رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

tabv3300.png

این قالب به مناسبت افتتاح سه سایت تیم جومینا ( هاستینگ جومینا - جومینا آیکون و جومینا اسکریپت ) منتشر شده است .

هاستینگ جومینا عرضه کننده پلن های هاستینگ است که مطابق با تنظیمات جوملا میباشد و از آنجایی که تخصص ما جوملا است لذا میتوانیم وب سایت های جوملایی را در این هاستینگ بسیار خوب پشتیبانی کنیم . سروری که جومینا هاست بر روی آن قرار دارد دارای مشخصات Ram24 و Cpu8 است . همچنین پشتیبانی که به اعضا جومینا هاست میدهیم به روشنی با پشتیبانی که در سایت های دیگر انجام میشود متفاوت خواهد بود

جومینا اسکریپت که طراحی قالب آن نیز با خود ما بوده است ، اسکریپت های مورد نیاز طراحان را تامین مینماید

جومینا آیکون نیز آیکون های طراحی وب را منتشر مینماید . یکی از مشکلاتی که خود من همیشه با آن دست به گریبان بوده ام خلاء وجود وب سایتی بوده است که تخصصا در زمینه آیکون ، وکتور و بکگراند فعالیت نماید که به امید خدا این سایت این خلاء را پر مینماید.

و اما قالب تابناک هزاره؛ با توجه به استقبالی که از قالب تابناک ورژن ۱ و ۲ شد تصمیم گرفتیم قالب تابناک جدیدی طراحی نماییم که کمبود گرافیکی که و قالب قبلی داشتند را جبران نماید . ازطرفی ۲ قالب قبلی بیشتر جنبه آموزشی داشت تا اینکه قالب قابل استفاده در وب سایت باشد . در زمان انتشار هم من این مورد را ذکر کرده بودم . قالب تابناک هزاره دارای خصوصیات ویژه ای است که میتواند آن را ادامه مطلب مراجعه نمایید.

این قالب کاملا به صورت هوشمند طراحی شده است و هر موقعیتی که فعال نباشد در صفحه نشان داده نمیشود. همچنین این قالب دارای ۴ ستون میباشد که در صورت حذف ستون Left قسمت مطلب جای آن را پر مینماید. قالب کاملا گرافیکی طراحی شده است لذا شما میتوانید براحتی تصاویر را تغییر دهید و رنگ های آن را نیز عوض نمایید .

برای درک بهتر کارایی این قالب بسته نصبی آن نیز منتشر شده است که میتوانید در ادامه آن را نیز دانلود نمایید . همچنین از تیم جومینا قبلا بسته خبری شارنیوز نیز منتشر شده که میتوانید آن را از اینجــا در یافت دارید . تفاوت بسته خبری شار نیوز با بسته خبری تابناک هزاره در این است که در بسته خبری شار نیوز قصد ما انتشار بسته ای استاندارد برای استفاده در وب سایت ها بوده است در حالی که در بسته خبری تابناک هزاره قصد نمایش کارایی قالب است .

نکته : در هر ستون ، سر سطون ها با تصاویر گرافیکی تزئین شده است مانند ( تبلیغات در ستون ads ) لذا شما میتوانید اولین ماژول را به نحوی تنظیم نمایید که عنوان نماژول به نمایش در نیاید و برای بقیه عنوان ماژول به نمایش در بیاید .

برای این قالب دمو زنده ای نیز آماده نموده ایم

نمایش دمو

http:www.topjoomla.ir

دانلود قالب تابناک هزاره

http://dl.joomina.ir/file.php?file=41844ef4667399ee1444a8b4ff6c979a

رمز فایل فشرده:

www.joomina.ir

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خيلي خيلي رنگبندي خوبي داره، (فوق العاده)

فقط يك مشكلي كه هست اينه كه پايين قالب خيلي كش اومده، اگه برطرف بشه ديگه چيزي كم نداره، البته من با اپرا تست كردم اينجوري بود، با بقيه مرورگرها نميدونم.

موفق باشيد:heart:

لینک به ارسال

مرتضی جان من با اپرا تست نکردم فقط با IE تمام نسخه ها و FIREFOX

ست شده اما برای اپرا فکر کنم در آخر فایل ایندکس این کد را بزن قبل از

<

لینک به ارسال

فکر میکنم بسته نسبیتون مشکل داره

اگه میشه ماژول های این قالب رو هم واسه دانلود قرار بدید

لینک به ارسال

با سلام

ببخشید دوست عزیز میشه بفرمایید مشکل کجاست ؟ تا زودتر حل بشه ...

