رفتن به مطلب
چهارسوق

ارور

پست های پیشنهاد شده

سلام چند روزه داخل error log جوملام ارور میاد که حجم چند ده مگابایتی ایجاد میکنه چگونه باید ارور برطرف کنم

[23-Aug-2018 07:36:06 America/New_York] PHP Strict Standards:  Non-static method BaseHelper::_cleanText() should not be called statically in /home/isfahanb/public_html/modules/mod_sj_js_extraslider/core/helper.php on line 83

York] PHP Strict Standards:  Only variables should be assigned by reference in /home/isfahanb/public_html/modules/mod_sj_js_extraslider/core/helper_base.php on line 236

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
1 ساعت پیش, چهارسوق گفت:

سلام چند روزه داخل error log جوملام ارور میاد که حجم چند ده مگابایتی ایجاد میکنه چگونه باید ارور برطرف کنم

[23-Aug-2018 07:36:06 America/New_York] PHP Strict Standards:  Non-static method BaseHelper::_cleanText() should not be called statically in /home/isfahanb/public_html/modules/mod_sj_js_extraslider/core/helper.php on line 83

York] PHP Strict Standards:  Only variables should be assigned by reference in /home/isfahanb/public_html/modules/mod_sj_js_extraslider/core/helper_base.php on line 236

اگر حجم زیادی پیدا کرده  فایل error_log رو میتونید  حذف نموده و مجدد یک فایل با همین نام در روت هاست ایجاد کنید...(همونجا که قبلا بود)

میتونید دسترسی فایل را روی 000 قرار دهید تا فایل حجیم نشود ( پرمیشن منظورمه)

البته بهتره :

فایل error.log تمامی ارورهای که در سایت موجود می باشد را در زمانی که مشکل بروز پیدا کرده ثبت می کند... بهتر است به فایل نگاهی کنید و ببنید ارورهای سایت شما در چه بخشهایی می باشد و نسبت به رفع ان مشکلات اقدام کنید! یعنی بهتره محتواش رو بررسي كنيد و ببينيد عامل خطا چي هست !

لینک به ارسال
1 ساعت پیش, چهارسوق گفت:

سلام من متن ارور ها را نوشتم در اینجا نمیدونم چگونه برطرف کنم

سلام
ظاهر متن خطاها می گه که خطاها از ماژولی به نام mod_sj_js_extraslider هست.
با این خطاها سایت و ماژول بدرستی کار می کنند یا کلاً به هم ریخته؟ ( از متن خطاها میگه که سایت به هم ریخته. ای کاش آدرس سایت هم می دادید)
آیا ماژول را جدیداً نصب کردید؟

یا قبلاً ماژول بوده و جولا را آپدیت کردید؟
ببینید با آپدیت ماژول مشکل حل میشه؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...