رفتن به مطلب
hrahimi

ایجاد پورتال با جوملا

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من برای انجام یک پروژه نیاز دارم یک سایت با 10 زیر سایت ( زیر پورتال ) ایجاد کنم که هرکدوم قالب جداگانه داشته باشه و بطور جداگانه توسط ادمین خودش مدیریت بشه. 

آیا این کار توسط جوملا 3.9 قابل انجام هست ؟ کامپوننتی برای این کار وجود داره ؟ 

میخوام بجای نصب 11 جوملا و انجام تکراری کلی تنظیمات و کاموننت و ماژول ... یک سایت جوملا راه اندازی کنم و از طریق اون 10 سایت دیگه بصورت زیر پورتال ایجاد بشه که از امکانات مشترک ولی محتوای جداگانه بهره مند باشند با سطوح دسترسی جداگانه

لطفا راهنمایی بفرمائید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام ، وقت بخیر؛

یکسری محدودیت ها ایجاد میشه؛ برای مثال برای ساخت مجموعه اونها آزاد نیستند و شما باید براشون تعریف کنین.

با جوملا این کار پیشنهاد نمیشه مگه اینکه سیستم اختصاصی براش نوشته بشه.

موفق باشید.

لینک به ارسال

باسلام

خب امکانش بیشتر توضیح بدید چه جوری میشه این کارو کرد؟ ( بافرض همه محدودیت هایی که گفته شد)

لینک به ارسال

سلام وقت بخیر؛

ببینید هر سیستمی تا حدی کشش داره جوملا هم وسعش همین هست؛ نه این که این قضیه با جوملا نشدنی باشه ولی پورتال نویسی با جوملا نیازمند برنامه نویسی هست که در این صورت پیشنهاد طراحی پورتال از پایه میشه. چون در جوملا علاوه بر نوشتن سیستم پورتال احتمالا باید بعضی کامپوننت ها رو هم ادیت کنین

ولی با این حال شما میتونین بدون برنامه نویسی در نهایت با نصب افزونه ایزی بلاگ یه بلاگ در اختیار این بزرگواران قرار بدین.

البته ممکنه سیستم دیگری هم باشه که بنده ازش بی اطلاع باشم.

موفق باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...