رفتن به مطلب
omidnami

کامپوننت آموزش و آزمون آنلاین(فارسی)

پست های پیشنهاد شده

سلام و درود فراوان به دوستان جوملایی من

این کامپوننت هدیه ای ویژه میباشد از تیم نامی هاستینگ به کاربران انجمن جومینا

این افزونه با جوملا 1.6 هم سازگار میباشد....

[align=LEFT]3577_lmsbasic25.jpg

[align=RIGHT]به وسیله این افزونه میتوانید یک آموزشگاه مجازی ایجاد کنید.

امکانات

1. اپلود فایل های اموزشی با فرمت (فلش ، pdf، xml ,html) و.....
  2. مدیریت حرفه ای کاربران
  3. قابلیت ایجاد بینهایت آزمون
  4. قابلیت گروه بندی دانشجو و تعریف سرگروه
  5. امکان ایجاد چندین مدیر و استاد
  6. قابلیت ارائه گواهی نامه قبولی برای هر ازمون(آنلاین)
  7. مرتبط بودن آموزش با آزمون

و امکانات دیگر

بخش کاربری این افزونه کاملاً فارسی میباشد

بخش مدیریت به دلیل موجود نبودن فایل زبان در بسته نیمه فارسی است

و لی کار با این افزونه بسیار ساده میباشد.

دانلود از سرور جومیتا[/align][/align]

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

من این کامپوننت رو نصب کردم و بعد از ساخت مجموعه و سوال، وقتیmenu رو ساختم به این صورت نشون میده:http://satclinic.ir/آزمون

تنظیمات خاصی دارد که من انجام ندادم؟

لینک به ارسال

با سلام

بررسی شد. ایشون نسخه رایگان رو قرار دادند و مشکلی نیست...

http://extensions.joomla.org/extensions/living/education-a-culture/teaching-a-learning/3577

موفق باشید

لینک به ارسال

دوست عزیز این مشکل که به دلیل عدم ورود کاربر هست آیا مشکل دیگه ای مد نظرتون هست؟

لینک به ارسال

سلام

من این کامپوننت رو نصب کردم و بعد از ساخت مجموعه و سوال، وقتیmenu رو ساختم به این صورت نشون میده:http://satclinic.ir/آزمون

تنظیمات خاصی دارد که من انجام ندادم؟

سلام ببخشید دیر شد .

این افزونه روی لوکال فقط با xampp سازگاره.

پیروز باشید

لینک به ارسال

سلام ببخشید دیر شد .

این افزونه روی لوکال فقط با xampp سازگاره.

پیروز باشید

سلام

اول من رو لوکال نصب کردم شما گفتید جواب نمیده, رو خود سایت نصب کن:dodgy:

من شبیه این کامپوننت بخوام, خوب باید چی کار کنم؟

این کامپوننت : http://joominamarket.com/فروشگاه/6/flypagetpl/shopproduct_details/72 هم همون قابلیت هارو دارد؟

لینک به ارسال

دوست عزیز این کامپوننتی که در فروشگاه به قیمت 40.000 تومان به فروش میرسد خیلی حرفه ای تر از این است.

شما میتوانید مشخصات admin سایتتون را بدین من براتون نصب کنم و مشکل شما را در نصب این افزونه در انجمن مطرح کنم تا دیگرا ناستفاده کنند.

دوستان این افزونه 100% تست شده و هیچ مشکلی نداره و در حال حاضر خودم شخصاً روی 5 آموزشگاه نصب کردم.

پیروز باشید.

لینک به ارسال

سلام و درود

امروز یه صحبت هایی شد که من تسمیم گرفتم یه اطلاعات کوچک در مورد این افزونه قرار بدم که یه سری از مشکلات کاربران این افزونه حل میشود

lms چیست؟

lms مخفف سه کلمه learn manager system میباشد که به معنی سیستم مدیریت اموزشی میباشد.

از چنین سیستم هایی کاربران عضو میتوانند استفاده کنند. یعنی مدیر سایت و اساتید یک سری اموزش طرح میکنند و برای ان اموزش یک سری سوال و جواب ( به این سوالات به دلیل تستی بودنشان ازمون میگویند) طراحی میکنند. کاربر پس از ورود به سیستم با یک فضای اموزشی روبه روه میشه که میتونه در س مورد نظر را انتخاب و اموزش ان را مشاهده کنه و اگر هم آزمونی برای ان درس وجود داشت در آزمون شرکت و جواب را در لحظه دریافت کنه و یک گواهی نامه انلاین هم از طرف سایت براش ارسال میشه.

ویرایش زبان

خوب میپردازیم به ویرایش فایل زبان و تصویر گواهی نامه

وارد مدیریت فایل ها شده سپس componentsو com_lms شوید. در این پوشه چندین فایل و فوادر وجود دارد ، فولدر languages را باز کرده و فایل english.php را ویرایش کنید.