ممنون از گزارشتون

یا علی

موفق باشید

لینک به ارسال

زمانی که میخوای یوزر پس دیتا بیس رو بهش بدی ارور میده

اگه ممکنه در مورد ماژول ها و کامپوننت های این قالب هم بنویسید و اونها رو واسه دانلود قرار بدید:heart:

لینک به ارسال

نه بسته را من تست کرده ام درسته

الان تو اینترنت هم بزنید تابناک هزاره چندین سایت که این بسته را نصب کرده اند به نمایش درمیاد در مورد مازول ها

tumbsup

golobalnews

لینک به ارسال

من روی لوکال تست کردم

لینک به ارسال

ماجول هاشو اگه فارسی شو موجود دارید میشه لطف کنید بزارید

لینک به ارسال

با سلام

ماژول ها همونی هستند که در بسته موجودند , ما سعی میکنیم راحتی رو برا دستان عزیز فراهم کنیم یعنی اگه تو یه قالبی مازولها اینگلیسی هستند به این معنی هست که فارسیش موجد نبوده ...( و معمولا کار باهاشون راحته)

یا علی موفق باشید

لینک به ارسال

آخه ماجول های توی سایت بسته فایل نصبی ندارند.

واسه اسلاید شو و عکس روز از چی استفاده کنی بهتره

لینک به ارسال

دوست من برای عکس روز از ماژولی که من معرفی‌ کردم میتونید استفاده کنید :

ماژول بنر روزانه

شما با کمک این ماژول میتونید برای هر ۷ روزه هفته یک عکس تعیین کنید تا به نمایش در بیاد .

برای اسلاید شو هم ماژول‌های زیاد تو همین فروم هست !

موفق باشید

لینک به ارسال

این دمو هم خودتون تا حالا دیدید کجا باز میشه:huh:

لینک به ارسال

من منظورتون رو متوجه نشدم !

دمو ؟!

کدوم دمو ؟!

بیشتر توضیح بدین .

لینک به ارسال

Hesam جان دمو را اشتباهی دادی

fbi عزیز شما بسته نصبی شار نیوز را دانلود کن اکستنشن ها جدا گانه قرارداده شده و در قالبش از همون ها استفاده شده

لینک به ارسال

آقا من می خوام بسته تابناک هزاره رو نصب کنم وقتی که مشخصات دیتابیس رو میدم و next رو می زنم این error رو میده:

Could not open database dump file www.joominahost.com

لینک به ارسال

آقای تهرانی لطفا دلیل این ارور را بفرمایید

لینک به ارسال

با سلام

مثل اینکه توی این قالب زیر منو نمیشه تعریف کرد !!!!

در ضمن مشکل نصب بسته کامل قالب را که دوستمان فرموده بودند را ، من هم روی لوکال و هم هاست نیز داشتم .

لینک به ارسال

سلام

من خواستم روی لوکال نصب کنم

متاسفانه بعد از next ارور می ده

لطفا راهنمایی کنین کمک

می شه بفرمائیین باید در لوکال باا چه یوزر و پسی یه دیتابیس بسازم تا بتونم نصب کنم؟

یوزر

پسورد

نام دیتابیس

لطفا کمک کنین

لینک به ارسال

سلام

من خواستم روی لوکال نصب کنم

متاسفانه بعد از next ارور می ده

لطفا راهنمایی کنین کمک

می شه بفرمائیین باید در لوکال باا چه یوزر و پسی یه دیتابیس بسازم تا بتونم نصب کنم؟

یوزر

پسورد

نام دیتابیس

لطفا کمک کنین

دوست عزیز من هم همین مشکل شما رو دارم و منتظر گرفتن پاسخ هستم. یکی دیگر از دوستان هم همین مشکل رو داره. آقای تهرانی لطفا پاسخ بفرمایید

لینک به ارسال

آقا من می خوام بسته تابناک هزاره رو نصب کنم وقتی که مشخصات دیتابیس رو میدم و next رو می زنم این error رو میده:

Could not open database dump file www.joominahost.com

منم همین مشکل رو روی لوکال داشتم

لینک به ارسال

Hesam جان دمو را اشتباهی دادی

fbi عزیز شما بسته نصبی شار نیوز را دانلود کن اکستنشن ها جدا گانه قرارداده شده و در قالبش از همون ها استفاده شده

این اکستنشن ها کجای بسته شار نیوز هستند

من که هرچی گشتم ندیدم

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• افزودن...