رفتن به مطلب
StrongMan2018

مشکل در ارسال ایمیل ثبت نام

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت به خیر

وقتی یه نفر توی سایت ثبت نام میکنه باید بلافاصله یه ایمیل براش ارسال بشه که بنویسه ایمیل خود را تایید کنید ... این ایمیل برای کاربرای من ارسال میشه ولی مشکل اینجاست که به جای اسمی که توی سایت وارد می کنن عبارت FormatName ارسال میشه ! یعنی مینویسه سلام FormatName عزیز ...! حدس می زنم به خاطر این باشه که از افزونه ی easyprofile استفاده می کنم ... اخه یه مشکل هم با این افزونه دارم که در قالب یک پست دیگه مطرح میکنم  .. البته توی ایمیلی که برای من ارسال میشه که داخلش نوشته میشه کاربر جدید ثبت نام کرده و باید تاییدش کنم اونجا اسم کاربر بدون مشکل نمایش داده میشه.

مشکل دوم اینه که زمانی که من کاربر رو تایید می کنم باید یه ایمیل دیگه براش ارسال بشه که تایید شده! این ایمیل که دیگه اصلا ارسال نمیشه!

ممنون میشم راهنمایی کنید.

من خودم با ایمیل فیک تست کردم دیدم این مشکل وجود داره ... چند بار هم تست کردم ... تازه بعضی از کاربر ها می گفتن ایمیل اولیه هم براشون ارسال نشده و حتی توی پوشه ی spam هم نیست

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...