رفتن به مطلب
sangtirajeh

مشکل در ورود به کنترل پنل مدیریت

پست های پیشنهاد شده

بسمه تعالی

باسلام؛

من جوملا را نصب کردم ولی هنگامی که می خواهم به بخش مدیریت وارد شوم ، نام کاربری و پسوردم را که می زنم و کلید ورود به سایت را که کلیک می کنم باز هم دوباره به همان صفحه ورود به بخش مدیریت انتقال داده می شوم و هیچ خطایی مبنی بر این که نام کاربری و یا پسوردم را غلط وارد کرده باشم نمی دهد و همه را درست وارد می کنم (البته دو سه باری کل جوملا را پاک کردم و دوباره دانلود کردم و دوباره روی هاست نصب کردم اما درست نشد) من باید چه کار کنم تا بتوانم به بخش مدیریت وارد شوم؟ البته قبلش نیز خطای آپلود نشدن فایلی با نام configuration.php را نیز می داد که من کد های آن را به صورت دستی کپی کردم و جدا آپلود کردم ولی باز پیدا نکردم مشکل از کجاست/ به این میگن یک توضیح مفصل و کامل از مشکلات

:huh: من منتظر راهنمایی های شما دوستان هستم. با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

دوست عزیز شما با یه مرورگر دیگه تست کنید ببینید بازم مشکل دارید.

کش مرورگر و کش جوملا رو پاک کنید

مشکلتون حل میشه اگه مشکل توی آپلود نباشه

موفق باشید.

لینک به ارسال

باسلام

قبلش از فایر فاکس استفاده می کردم ولی حالا با اکسپلورر رفتم باز نشد به بخش مدیریت بروم

مشکل حل نشده . . .

لینک به ارسال

بله به صورت اتوماتیک که می خواستم پاک کند خطا می داد به صورت دستی پوشه install را پاک کردم

باز مشکل حل نشد

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیر این جوملا رو در لوکال هم تست کنید اگر مشکل حل شد به احتمال زیاد مشکل از سرور هست

لینک به ارسال

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

به احتمال زیاد یه جای کار اشتباه می کنید!!!

در صورت امکان اطلاعات هاست رو + لینک این تاپیک برام پیام خصوصی کنید تا چک کنم...

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...