رفتن به مطلب
sobijoon

افزونه نمایش پیشرفت درخواست کاربر در محیط کاربری

پست های پیشنهاد شده

با سلام 

من وبسایتی دارم که ارائه دهنده خدمات مهاجرتی هست و میخوام افزونه یا پلاگینی داشته باشم که وقتی کاربر لاگین میکنه و به محیط کاربری خودش میره ، روند پیشرفت کار و درخواست توش ذکر شده باشه و مرحله به مرحله بشه کار رو دنبال کرد 

یه جوری مثل سیستمی که واسه رهگیری مرسوله پستی در بعضی وبسایت ها میشه دید که یک نوار نمایش داره شامل چند مرحله مثلا ثبت درخواست ، ارسال مرسوله ، مرسوله در راه است ، اماده برای تحویل و تحویل داده شد 

یک همچین چیزی میخوام که امکانات کاملی داشته باشه و حتما گرافیکی باشه . یه چیز تمیز و جمع و جور . 

آیا هست چنین چیزی برای جوملا ؟

با تشکر 

ویرایش شده توسط sobijoon

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
بر 9/18/2019 at 03:01 , sobijoon گفت:

با سلام 

من وبسایتی دارم که ارائه دهنده خدمات مهاجرتی هست و میخوام افزونه یا پلاگینی داشته باشم که وقتی کاربر لاگین میکنه و به محیط کاربری خودش میره ، روند پیشرفت کار و درخواست توش ذکر شده باشه و مرحله به مرحله بشه کار رو دنبال کرد 

یه جوری مثل سیستمی که واسه رهگیری مرسوله پستی در بعضی وبسایت ها میشه دید که یک نوار نمایش داره شامل چند مرحله مثلا ثبت درخواست ، ارسال مرسوله ، مرسوله در راه است ، اماده برای تحویل و تحویل داده شد 

یک همچین چیزی میخوام که امکانات کاملی داشته باشه و حتما گرافیکی باشه . یه چیز تمیز و جمع و جور . 

آیا هست چنین چیزی برای جوملا ؟

با تشکر 

احتمالا هست ولی بنده شخصاً تا حالا ندیدم. در هر صورت می تونید به سایت http://sos110.ir  مراجعه کنید و تلفنی یا با تیکت باهاشون تماس بگیرید و درخواست همچین افزونه ای کنید. اگر همچین افزونه ای نباشه برایتان افزونه را می نویسند. در ضمن سایت http://sos110.ir مال همین انجمن هست و معتبر هست و بنرش هم بالای همین انجمن هست.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...