رفتن به مطلب
smail

تنظیم منوی صفحه نخست بدون نمایش مطالب ویژه

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من از جوملا 3.8 استفاده میکنم

سایتی طراحی کرده ام که در صفحه اول ان از چند ماژول نمایش اخبار استفاده میکنم . الان میخواهم که منوی صفحه نخست مجددا به همین صفحه با این ماژول ها اشاره کند و نمیخواهم مطالب ویژه نمایش داده شود

در تنظیم این منو چه گزینه ای را انتخاب کنم که کاربر با انتخاب این منو به همین صفحه اول منتقل شود

ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
بر 10/23/2018 at 14:58 , smail گفت:

با سلام

من از جوملا 3.8 استفاده میکنم

سایتی طراحی کرده ام که در صفحه اول ان از چند ماژول نمایش اخبار استفاده میکنم . الان میخواهم که منوی صفحه نخست مجددا به همین صفحه با این ماژول ها اشاره کند و نمیخواهم مطالب ویژه نمایش داده شود

در تنظیم این منو چه گزینه ای را انتخاب کنم که کاربر با انتخاب این منو به همین صفحه اول منتقل شود

ممنون

سلام
دوست عزیز خیلی ساده است.

می تونید در مطالب، هیچ مطلبی ویژه نباشه و مطالب را اط حالت ویژه خارج کنید، بنابراین مطلبی در این منو نمایش داده نخواهد شد.

می تونید نوع منو را عوض کنید چون بصورت پیش فرض منوی خانه ( صفحه اول ) از نوع مطالب ویژه است. منو را از نوعی که دوست دارید انتخاب کنید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...