رفتن به مطلب
sajadzangene

ریدایرکت ناخواسته نتایج گوگل سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان 

من از جوملای 3.7 جومینا استفاده میکنم، تقریبا 3 هفته هست که متوجه شدم نتایج گوگل سایتم به سایت های نا مربوط ریدایرکت میشه. همه نتایج گوگل هم از بین رفته و حتی دامنه اصلی رو وقتی سرچ میکنم  اون سایت های نامربوط نمایش داده میشن. تعداد بازدید سایتم در گوگل هم به روزی فقط 4 تا رسیده است. با بررسی هستم دو تا فایل index.html.moved و php.ini.moved در هاست بود که اونها رو حذف کردم و دیگه نتایج ریدایرکت نمیشه. 

اما هنوز در وبمستر تولز در قسمت فچ گوگل خطای ریدایرکت میزنه. 

فول بکاپ سایت هم در لوکال آنتی ویروس زدم هیچی پیدا نشد. 

الان بنظرتون باید چکار کنم؟ لطفا راهنمایی کنید 

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
بر 9/23/2018 at 20:41 , sajadzangene گفت:

سلام دوستان 

من از جوملای 3.7 جومینا استفاده میکنم، تقریبا 3 هفته هست که متوجه شدم نتایج گوگل سایتم به سایت های نا مربوط ریدایرکت میشه. همه نتایج گوگل هم از بین رفته و حتی دامنه اصلی رو وقتی سرچ میکنم  اون سایت های نامربوط نمایش داده میشن. تعداد بازدید سایتم در گوگل هم به روزی فقط 4 تا رسیده است. با بررسی هستم دو تا فایل index.html.moved و php.ini.moved در هاست بود که اونها رو حذف کردم و دیگه نتایج ریدایرکت نمیشه. 

اما هنوز در وبمستر تولز در قسمت فچ گوگل خطای ریدایرکت میزنه. 

فول بکاپ سایت هم در لوکال آنتی ویروس زدم هیچی پیدا نشد. 

الان بنظرتون باید چکار کنم؟ لطفا راهنمایی کنید 

درود

احیانا افزونه نال یا همون پولی رایگان نصب نکردین روی سایتتون؟ یا قالب نال استفاده نکردین؟ معمولا افزونه های نال شده کد های مخربی دارن که این بلا ها رو به سر سایت میارن. آنتی ویروس هم چیزی تشخیص نمیده باید با آنتی شل (CXS) اسکن بشه.

لینک به ارسال

سلام. نه قالب بیش از یک سال و نیم هست که نصبه از جومینا گرفتم و مشکلی نداشته. اما چند وقت قبل از آلوده شدن کامپوننت acymailing رو از یک جایی خریدم و نصب کردم که الان هم کلشو پاک کردم. 

میشه درمورد آنتی شل توضیح بدین، چه نرم افزارهایی هست در این مورد؟ 

لینک به ارسال
10 minutes قبل , sajadzangene گفت:

سلام. نه قالب بیش از یک سال و نیم هست که نصبه از جومینا گرفتم و مشکلی نداشته. اما چند وقت قبل از آلوده شدن کامپوننت acymailing رو از یک جایی خریدم و نصب کردم که الان هم کلشو پاک کردم. 

میشه درمورد آنتی شل توضیح بدین، چه نرم افزارهایی هست در این مورد؟ 

پس کار همین افزونه بوده! متاسفانه سایت های ایرانی افزونه های نال و آلوده رو به عنوان اورجینال میفروشن.

یک نرم افزار هست که روی سرور نصب میشه. باید با هاستینگتون در موردش صحبت کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...