رفتن به مطلب
samiii10

مشکل با افزونه گوگل مپ

پست های پیشنهاد شده

سلام

افزونه گوگل مپ را توی سایتم نصب کردم همه تنظیمات را انجام دادم ولی وقتی صفحه را باز می کنم در قسمت نقشه پیام میده که :

"این صفحه نمی تواند google map را درست بارگیری کند"

اگه کسی علت را می دونه ممنون میشم بهم بگه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در در ۱۳۹۹/۴/۲۳ در 18:51، samiii10 گفته است :

سلام

افزونه گوگل مپ را توی سایتم نصب کردم همه تنظیمات را انجام دادم ولی وقتی صفحه را باز می کنم در قسمت نقشه پیام میده که :

"این صفحه نمی تواند google map را درست بارگیری کند"

اگه کسی علت را می دونه ممنون میشم بهم بگه

کسی علت این را نمی دونه ؟ جوملام  2.5 هست، api هم گرفتم ، ولی باز روی سایت اول محدوده نقشه میاد بعد پیام میده که نمی تونه درست بارگیری کنه

لینک به ارسال

سلام وقت شما بخیر

برای گوگل مپ باید توکن مخصوص سایتتون رو از گوگل کنسول دریافت کنین.

تا مدتی قبل این مورد ممکن بود، ولی مدتی هست که گوگل فقط به دارندگان حساب Billing اجازه دریافت توکن ولید رو میده ، پس میتونیم نتیجه بگیریم اگه نمیتونین اکانت Billing گوگل رو دریافت کنین (دریافت اکانت Billing نیازمند داشتن مستر کارت هست که البته Prepaid رو قبول نمیکنن) کلا باید بیخیال گوگل مپ بشین و از نقشه های موجود دیگه استفاده کنین، نمونه های ایرانی و خارجی زیادی هستند که میشه ازشون استفاده کرد.

موفق و پیروز باشید.

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
در 10 ساعت قبل، رضاقاسمی گفته است :

سلام وقت شما بخیر

برای گوگل مپ باید توکن مخصوص سایتتون رو از گوگل کنسول دریافت کنین.

تا مدتی قبل این مورد ممکن بود، ولی مدتی هست که گوگل فقط به دارندگان حساب Billing اجازه دریافت توکن ولید رو میده ، پس میتونیم نتیجه بگیریم اگه نمیتونین اکانت Billing گوگل رو دریافت کنین (دریافت اکانت Billing نیازمند داشتن مستر کارت هست که البته Prepaid رو قبول نمیکنن) کلا باید بیخیال گوگل مپ بشین و از نقشه های موجود دیگه استفاده کنین، نمونه های ایرانی و خارجی زیادی هستند که میشه ازشون استفاده کرد.

موفق و پیروز باشید.

ممنون از راهنماییتون. کاش توی سایت جایی که افزونه گوگل مپ هم هست این توضیحات را بدن من الان چند روزه خیلی باهاش درگیر بودم 😪. اگه اکانت بتونیم داشته باشیم توکن را برای سایتمون چطوری باید دریافت کنیم ؟میشه لطفا اینا را هم در قسمت مربوط به اموزشی که برای افزونه گوگل مپ هست توضیح بدید؟

ویرایش شده توسط samiii10

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...