رفتن به مطلب
ghadirkiani

مشکل با کامپوننت obGrabber

پست های پیشنهاد شده

سلام 
کسی تجربه کار با کامپوننت obGrabber رو داره؟
برا من کار میکنه ولی وقتی میخوام تنظیمات گرفتن متن از سایت ها رو ادیت کنم صفحه سفید میاره و صفحه ادیت رو نشون نمیده

جوملا اخرین نسخه و obGrabber هم اخرین نسخه هست

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
3 ساعت قبل, ghadirkiani گفت:

سلام 
کسی تجربه کار با کامپوننت obGrabber رو داره؟
برا من کار میکنه ولی وقتی میخوام تنظیمات گرفتن متن از سایت ها رو ادیت کنم صفحه سفید میاره و صفحه ادیت رو نشون نمیده

جوملا اخرین نسخه و obGrabber هم اخرین نسخه هست

درود

نمایش خطا رو فعال کنید ببینید چه خطایی میده.

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

ممنون از پاسخگوییتون

Warning: Creating default object from empty value in /home/kurdpu/domains/kurdpu.ir/public_html/administrator/components/com_obgrabber/helpers/common.php on line 395

Warning: require_once(/home/kurdpu/domains/kurdpu.ir/public_html/libraries/cms/form/field/user.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/kurdpu/domains/kurdpu.ir/public_html/plugins/obgrabber-adapter/content/fields/gruser.php on line 13

Fatal error: require_once(): Failed opening required '/home/kurdpu/domains/kurdpu.ir/public_html/libraries/cms/form/field/user.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/kurdpu/domains/kurdpu.ir/public_html/plugins/obgrabber-adapter/content/fields/gruser.php on line 13

این رو نمایش میده

ویرایش شده توسط ghadirkiani

لینک به ارسال
2 ساعت قبل, ghadirkiani گفت:

ممنون از پاسخگوییتون

Warning: Creating default object from empty value in /home/kurdpu/domains/kurdpu.ir/public_html/administrator/components/com_obgrabber/helpers/common.php on line 395

Warning: require_once(/home/kurdpu/domains/kurdpu.ir/public_html/libraries/cms/form/field/user.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/kurdpu/domains/kurdpu.ir/public_html/plugins/obgrabber-adapter/content/fields/gruser.php on line 13

Fatal error: require_once(): Failed opening required '/home/kurdpu/domains/kurdpu.ir/public_html/libraries/cms/form/field/user.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/kurdpu/domains/kurdpu.ir/public_html/plugins/obgrabber-adapter/content/fields/gruser.php on line 13

این رو نمایش میده

چک کنید ببینید این فایلی که گفته نمیتونه لود کنه داخل این مسیر هست و دسترسیش چیه؟

libraries/cms/form/field/user.php

لینک به ارسال

با سلام مجدد

طبق بررسی های که انجام دادم و حتما خیلی از دوستان در جریان بودن ولی من تازه فهمیدم چون مدت هاست دیگه رفتم سمت اندروید اینه که هسته جوملا از جوملا 3.5 به بعد مثلا همین اخرین ورژن 3.8.12 بسیار تغییر کرده و ما برای مثال در ورژه های جدید کلا این مسیر libraries/cms/form/field/user.php رو نداریم و در پوشه cms  اصلا دیگه پوشه form وجود نداره من هم قبلا این افزونه رو روی جوملا 3.5 نصب کرده بودم و مشکل نداشت الان که اپدیت کردم متاسفانه مشکل پیش امده 

برای جل مشکل بنده مسیر بالا رو در افزونه تغییر دادم و شکر خدا درست شد

لینک به ارسال
بر 9/26/2018 at 19:42 , ghadirkiani گفت:

با سلام مجدد

طبق بررسی های که انجام دادم و حتما خیلی از دوستان در جریان بودن ولی من تازه فهمیدم چون مدت هاست دیگه رفتم سمت اندروید اینه که هسته جوملا از جوملا 3.5 به بعد مثلا همین اخرین ورژن 3.8.12 بسیار تغییر کرده و ما برای مثال در ورژه های جدید کلا این مسیر libraries/cms/form/field/user.php رو نداریم و در پوشه cms  اصلا دیگه پوشه form وجود نداره من هم قبلا این افزونه رو روی جوملا 3.5 نصب کرده بودم و مشکل نداشت الان که اپدیت کردم متاسفانه مشکل پیش امده 

برای جل مشکل بنده مسیر بالا رو در افزونه تغییر دادم و شکر خدا درست شد

جالبه من خودم هنوز از جوملای جومینا استفاده میکنم. چک کردم مسیر بالا داخلش بود. بعد اینکه بعد از آپدیت به آخرین نسخه تقویم هم به مشکل میخوره... بهتره از نسخه های پایین تر استفاده کنید فعلا تا به مشکل نخورید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...