رفتن به مطلب
sajad dp

و باز هم مشکل با IE!

پست های پیشنهاد شده

یک مشکل اساسی پیدا کردم اون هم اینکه با Seven Up IE6 Warning و IE8 Compatibility رو نصب و فعال کردم باز هم با IE مشکل دارم...

برای حلش چه کار کنم؟

* آخه چرا مرورگر این همه ملت رو زجر میده:huh::huh::@:@:@:@

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

IE8 Compatibility فكر ميكنم براي اين است كه وقتي كاربري با اينترنت اكسپلورر 8 وارد سايت شما ميشود سايت رو براي اون به صورت IE7 نمايش ميدهد و در اصل باعث ميشود كاربر بدون ارور سايت را مشاهده كند.

IE6 Warning هم هشداري به كاربر براي عدم نمايش صحيح سايت با مرورگر IE6 ميدهد ولي اين دو ، سايت را براي اينترت اكسپلورر 6 بهينه نميكنند.

مشكل اينجاست كه بهينه سازي قالب براي ie6 زمان بر است و چون از رده خارج است طراحان خارجي قالب هاي خود را بر اساس اين مرورگر نيز بهينه نميكنند ولي در ايران طراحان به خاطر استفاده كاربران ايراني از اين مرورگر هنوز قالب هاي خود را ابتدا براساس آن كدنويسي ميكنند.

در كل چون اينترنت اكسپلورر 6 قادر به تجزيه تحليل درست كدها نمي باشد براي همين براي استفاده از كدهاي مختلف بايد محدود عمل كرد و اين كار را براي طراح كمي سخت ميكند.

راه حل استفاده از قالب هاي سازگار با اين مرورگر است !

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...