رفتن به مطلب
reza1388

مشکل در انتقال سایت

پست های پیشنهاد شده

با سلام دوستان عزیز

سایتی را از هاستی به هاست دید منتقل کردیم حالا به سایت جدید با زدن دامنه  فقط خطا error می زنه و چظوری میشه متوجه شد از چی هست و مشکل را برطرف نمود

http://57258090.ir/

دامنه رو چک کنید و ببیند مشکل از چی هست کمک کنید

ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
5 ساعت قبل, reza1388 گفت:

با سلام دوستان عزیز

سایتی را از هاستی به هاست دید منتقل کردیم حالا به سایت جدید با زدن دامنه  فقط خطا error می زنه و چظوری میشه متوجه شد از چی هست و مشکل را برطرف نمود

http://57258090.ir/

دامنه رو چک کنید و ببیند مشکل از چی هست کمک کنید

ممنون

سلام
دوست عزیز بهترین کار این هست که با آکیبا بک آپ، از ساییتان بک آپ بگیرید و در هاست جدید آن بک آپ را نصب کنید. ( بک آپی که آکیبا بک آپ تولید می کنه در نهایت مثل جوملا نصب میشه که کار را خیلی راحت می کنه و خطاها را نیز از بین می بره )

لینک به ارسال

سلام

خب اطلاعات هاسست قبلی پاک شده و بکاپ ها به ورت دستی انتقال پیدا کرده است و تا حالا چنین خطایی در جوملا مشاهده نشده

کمک بففرمایید از دوستان و مدیران

لینک به ارسال
8 minutes قبل , reza1388 گفت:

سلام

خب اطلاعات هاسست قبلی پاک شده و بکاپ ها به ورت دستی انتقال پیدا کرده است و تا حالا چنین خطایی در جوملا مشاهده نشده

کمک بففرمایید از دوستان و مدیران

بنده هم جدیداً خطاهای عجیب غریبی در مورد انتقال دیدم که دقیقا نمی دونم مشکل بر می گرده به جوملا یا تنظیمات و مشکلات هاست.

حتی یک مورد بود که ناچار شدم اول بک آپ دستی را در لوکال و زمپ نصب کنم بعد از این سایت با آکیبا بک آپ بگیرم و این بک اپ را در هاست نصب کنم

اگر از هیچ روشی موفق نشدید شما هم همین روشی که گفتم را امتحان کنید

لینک به ارسال

الان هیچ خطایی نمیده اگر رمپ نصب کنم و روی رمپ پیاده کنم میشه بکاپ سایت بالا میاد که بشه آکیبا گرفت که بشه روی هاست اجرا کرد چون روی رمپ هم سایت بالا نیاد اطلاعات هاست قبلی وجود نداره که بخوام دسترسی داشته باشم و فقط ار سایت قدیم بکاپ از کل سایت دارم

مممنون

لینک به ارسال
8 ساعت قبل, reza1388 گفت:

الان هیچ خطایی نمیده اگر رمپ نصب کنم و روی رمپ پیاده کنم میشه بکاپ سایت بالا میاد که بشه آکیبا گرفت که بشه روی هاست اجرا کرد چون روی رمپ هم سایت بالا نیاد اطلاعات هاست قبلی وجود نداره که بخوام دسترسی داشته باشم و فقط ار سایت قدیم بکاپ از کل سایت دارم

مممنون

اول از همه یه کاری بکنید در همین هاستی که الان سایت خطا می ده نسخه php را تغییر بدید بیارید به نسخه های 5.x.x ببینید مشکل حل میشه. اگر هم خود هاست همین الان نسخه php 5.x.x است ببرید به نسخه 7.x.x خلاصه کلام اینکه ببینید با تغییر نسخه پی اچ پی مشکل حل میشه.

در مورد روشی هم که خدمتتان عرض کردم من خودم امتحان کردم و جواب گرفتم. از زمپ هم که استفاده می کنید بهتره از زمپی که نسخه پی اچ پی 5.x.x داره استفاده کنید

لینک به ارسال

با سلام

منم یه سایت داشتم که قبلا بک آپ گرفته بودم الان هم بک آپو هم روی لوکال بازگرانی کردم هم با یه دامین دیگه روی یک هاست دیگه

ولی الان یه مشکل دارم!

