رفتن به مطلب
aliniyaiehossin

باز نشدن ربات همه کاره اینستا

پست های پیشنهاد شده

باسلام

من بعد از اینکه یه ساب دامین ساختم وفایل زیپ ربات اینستاگرام رو توی ساب دامین اکسترکت کردم .بعد این کارها هر کاری میکنم هر وقت آدرس ساب دامین رو میزنم هیچی بالا نمیاد 

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

طبق ویدئو در ساب دامین تنظیمات رو انجام دادم و لی مشکلی که وجود داره اینه که وقتی مشخصات اکانت رو وارد می کنم و ورود رو می زنم پیغام ورود موفقیت امیز داده میشه ولی وارد پنل نمیشه

حتی با مرورگرهای مختلف هم انجام دادم ولی مشکل پابرجاست  وحتی کش مرورگرها رو پاک کردم

لطفا راهنمایی بفرمایید که این مشکل رو چگونه برطرف کنم با تشکر

لینک به ارسال
8 ساعت قبل, امیررضاتهرانی گفت:

در روت اسکریت یک فایل htaccess هست که باید اون را ادیت کنید

در روت اسکریپت این فایل وجود نداره

لینک به ارسال
بر 06/05/2019 at 19:55 , modir_yar گفت:

سلام

طبق ویدئو در ساب دامین تنظیمات رو انجام دادم و لی مشکلی که وجود داره اینه که وقتی مشخصات اکانت رو وارد می کنم و ورود رو می زنم پیغام ورود موفقیت امیز داده میشه ولی وارد پنل نمیشه

حتی با مرورگرهای مختلف هم انجام دادم ولی مشکل پابرجاست  وحتی کش مرورگرها رو پاک کردم

لطفا راهنمایی بفرمایید که این مشکل رو چگونه برطرف کنم با تشکر

نسخه php رو بذار رو 5.6 بعد لاگین کن بعد تغییر بده به 7.3

من این کارو کردم درست شد /

لایک یادتون نره :)

لینک به ارسال

سلام وقت بخیر . یه سوال: من وقتی فایل زیپ رو طبق فیلم داخل insta3 اکسترکت میکنم ربات بالا نمیاد ولی وقتی اونو تو پوشه public_html اکسترکت میکنم مشکلی نداره.

با اکسترکت کردن این پوشه تو پوشه public_html مشکلی بعدا پیش نمیاد؟ لطفا راهنمایی.....

لینک به ارسال

سلام لطفا توجه کنید طبق توضیحاتی که داده شده باید یک ساب دامنه ابتدا بسازید و توی پوشه مربوط به اون اپلود بفرمایید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...