رفتن به مطلب
avmajid

درخواست راهنمایی* جهت ایجاد سایت فروش فایل ساده

پست های پیشنهاد شده

با سلام،

می خواستم در ی قسمت از سایتم ی قسمت برای فروش چندتا فایل کوچیک بذارم

فایل ها تنوع خاصی ندارن و اکثرا حجم کمی دارن، 

می خواستم راهنمایی کنین از چه کامپوننت یا افزونه ای استفاده کنم راحتتر و دردسترس تره؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

افزونه فروش فایل ویرچومارت رو میتونی از همین جومینا خرید کنی.ویرچومارت رو نصب میکنی و بعدش افزونه اش رو طبق راهنماش نصب کن و استفاده کن.
کامپوننت دیگه ای هم هست بنام Media Store که در سایت های فارسی پیدا میشه.اونم خوبه
کامپوننت های بعدی k2store و همچنین j2store هست

موارد دیگه ای هم هست ولی همینقدر کافیه

اگر تعداد و حجم فایل هات کمه و تخصصی نمیخای فروشگاه بزنی من k2store رو پیشنهاد میکنم

لینک به ارسال
9 minutes قبل , smah2 گفت:

افزونه فروش فایل ویرچومارت رو میتونی از همین جومینا خرید کنی.ویرچومارت رو نصب میکنی و بعدش افزونه اش رو طبق راهنماش نصب کن و استفاده کن.
کامپوننت دیگه ای هم هست بنام Media Store که در سایت های فارسی پیدا میشه.اونم خوبه
کامپوننت های بعدی k2store و همچنین j2store هست

موارد دیگه ای هم هست ولی همینقدر کافیه

اگر تعداد و حجم فایل هات کمه و تخصصی نمیخای فروشگاه بزنی من k2store رو پیشنهاد میکنم

با تشکر

تعداد فایل هام فعلا کمتر از ده تاست و شاید نهایتا ی روزی تا 100 تا بره. که اکثرا هم پی دی اف هست. 

می خوام فارسی سازیش خوب باشه و اگه اشکالی داشتم کسی باشه که کمک کنه و اگه نیاز به خرید کامپوننت یا افزونه ای بود قیمتش بالا نباشه :) درواقع استفاده ی فراگیر داشته باشه.

j2store این ویژگیها رو داره تقریبن ولی یکم پیچیده س و تنظیمات و موارد زیادی داره.

لینک به ارسال
بر 8/14/2019 at 12:59 , avmajid گفت:

با سلام،

می خواستم در ی قسمت از سایتم ی قسمت برای فروش چندتا فایل کوچیک بذارم

فایل ها تنوع خاصی ندارن و اکثرا حجم کمی دارن، 

می خواستم راهنمایی کنین از چه کامپوننت یا افزونه ای استفاده کنم راحتتر و دردسترس تره؟

سیستم فروش فایل جومینا رو پیشنهاد میکنم. به صورت رایگان از جومینا میتونید دانلودش کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...