رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام 
من تازه با سیستم جوملا آشنا شدم قبلا سایتی داشتم که توسط یک شرکتی که هاست هم میداد جوملا را برام نصب کرد 
با توجه به اینکه میزبانی وب را تغییر دادم و رمز ها همگی بدلیل سوئ استفاده احتمالی تغییر پیدا کرد 
سوالات مهمی دارم ممنون میشم اساتید همواره به سوالاتی که اینجا مطرح میکنم پاسخ دهند 
۱- من زمانی که وارد جوملا می شوم محیط مدیریت تبلیغی را از میزبانی قبلی من نشان میدهد آیا احتمال دارد هسته جوملا من تغییر کرده باشد ؟ راهکار چیست 
عکس مدیریت به شرح زیر است 
qnll_4009b291-4d18-4a99-bfdd-5db1e23ce80

۲-چرا زمانی مه میخوام مطلبی را منتشر کنم اصلا منتشر نمیشود یعنی زمانی که به بخش افزودن مطلب جدید میرم دسته مورد نظر را انتخاب میکنم اصلا مطلب منتشر نمی شود confused.png

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

1 : قطعا تغییر کرده است که شما در حال مشاهده تبلیغات هستید. حالا این تغییر ممکن است کم یا زیاد باشد یا حتی فقط اضافه کردن یک تصویر باشد ...

2 : وقتی منتشر می کنید و وارد بخش لیست مطالب که می شوید ، آیکن انتشار تبدیل به آیکن نارنجی رنگ علامت تعجب می شود ؟ اگر بلی مشکل از تاریخ سرور شماست که تنظیم نیست

لینک به ارسال
22 ساعت قبل, parsistrans گفت:

سلام 
من تازه با سیستم جوملا آشنا شدم قبلا سایتی داشتم که توسط یک شرکتی که هاست هم میداد جوملا را برام نصب کرد 
با توجه به اینکه میزبانی وب را تغییر دادم و رمز ها همگی بدلیل سوئ استفاده احتمالی تغییر پیدا کرد 
سوالات مهمی دارم ممنون میشم اساتید همواره به سوالاتی که اینجا مطرح میکنم پاسخ دهند 
۱- من زمانی که وارد جوملا می شوم محیط مدیریت تبلیغی را از میزبانی قبلی من نشان میدهد آیا احتمال دارد هسته جوملا من تغییر کرده باشد ؟ راهکار چیست 
عکس مدیریت به شرح زیر است 
qnll_4009b291-4d18-4a99-bfdd-5db1e23ce80

۲-چرا زمانی مه میخوام مطلبی را منتشر کنم اصلا منتشر نمیشود یعنی زمانی که به بخش افزودن مطلب جدید میرم دسته مورد نظر را انتخاب میکنم اصلا مطلب منتشر نمی شود confused.png

درود

پیشنهاد من به شما این هست که خودتون جوملای 3 روی هاست نصب کنید. یا به همون شرکت بگید نسخه ی 3 رو براتون نصب کنن. چون این نسخه منسوخ شده هست.

لینک به ارسال

سلام 

ممنون از شما من اینجا پیام دادم تا نحوه بروز رسانی از این نسخه منسوخ را به بنده یاد بدهید اگه بلد بودم اینجا پیام نمیدادم 

من زمانی که اقدام به انتشار میکنم اون علامت هم که فرمودید نیست مشکلی تو انتشار و ذخیره مطالب نیست اما نه تو سایت نشون داده میشه نه تو کل مطالب گویا وقتی که روی دکمه به کارگیری و یا ذخیره کلیک میکنم تو سایت منتشر نمیشه ممنون میشم نحوه بروز رسانی هسته و کل جوملا از این نسخه را به من بگید تا از شر این تغییرات خلاص شم 

اینم بگم صفحه مدیریت من هم تغییرات و تبلیغ اون سایت را داره 

لینک به ارسال
بر 8/14/2019 at 15:30 , parsistrans گفت:

سلام 

ممنون از شما من اینجا پیام دادم تا نحوه بروز رسانی از این نسخه منسوخ را به بنده یاد بدهید اگه بلد بودم اینجا پیام نمیدادم 

من زمانی که اقدام به انتشار میکنم اون علامت هم که فرمودید نیست مشکلی تو انتشار و ذخیره مطالب نیست اما نه تو سایت نشون داده میشه نه تو کل مطالب گویا وقتی که روی دکمه به کارگیری و یا ذخیره کلیک میکنم تو سایت منتشر نمیشه ممنون میشم نحوه بروز رسانی هسته و کل جوملا از این نسخه را به من بگید تا از شر این تغییرات خلاص شم 

اینم بگم صفحه مدیریت من هم تغییرات و تبلیغ اون سایت را داره 

توی بخش کامپوننت ها، کامپوننت بروزرسانی. ولی فکر میکنم انقدر جوملای شما قدیمی باشه که این قابلیت رو نداشته باشه اصلا. وارد سایت جومینا بشید. آموزش ویدئویی جوملا 3 رو مشاهده بفرمایید. با توجه به اون خودتون جوملای 3 رو از اول نصب بفرمایید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...