رفتن به مطلب
minaei

مشکل به هم ریختگی صفحه با راست چین شدن قالب و منوی کرکره ای جوملا

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

وقتی سایت جوملا رو راستچین میکنم در قسمت ادیت مطالب از طریق front site (جلوی سایت) به مشکل میخورم. مشکل این هست که با کلیک کاربر بر روی منوی انتخاب مجموعه با پرش در عرض وبسایت مواجه میشم. یعنی با کلیک روی منوی کرکره ای وبسایت به سمت چپ گسترش پیدا میکنه و صفحه به هم میریزه.در بخش انگلیسی یا با تغییر قالب مشکل حل نمیشه و به محض اینکه قالب راستچین بشه با این مشکل مواجه میشم.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
56 minutes قبل , minaei گفت:

سلام دوستان

وقتی سایت جوملا رو راستچین میکنم در قسمت ادیت مطالب از طریق front site (جلوی سایت) به مشکل میخورم. مشکل این هست که با کلیک کاربر بر روی منوی انتخاب مجموعه با پرش در عرض وبسایت مواجه میشم. یعنی با کلیک روی منوی کرکره ای وبسایت به سمت چپ گسترش پیدا میکنه و صفحه به هم میریزه.در بخش انگلیسی یا با تغییر قالب مشکل حل نمیشه و به محض اینکه قالب راستچین بشه با این مشکل مواجه میشم.

سلام
دوست عزیز
آدرس سایت لطفاً
نسخه جوملا لطفاً

لینک به ارسال

وقتی کاربر لاگین میکنه و میخواد یه مطلب رو ویرایش کنه در قسمت انتخاب مجموعه ها که منوی کرکره ای هست به محض انتخاب صفحه به میریزه.

http://www.mminaei.ir/test2/index.php/2018-08-06-05-42-12/2018-08-29-06-51-03

نام کاربری : user

پسورد : 654321

بعد از ورود ویرایش مشخصات رو بزنید و یکی از منوهای کرکره ای رو انتخاب کنید مشکل قابل مشاهده است.

آخرین نسخه جوملا نصب شده

لینک به ارسال
1 ساعت پیش, minaei گفت:

وقتی کاربر لاگین میکنه و میخواد یه مطلب رو ویرایش کنه در قسمت انتخاب مجموعه ها که منوی کرکره ای هست به محض انتخاب صفحه به میریزه.

http://www.mminaei.ir/test2/index.php/2018-08-06-05-42-12/2018-08-29-06-51-03

نام کاربری : user

پسورد : 654321

بعد از ورود ویرایش مشخصات رو بزنید و یکی از منوهای کرکره ای رو انتخاب کنید مشکل قابل مشاهده است.

آخرین نسخه جوملا نصب شده

سلام
دوست عزیز مشکل از قالب هست. خود قالب باید آپدیت بشه.

همچنین از طریق تنظیمات قالب در مدیریت جوملا، ببینید آیا در تنظیمات قالب گزینه هایی برای فعال و غیرفعال کردن جی کوئری، سی اس اس، و سایر افکت های قالب وجود دارد؟ اگر هست آنها را غیر فعال کنید ببینید مشکل برطرف میشه.

لینک به ارسال
19 ساعت قبل, وحید محمدی گفت:

سلام
دوست عزیز مشکل از قالب هست. خود قالب باید آپدیت بشه.

همچنین از طریق تنظیمات قالب در مدیریت جوملا، ببینید آیا در تنظیمات قالب گزینه هایی برای فعال و غیرفعال کردن جی کوئری، سی اس اس، و سایر افکت های قالب وجود دارد؟ اگر هست آنها را غیر فعال کنید ببینید مشکل برطرف میشه.

اما اگر قالب پیشفرض جوملا هم قرار بدم همین مشکل رو داره

لینک به ارسال
3 ساعت قبل, minaei گفت:

اما اگر قالب پیشفرض جوملا هم قرار بدم همین مشکل رو داره

بله فرمایش شما درست است اما قالب پیش فرض جوملا  Protostar این مشکل را ندارد و بدرستی کار می کند. امروز روی جوملا 3.8.12 تست کردم و قالب Protostar  بدرستی کار می کند. اما قالب پیش فرض Beez3 دچار بهمریختگی می شود.

همانطور که گفتم قالب پیش فرض جوملا Protostar  بدرستی کار می کند، بنابراین قالبتان را عوض کنید و از قالبی استفاده کنید که این مشکل را نداشته باشد، یا منتظر آپدیت جدید جوملا باشید یا اینکه ببینیم اساتید چه نظری دارند.

لینک به ارسال
27 minutes قبل , وحید محمدی گفت:

بله فرمایش شما درست است اما قالب پیش فرض جوملا  Protostar این مشکل را ندارد و بدرستی کار می کند. امروز روی جوملا 3.8.12 تست کردم و قالب Protostar  بدرستی کار می کند. اما قالب پیش فرض Beez3 دچار بهمریختگی می شود.

همانطور که گفتم قالب پیش فرض جوملا Protostar  بدرستی کار می کند، بنابراین قالبتان را عوض کنید و از قالبی استفاده کنید که این مشکل را نداشته باشد، یا منتظر آپدیت جدید جوملا باشید یا اینکه ببینیم اساتید چه نظری دارند.

ممنون از شما بابت وقتی که گذاشتید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...