رفتن به مطلب
مصطفی صفرعلی

گرد کردن گوشه های هدر

پست های پیشنهاد شده

سلام به جومینایی ها

من قالبم را با نرم افزار آرتیستر ساختم . قسمت هدر قالب از ترکیب دو فایل ساخته شده که یکی PNG و دیگری SWF یا همون فلش هستش . اما حالا میخواهم گوشه های بالا سمت چپ و راست را کمی گرد کنم . برای اینکار چه تغییراتی باید انجام بدم ؟

:thankyou:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اگه بخوای دستی گردشون کنی که باید بری با فتوشاپ فایل png رو گرد کنی

اما اگه بخوای با css3 هم میشه

به کل div هدرت یه خاصیت border-radios بده

البته تو همه مرورگر ها ساپورت نمیشه

لینک به ارسال

سلام به جومینایی ها

همانطورکه جناب رزاقی در پست قبلی راهنمایی فرمودند من به کمک تغییر در css تونستم مشکل رو حل کنم که متاسفانه فقط مرورگر IE بود که به هیچ وجه با این مشکل کنار نیامد .

به ناچار تصمیم گرفتم تا فایل png را با فتوشاپ ویرایش کنم و گوشه های بالای عکس را به حالت گرد در آوردم و گوشه های پایین هم دست نخورده به حالت 90 درجه باقی ماند .

حال که هدر جدید را با هدر قبلی جایگزین کردم بدلیل اینکه گوشه های بالا گرد شده اند پس زمینه فایل فلش دیده میشود .

چطور میتونم فایل فلش رو منطبق بر هدر کنم تا گوشه های بالای فایل فلش با فایل هدر یکی شود ؟

:thankyou:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...