1_سه خط 80.81.82 مربوط به افرادی میشه که عضو سایت نیستن و میخوان از این سامانه استفاده کنند. که پیغام میده یا عضو شوید یا وارد شوید سپس به این صفحه بازگردید.

// Definitions for fe_intro.html DEFINE("_LMS_WELCOME","به سامانه آموزش و آزمون آنلاين خوش آمديد(namihostingteam) "); DEFINE("_LMS_INTROTEXT","اين سامانه به شما اين اجازه را ميدهد كه آموزش هاي مورد نياز را مشاهده و برخي از آنها را دانلود كنيد و در نهايت در آزمون آنلاين شركت و جواب آزمون را مشاهده كنيد براي استفاده از آن اول توسط فرم ورود وارد سيستم (سايت)شويد."); DEFINE("_LMS_INTROLOGINTEXT","اين سامانه توسط تيم نامي هاستينگ فارسي سازي و آماده شده است www.namihosting.com. لطفاً وارد شده و سپس به اسین صفحه باز گردید.");

من پیشنهاد میکنم که این قسمت حتماً به لینک ثبت نام و ورود لنک شود.

2_خط 85 را ویرایش و نام سایت و یا بخش اموزش را قرار دهید...... این خط مربوط به تیتر افزونه است

3_ از خط 131 به بعد مربوط به ورود مدیر به بخش کاربری افزونه است.

ویرایش تصویر

وارد پوشه certificates تصویر Basic Phone Skills.jpg همان مدرکی است که برای کاربر در صورت قبولی ارسال میشود.

امید وارم از این آموزش و این افزونه به درستی استفاده کنید.

لینک به ارسال

ممنون از توضیحاتتون

ولی من این تغییراتو ایجاد کردم در فایل english.php تغییراتی که می خواستم در کامپوننت به وجود نیامد

لینک به ارسال

سلام و درود

دوست عزیز چنین چیزی امکان نداره

تمامی متن های هر افزونه ای در فایل زبان موجود است

این افزونه را من خودم فارسی کردم یا شما اشتباه ویرایش کردی که باید فایل زبان را بزاری برسی کنم یا اینکه یه کامپوننت دیگرو ویرایش کردی.

شما باید مطالب جاوی = را ویرایش کنید.

پیروز باشید.

لینک به ارسال

دوستان من این افزونه را روی جوملا 2.5 نصب کردم ولی این پیغام رو میده:

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access ../plugins/system//legacy/classes.php in /home/meisamka/public_html/newenglish.ir/administrator/components/com_lms/admin.lms.legacy.php on line 22

Warning: require_once(../plugins/system//legacy/classes.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/meisamka/public_html/newenglish.ir/administrator/components/com_lms/admin.lms.legacy.php on line 22

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '../plugins/system//legacy/classes.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/meisamka/public_html/newenglish.ir/administrator/components/com_lms/admin.lms.legacy.php on line 22

چیکار باید بکنم؟

لینک به ارسال

سلام

دلایل مختلفی میتونه داشته باشه.این خطا برای اینه که چند تا از فایلها رو نمی تونه اجرا کنه. یعنی پیدا نمی کنه. باید جایی که فایلهای requir هستند رو پیدا کنید و مسیر رو تغییر بدین. معمولا توی فایل config باید باشه

شما اگه اثری از این افزونه باقی مونده کاملا حذف کنید و مطمئن شوید حذف شده است.

بعد از طریق نصب از پوشه اقدام کنید.

امیدوارم مشکلتون حل شه.

بدرود

لینک به ارسال

ولی من فکر میکنم پلاگین legacy رو پیدا نمیکنه.تو جوملا 1.5 توی مدیریت پلاگین هست ولی جوملا 2.5 چطوری میتونم فعالش کنم؟

لینک به ارسال

ولی من فکر میکنم پلاگین legacy رو پیدا نمیکنه.تو جوملا 1.5 توی مدیریت پلاگین هست ولی جوملا 2.5 چطوری میتونم فعالش کنم؟

با سلام

دوست عزیز شما افزونه رو روی جوملا 2.5 نصب میکنید ؟!

با توجه به محل درج تاپیک این افزونه برای جوملا 1.5 هستش و با جوملا 2.5 سازگار نیست

در ضمن پلاگین ارث بری فقط در جوملا 1.5 مورد استفاده قرار میگیرد و در جوملا 2.5 نه وجود دارد و نه کاربردی

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

با سلام موقع نصب پیغام خطای زیر رو میده

• JInstaller: :نصب: فایل نصب XML یافت نشد
  • بررسی شود
  • با تشکر.

لینک به ارسال

با سلام و عرض خسته نباشید.

لطفا تاپیک قدیمی را بالا نیارید.

این تاپیک برای جوملا 1.5 میباشد.

موفق باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...