست نسخه جدیدشم اومده شما بیشتر یک مدیریت آموزش می خوای این همه افزونه کلا وارز هست*:1:;)

نگاهی به مدیریت مدرسه جومینا هم می اندازیم : که چند کارو که شما می خواین مثل مواردی که در پرونده هر شخص باید ثبت بشه

در آخر دستی بنویسید یک کامپوننت خوب برای جوملا که همه این موارد رو داشته باشه با هزینه بهتر هست کامپوننت نوشته شود تا اسکریپت که جدا از جوملا هست

پیروز باشید

لینک به ارسال

سلام

ممنون

به نظر خودم هم اگه نوشته بشه خیلی بهتره. اینجوری میشه یه سیستم یکپارچه برای مدیریت کنفرانس. حالا باید ببینیم کسی هست که بتونه بنویسه؟!

لینک به ارسال

سلام جناب پردل

ممنون دوست عزیز

راستش منم یک مدت دنبال همچنین چیزی بودم و هستم اما چیزی پیدا نکردم

یعنی تو افزونه های خارجی هم همچنین چیزی نیست ؟

اگر پیدا کردین لطفا به من هم خبر بدین

در پناه حق :heart:

لینک به ارسال

خیلی ببخشید

چیزی پیدا نشده

چرا اینقدر این موضوع تازگی داره ؟

لینک به ارسال

سلام

متاسفانه همچين افزونه اي تو جوملاي جهاني هم وجود نداره. فكر مي كنم كسي تا حالا به اين موضوع فكر نكرده!

لینک به ارسال

واقعا آدم شاخ درمیاره :D

جوملا با این عظمت یعنی کسی تا حالا سایت مدیریت کنفرانس با جوملا نزده :huh:

یعنی حتی چنین افزونه ای به صورت تجاری وجود نداره ؟

واقعا باورش سخته

لینک به ارسال

من تو جوملا نديدم. همونطور كه تو پست اول گفتم مركز كامپيوتر دانشگاه فردوسي مشهد براي پست نيوك نوشته. سيستم خيلي پيشرفته اي هم هست. همچين كامپوننتي بايد امكانات و بخش هاي خيلي زيادي داشته باشه و يه كامپوننت بزرگ ميشه. اصلا خودش ميتونه يه cms جدا باشه. ولي اگه براي جوملا نوشته مي شد خيلي عالي بود.

لینک به ارسال

دوست عزیز جنا پردل میشه راجب پست نيوك بیشتر توضیح بدید یا لینکش را بزارید

لینک به ارسال

پست نيوك يه سيستم قديميه كه ديگه پشتيباني نميشه (از 2008 فكر مي كنم) و الان بجاش يه سيستم ديگه اومده.

ولي با اينكه منسوخ شده! دانشگاه فردوسي مشهد هنوز داره روي توسعه اين سيستم كار مي كنه و بيشتر سايت هاي دانشگاه فردوسي و حتي شهرداري مشهد با همين سيستم راه اندازي شده.

لینک به ارسال

ممنون دوست عزیز جناب پردل

پست نيوك يه سيستم قديميه كه ديگه پشتيباني نميشه (از 2008 فكر مي كنم) و الان بجاش يه سيستم ديگه اومده.

میشه بگید چه سیستمی

حقیقتا خیلی خیلی به این نوع سیستم ها احتیاج دارم و همچنین جرات ندارم از سایت های اسکریپت و اینترنت دانلود کنم چون نال شده هستند و نال شده هم که منبع باگ هستند ...

لطفا یک سیستم مناسب با سایت پشتیبانش بهم معرفی کنید

لینک به ارسال

سلام

اشتباه نكنيد. سيستمي كه گفتم صرفا يك cms هست مثل جوملا. اون سيستم مديريت كنفرانس كه گفتم يه بخشيه كه برنامه نويساي مركز كامپيوتر دانشگاه فردوسي بهش اضافه كردن. رو cms اصلي نيست.

لینک به ارسال
سلام

اشتباه نكنيد. سيستمي كه گفتم صرفا يك cms هست مثل جوملا. اون سيستم مديريت كنفرانس كه گفتم يه بخشيه كه برنامه نويساي مركز كامپيوتر دانشگاه فردوسي بهش اضافه كردن. رو cms اصلي نيست.

:thankyou:

ممنون

من فکر کردم یک سیستم جداست

یعنی حتی سیستم جدا هم وجود نداره ؟

لینک به ارسال

سلام دوستان

خدا قوت

سیستم جدا هم برای مدیریت همایش وجود نداره ؟

تجاری یا رایگان فرقی نداره من لازم دارم

لینک به ارسال

دوستان عزیز

لطفا فکری برای سی ام مدیریت همایش بکنید بنده نیز به شدت به آن نیازمند هستم و یا در صورتی که امکان دارد اعلام کنید که چگونه و با چه افزونه هایی میتوان این سی ام اس را ایجاد کرد

با تشکر لطفا راهنمایی کنید...........