(الان دارم رو لوکال هاست تست میکنم و روی هاست هم همین مشکلات رو داشت)

سایت فقط صفحه اولش باز میشه و روی هر لینکی کلیک میکنم Object not found!میده!

توی قسمت ادمین هم که وارد میشم همه چی دقیق و بدرستی هم نمایش داده میشه و هم ایتم اضافه و کم میشه

هر مطلب جدیدی هم که میزارم روی سایت میاد لینکش ولی روی لینکش که کلیلک میکنم باز شه  Object not found میده

دوستان میتونن راهنمایی بفرمایند چیکار کنم؟

از کامپوننت k2هم استفاده میکنم و فروشگاه ساز جومینا JOOMSHOPPING

متشکرم

لینک به ارسال
3 ساعت قبل, amo-mohsen گفت:

با سلام

منم یه سایت داشتم که قبلا بک آپ گرفته بودم الان هم بک آپو هم روی لوکال بازگرانی کردم هم با یه دامین دیگه روی یک هاست دیگه

ولی الان یه مشکل دارم!

توی قسمت ادمین هم که وارد میشم همه چی دقیق و بدرستی هم نمایش داده میشه و هم ایتم اضافه و کم میشه

هر مطلب جدیدی هم که میزارم روی سایت میاد لینکش ولی روی لینکش که کلیلک میکنم باز شه  Object not found میده

متشکرم

یه مقدار ار مشکل رو پیدا کردم زمانی که آدرسهای موتورهای جستجوی مورد پذیرش رو در تنظیمات روی خیر میزارم درست میشه 

الان چطور میتونم روی بلی بزارم و باز کار کنه؟

لینک به ارسال

زمپ رو که نصب کردم و درست خطا دیتابس میده ولی در ففایل کافینگ قسمت دیتابس رو چی وارد کنم یوزر وپسورد دیتابس در کافینگ وارد کنم

دیتابس هم در phpmyadmin وارد شده است و اپلود موفق بوده ولی چطوری باید اتصال بدم در فایل کافینگ جوملا

لینک به ارسال
بر 1/31/2019 at 07:31 , وحید محمدی گفت:

اول از همه یه کاری بکنید در همین هاستی که الان سایت خطا می ده نسخه php را تغییر بدید بیارید به نسخه های 5.x.x ببینید مشکل حل میشه. اگر هم خود هاست همین الان نسخه php 5.x.x است ببرید به نسخه 7.x.x خلاصه کلام اینکه ببینید با تغییر نسخه پی اچ پی مشکل حل میشه.

در مورد روشی هم که خدمتتان عرض کردم من خودم امتحان کردم و جواب گرفتم. از زمپ هم که استفاده می کنید بهتره از زمپی که نسخه پی اچ پی 5.x.x داره استفاده کنید

زمپ رو که نصب کردم و درست خطا دیتابس میده ولی در ففایل کافینگ قسمت دیتابس رو چی وارد کنم یوزر وپسورد دیتابس در کافینگ وارد کنم

دیتابس هم در phpmyadmin وارد شده است و اپلود موفق بوده ولی چطوری باید اتصال بدم در فایل کافینگ جوملا

لینک به ارسال
1 ساعت پیش, reza1388 گفت:

در فایل configuration.php باید مشخصات دیتابیس و یوزری که ساختید را وارد کنید. به صورت زیر

public $user = 'username baraye database';
	public $password = 'password baraye database';
	public $db = 'name databse';

اگر هم یوزرنیم و پسورد برای دیتابیس انتخاب نکردید برای یوزر root و برای پسورد هیچی خالی بذارید بصورت زیر

public $user = 'root';
	public $password = '';
	public $db = 'name database';

لینک به ارسال
بر 2/1/2019 at 19:00 , amo-mohsen گفت:

با سلام

ولی الان یه مشکل دارم!

متشکرم

در این مورد اساتید نظری ندارن؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...