رفتن به مطلب
teymoorei

مشکل در نصب ماژول

پست های پیشنهاد شده

سلام

من اصلا نمی تونم هیچ نوع ماژول و کامپونتی رو جوملا نصب کنم .

هنگام بارگزاری و نصب ارور می ده ! که "منبع فایل پیدا نشد"یا "قادر به انتقال فایل " نمی باشد .

در حالی که روی local درسته .

دوستان لطفا هر چه سریع تر کمک کنید .

در ضمن من خیلی گشتم به مطلب خوبی برنخوردم ، فقط توی یه تاپیک تو همین سایت نوشته بود باید پرمیشن tmp رو 777 کنی که این کا رو کردم و باز هم جواب نداد .

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اکانت ftp رو که ساختید با یه ftp client تست کنید و در صورت بی مشکل بودن اون رو در قسمت تنظیمات کلی ------> تنظیمات ftp قرار بدید

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

این آموزش رو هم ببینید

امیدوارم مشکلتون حل بشه

http://www.joomina.ir/%DA%AF%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%B4-%D9%87%D8%A7/%D8%AE%D8%B7%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D8%AC%D8%A7%D8%A8%D8%AC%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84-xml-%D8%B1%D8%A7-%D9%86%D9%85%DB%8C%D8%AA%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%AF-%D8%A8%DB%8C%D8%A7%D8%A8%D8%AF

موفق باشید

:thankyou:

لینک به ارسال

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

دوست عزیز اینقدر در این مورد در انجمن بحث شده که دیگر جایی برای نوشتن نیست و کافیه کمی جستجو کنید تا 99% این مشکلتون مرتفع بشه...

http://www.joomina.ir/%DA%AF%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%B4-%D9%87%D8%A7/%D8%AE%D8%B7%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D8%AC%D8%A7%D8%A8%D8%AC%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84-xml-%D8%B1%D8%A7-%D9%86%D9%85%DB%8C%D8%AA%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%AF-%D8%A8%DB%8C%D8%A7%D8%A8%D8%AF

http://forum.joomina.ir/thread-1049-post-5252.html#pid5252

موفق باشید

لینک به ارسال

چجوری خوب من که هر کاری توی این تاپیک ها گفتن انجام دادم حالا باز ...

این عکس تنظیمات ftp

3exn2fpvbg9muktl12kz.png

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز فکر کنم شما از هاست رایگان استفاده میکنید

شما باید دقت کنید در سمت راست سی پنل هاست مشخصات ftp موجوده

از اونجا میتونید این تنظیمات رو دقیق انجام بدید

موفق باشید.

لینک به ارسال

با سلام

اگر موارد ذکر شده رو درست انجام داده باشید نباید مشکلی باشه مگر از جانب هاست و اون هم به خاطر تنظیماتی که ادمین سرور اعمال کرده باشه... !

در صورت امکان اطلاعات کنترل پنل هاست رو + کنترل پنل ادمین سایت + لینک این تاپیک رو برام پیام خصوصی کنید تا بررسی کنم...

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام

مشکل دوست عزیزمون teymoorei بررسی و حل شد...

اگر به مواردی که در مقاله آموزشی و راهنمایی هایی که در انجمن صورت گرفته با دقت عمل میکردند مشکلشون حل می شد!

مشکل ایشون تنظیمات نادرست سطوح دسترسی در هاست - تنظیم نادرست ftp - تنظیم نادرست مسیر پوشه های tmp و logs ...

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...