رفتن به مطلب
امیررضاتهرانی

انتشار جوملا 1.6 فارسی توسط جومینا بزودی!

پست های پیشنهاد شده

joomla16.gif

سلام

گفته بودم برای جومینا یک سوپرایز جوملایی بزرگ دارم.

اون جوملا 1.6 نسخه بتا 4 است که هر جه سریعتر در حال انتشار آن هستیم . گرچه با این اطلاعیه تیم های دیگه سعی میکنن اولین نفر باشند اما برای من اصلا مهم نیست چون ما با کسی رقابت نداریم و بیشتر دوست داریم همکاری کنیم تا رقاتب.

بگذریم . جوملا 1.6 فارسی در حال انتشار است . همانطور که میدانید و در سایت اصلی جوملا نوشته شده این جوملا برای طراحی سایت نیست و تنها برای تست منتشر میشه . شما میتونید تستش کنید نظراتتون را منعکس کنید من هم سعی میکنیم به تیم توسعه خود جوملا انعکاس بدم .

اما نمیدونید چقدرامکانات اضافه کردن به جوملا وقتی داشتم ترجمه میکردم تقریبا حیرت کردم که چه امکاناتی به این نسخه اضافه شده . حالا خودتون میبینید . میزان ترجمه تقریبا 85 درصد انجام شده و در حال ترجمه 15 درصد بقیه هستم که برای همن هم نتونستم 2 روز در جومینا امکانی تازه قرار بدم . ترجمه را هم انفرادی انجام دادم به دلیل اینکه میخواستم یک روال کلی در ترجمه رعایت بشه . اما مطمئنا میدونید که ترجمه به این زیادی و سنگینی حتما اشتباه هم زیاد اره . لذا من هم از فرصت استفاده میکنم و نسخه تستش را منتشر میکنم لطفا ایرادها را بگید که تا نسخه اصلی از سایت اصلی جوملا منتشر میشه ما هم نسخه اصلی را بدون ایراد منتشر کنیم.

یک نکته دیگه هنوز تاریخ فارسی نشده است که در حال کار روی تاریخ هستم اما چون نسخه تست است برام مهمتره ترجمه را تموم کنم . اگر از دوستان کسی میتونه قسمت تاریخ شمسی را روش کار کنه ممنون میشم کمک کننن . حداکثر زمان انتشار 3 الی 4 روز دیگه و حداقلش فردا است. راستش الان هم میشه منتشرش کرد دارم توضیحات را ترجمه میکنم . اما یکم صبر کنید کار کامل بشه

ارادتمند

امیررضا تهرانی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• افزودن...