رفتن به مطلب
mrgh

مشکل در دیتابیس.به دادم برسید

پست های پیشنهاد شده

روز قبل در تنظیمات jcomment جوملام "نمایش ارزشیابی توسط مهمان" رو روی بله قرار دادم و این ارور اومده.البته به تنظیمات قبلی هم برگردوندم و هم نظرات رو غیر فعال کردم اما درست نشد و ماژول های دیگه سایت هم کار نمی کنن.لطفا کمکم کنید.

حالا نمی دونم ارور زیر به خاطر چیه. لطفا یکی کمکم کنه ، چه جوری این مشکل رو حل کنم؟؟؟؟؟ :(:huh:

DB function failed with error number 2006

MySQL server has gone away SQL=SELECT guest, usertype, client_id FROM jos_session WHERE client_id = 0

DB function failed with error number 2006

MySQL server has gone away SQL=SELECT DISTINCT a.username FROM jos_session AS a WHERE client_id = 0 AND a.guest = 0

در ضمن آدرسم www.papooli.ir هستش. هرکاری کردم نتونستم حلش کنم. :s

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

دیتا بیس را REPAIR کنید ببینید درست میشه

سلام . repair کردم اما مشکل حل نشد.حتی acesef و مدیریت کش جومینا رو هم unistall کردم اما حل نشده. واقعا نمی دونم چیکار کنم. مطمئنا تجربه و آشنایی بیشتر شما می تونه کمکم کنه.ممنون میشم راهنماییم کنید

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز شما من سایت شما رو چک کردم درست باز میشه

در ضمن شما کش مرورگر و کش جوملا رو پاکسازی کنید

در در مرحله بعد شما جدول jos_session رو اطلاعاتش رو پاک کنید و repair کنید

مشکلتون حل میشه.

موفق باشید.

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز شما من سایت شما رو چک کردم درست باز میشه

در ضمن شما کش مرورگر و کش جوملا رو پاکسازی کنید

در در مرحله بعد شما جدول jos_session رو اطلاعاتش رو پاک کنید و repair کنید

مشکلتون حل میشه.

موفق باشید.

ممنون از راهنماییتون. کش هارو پاک کردم اما حل نشد.در ضمن بعضی اوقات صفحه درست باز میشه که شما دیدید سالم بوده اما وقتی صفحه دیگه باز می کنیم این مشکل دوباره خودشو نشون میده. لطفا درمورد پاک کردن اطلاعات jos_session و repair توضیح بدید، که دقیقا کجا رو پاک کنم و چطور.ممنون

وقتی میخوام کش جوملا رو پاک کنم متاسفانه این ارور میاد و اجازه حذف نمیده. برای ترمیم جوملا و دیتا بیسم چیکار کنم.این دو تا مشکل حسابی اذیتم کرده. لطف کنید راهنمایی کنید

ارور اینه:

Error Loading ModulesMySQL server has gone away SQL=SELECT id, title, module, position, content, showtitle, control, params FROM jos_modules AS m LEFT JOIN jos_modules_menu AS mm ON mm.moduleid = m.id WHERE m.published = 1 AND m.access <= 2 AND m.client_id = 1 ORDER BY position, ordering

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

برای پاک کردن اطلاعات جدوال میتونید از phpmyadmin استفاده کنید

برید تو هاستتون و تمام پوشه های مربوط به افزونه مورد نظر رو چک کنید ببینید پاک شده

اگه تو خود جوملا ارور میده برو به تو فایل منیجر هاستت از اونجا cache رو پاک کن

از دیتابیست بک آپ نگرفتی؟

درضمن من سایتو چک کردم هیچ کدوم از صفحاتت مشکل نداشت

لینک به ارسال

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

بنده هم سایتتون رو دیدم مشکلی که فرمودید وجود نداشت!

به هر حال چون احتمال این هم هست که مشکل از طرف سرور باشه ابتدا با ادمین سرورتون تماس بگیرید و مشکل رو گزارش کنید...

اگر از سرور نبود همانطور که دوستان هم اشاره کردند عمل کنید:

قبل از هر کاری ابتدا یک بک آپ از دیتابیستون بگیرید

در کنترل پنل هاستتون وارد phpmyadmin بشید و دیتابیس جوملاتون رو باز کنید و در سمت چپ روی جدول session کلیک کنید و در صفحه جدیدی که باز می شه از بالا روی Browse کلیک کنید و بعد محتویات آن را حذف کنید...

بعد از حذف محتویات مورد نظر، مجدد دیتابیس جوملاتون رو باز کرده و در قسمت وسط صفحه که جداول شما هست و سمت چپشون جای تیک زدن دارد تیک جدول session رو بزنید و بیائید پائین همان صفحه که یک پنجره کشئوی هست که روی آن کلیک کرده و گزینه repair table را بزنید...

در مورد افزونه هایی هم که حذف کردید باید دقت داشته باشید که بطور کامل حذف شده باشند که اگر کامل حذف نشده باشند احتمالا در برخی جاها با خطا روبرو می شید و همینطور در نصب مجدد... برای حذف کامل بعد از حذف از طریق مدیریت در هاست چک کنید اگر پوشه یا فایلی از افزونه مورد نظر باقی بود بطور کامل حذف کنید و همینطور اگر در دیتابیس جداول افزونه مورد نظر باقی بود اونها رو هم بصورت دستی حذف کنید...

باز تاکید می کنم قبل از کار با دیتابیس بک آپ از دیتابیس فراموش نشه...

موفق باشید

لینک به ارسال

با تشکر از دوستان که راهنماییم کردین.تمام دستوراتی که فرمودین رو انجام دادم اما مشکل حل نشد. تو 50 درصد مواقع که صفحات باز میشه این مشکل خودشو نشون میده. واقعا نمیدونم چیکار کنم.

لینک به ارسال

سلام

مشکل از لود ماژول مربوط به mysql هست که نمیتونه که به نظر مبرسه نمیتونه اطلاعات تیبل jos_modules رو بخونه

بعد از انجام راهنمایی دوستان با مدیر سرور تماس بگیرید تا سرویس mysql رو دوباره راه اندازی کنه به احتمال زیاد حل بشه چون بعضی اوقات تغییرات اعمال نمیشه تا سرویس mysql ریستارت بشه

لینک به ارسال

به مدیر سرور گفتم و گفتن که خطایی تو sql دیده نشده. راه دیگه ای نیست؟ یا اصلا این جزو خطاها نیس و با رستارت حل میشه؟ پاسخگویی قانع کننده ای نداشتن. یه راه بفرمایید خودم انجام بدم! ممنون

لینک به ارسال

به مدیر سرور گفتم و گفتن که خطایی تو sql دیده نشده. راه دیگه ای نیست؟ یا اصلا این جزو خطاها نیس و با رستارت حل میشه؟ پاسخگویی قانع کننده ای نداشتن. یه راه بفرمایید خودم انجام بدم! ممنون

بهم اطلاع دادن که رستارت کردن اما مشکل حل نشده.چیکار باید بکنم؟؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...