رفتن به مطلب
sobijoon

انتقال دیتابیس از لوکال به هاست

پست های پیشنهاد شده

با سلام
من وقتی میخوام دیتا بیس رو از روی لوکال xampp به هاست cpanel منتقل بکنم یا ارور زیر مواجه میشم
حتی برای میزبان هاست هم فرستادم که گفت این دیتا بیس شما نیست ولی من از همون سیتا بیس بک اپ گرفتم
ممنون میشم راهنماییم کنید

Error

Static analysis:

10 errors were found during analysis.

1. Unexpected beginning of statement. (near "DOCTYPE" at position 2)
  2. Unexpected beginning of statement. (near "HTML" at position 10)
  3. Unexpected beginning of statement. (near "html" at position 16)
  4. Unexpected beginning of statement. (near "lang" at position 21)
  5. Unexpected beginning of statement. (near "'en'" at position 26)
  6. Unexpected beginning of statement. (near "dir" at position 31)
  7. Unexpected beginning of statement. (near "'ltr'" at position 35)
  8. Unexpected beginning of statement. (near "head" at position 42)
  9. Unexpected beginning of statement. (near "meta" at position 48)
  10. Unrecognized statement type. (near "charset" at position 53)

SQL query:

<!DOCTYPE HTML><html lang='en' dir='ltr'><head><meta charset="utf-8" /><meta name="referrer" content="no-referrer" /><meta name="robots" content="noindex,nofollow" /><meta http-equiv="X-UA-Compatible" content="IE=Edge" /><style id="cfs-style">html{display: none

MySQL said: Documentation

#1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near '<!DOCTYPE HTML><html lang='en' dir='ltr'><head><meta charset="utf-8" /><meta nam' at line 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام
دوست عزیز، احتمالا دیتابیسی که در هاست سی پنل ساختید نوع کاراکتر و collation را درست انتخاب نکردید. نوع collation دیتابیس را روی utf8_general_ci قرار دهید. سپس دیتابیسی که از زمپ گرفتید را به هاست منتقل کنید.

لینک به ارسال
3 ساعت قبل, وحید محمدی گفت:

سلام
دوست عزیز، احتمالا دیتابیسی که در هاست سی پنل ساختید نوع کاراکتر و collation را درست انتخاب نکردید. نوع collation دیتابیس را روی utf8_general_ci قرار دهید. سپس دیتابیسی که از زمپ گرفتید را به هاست منتقل کنید.

با سلام 

اطلا این مورد در منوی کشویی Character set of the fil نیست فقط خود utf8 هست و موارد دیگه 

لینک به ارسال

یک مشکلی که الان متوجه شدم اینه که وقتی از دیتا بیس های دیگه یک آپ میگیرم فایل sql یا پیشوند اون دیتابیس ساخته میشه ولی وقتی از این دیتا بیس که باهاش مشکل دارم بکاپ میگیرم فقط یه فایل sql بدون نام درست میشه و حجمشم خیلی خیلی کمه در حد 50 کیلوبایت  

مشکل از این هست درسته ؟ 

و اگه آره چجوری حل میشه ؟ 

با تشکر 

لینک به ارسال
بر 9/25/2019 at 14:55 , sobijoon گفت:

یک مشکلی که الان متوجه شدم اینه که وقتی از دیتا بیس های دیگه یک آپ میگیرم فایل sql یا پیشوند اون دیتابیس ساخته میشه ولی وقتی از این دیتا بیس که باهاش مشکل دارم بکاپ میگیرم فقط یه فایل sql بدون نام درست میشه و حجمشم خیلی خیلی کمه در حد 50 کیلوبایت  

مشکل از این هست درسته ؟ 

و اگه آره چجوری حل میشه ؟ 

با تشکر 

در phpmyadmin وارد دیتابیس موردنظر شوید. همه جداول آن را انتخاب کنید و سپس از کشوی پایین به ترتیب گزینه analyze table و سپس rapair table و سپس optimize table را انتخاب کنید تا دیتابیس موردنظر اگر مشکلی دارد مشکلش برطرف شود. در نهایت از این دیتابیس بک آپ بگیرید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...