لینک به ارسال

دوست عزیز اینجا انجمن سی ام اس جوملاست

اگه شما دنبال سی ام اس خاصی هستید بهتر در اینترنت جستجو کنید

اما اگه دنبال افزونه خاصی هستید می تونید به دوستان برنامه نویس سفارش بدید براتون بنویسن

لینک به ارسال

دست شما درد نکنه یعنی من به عنوان یه کاربر پایه ثابت جومینا نمیدونم چی رو توی کدوم فروم مطرح کنم//

جای اینکه کمک کنید تا مشکل رو حل کنید فقط بلدید از این جمله استفاده کنید : می تونید به دوستان برنامه نویس سفارش بدید براتون بنویسن

داریم اینجا بحث میکنیم نه اینکه برای کسی بازار کار درست کنیم

لطفا شما هم این رو بدونید با ارسال این پستهای اسپم نه مشکل ما رو حل میکنید و نه ..............

لطفا از سایر دوستانی که در این زمینه نظری دارند تقاضا میکنم که کمک کنید آیا افزونه یا موردی هست که باهاش یه سیستم مدیریت همایش و سمینار راه انداخت و یا اگه راه حلی مثلا استفاده از چندین افزونه هست اعلام کنید.

با تشکر

لینک به ارسال

اقا مسعود ناراحت نشو

من اسپم میدم :exclamation::huh::exclamation: خیلی جالبه

میشه بگید این متن که نوشتید چیه ؟

لطفا فکری برای سی ام مدیریت همایش بکنید بنده نیز به شدت به آن نیازمند هستم و یا در صورتی که امکان دارد اعلام کنید که چگونه و با چه افزونه هایی میتوان این سی ام اس را ایجاد کرد

شما که پای ثابت انجمن هستید چرا می نویسید سی ام اس ؟ بگید افزونه هایی که باهاش میشه همچین سایتی رو ایجاد کرد معرفی کنید که اگه همچین افزونه ای بود تا 20 پست حتما معرفی میشد

شما یه نگاه به پست های بالای سئوالتون بندازید

اونا هم نوشتن افزونه رایگان نداره

شركت هاي مختلفي براي مديريت همايش، cms نوشتن. يه سرچ تو گوگل بزنين مي تونين پيدا كنين

و

سيستمي كه گفتم صرفا يك cms هست مثل جوملا. اون سيستم مديريت كنفرانس كه گفتم يه بخشيه كه برنامه نويساي مركز كامپيوتر دانشگاه فردوسي بهش اضافه كردن. رو cms اصلي نيست.

و این حرف تو پست اول

من خيلي گشتم. اما چيزي پيدا نكردم.

البته خواهشا پست های 3 و 5 رو هم بخونید

پس می بینید جواب من با دلیل بود

در ضمن من خودم برنامه نویسی نمی کنم که برای پول این حرف زده باشم

قصدم فقط کمک بود

ببخشید اگه منظورم بدجور گفتم

یاعلی

لینک به ارسال

سلام به همه دوستان

اخيرا مديريت سايت يك كنفرنس به من سپرده شده. اين سايت با postnuke راه اندازي شده كه اين cms خيلي قديميه و ديگه پشتيباني نميشه، اما مركز كامپيوتر دانشگاه فردوسي داره روي توسعه اون كار ميكنه و اون رو براي مديريت كنفرانس بهينه كرده. الان هم بخش مديريت كنفرانس، امكانات جالبي داره، اما مشكل خود cms هست كه به اندازه جوملا قدرت مانور دادن نداره.

حالا سوال من اينه كه براي جوملا افزونه خاصي نميشناسين براي مديريت كنفرانس؟

يه افزونه كه بشه با اون مقالات ارسالي رو مديريت كرد و اون ها رو براي داوري فرستاد. كاربران بتونن وجه ثبت نام در كنفرانس رو بپردازن و همچنين بتونن مقالات ارسالي خودشون رو پيگيري كنن و ساير امكاناتي كه يك سيستم مديريت كنفرانس بايد داشته باشه.

من خيلي گشتم. اما چيزي پيدا نكردم. واقعا نيست يا من نتونستم پيدا كنم؟!

اگه يه اسكرپت هم براي اين كار باشه خوبه.

اگر هم نيست، چقد خوبه كه نوشته بشه. اگه كسي بتونه بنويسه من ميتونم راهنماييش كنم در مورد بخش هاي مختلفي كه بايد يه همچين سيستمي داشته باشه. چون تا حالا سايت دو تا كنفرانس رو مديريت كردم و دقيقا ميدونم چه امكاناتي بايد داشته باشه.

ممنون از همه.

سلام جناب پر دل خوشحالم که این پیشنهاد رو دادید اګر می تونید یه راهنمایی کامل در قالب یه فایل ورد به من بدید شاید بتونم یه کمکی بکنم و برای شروع کار استارت بزنم باز هم پیشاپیش ممنون:thankyou::afro::shy:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...