رفتن به مطلب
idptit

عمودی شدن منوی اصلی سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام و قت بخیر

در سایت جوملایی avazesalamt.ir که سایت شرکت هستش منوی اصلی سایت از حالت افقی به عمودی تغییر کرده / البته قالب سایت خریداری نشده  و با نرم افزار artisteer  طراحی شده ا است. احتمالا طی قرار دادن Enamad ماژولی اختصاص داده شده که با عث این تغییر شده .البته من پوزیشن رو تغییر دادم اما صرفا محل تغییر کرد بدون تغییر شکل ظاهری منو ها 

از پاسخگویی شما خیلی ممنونم .لطفا اگر کسی جواب رو میدونه ارسل که بهش نیاز دارم ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
1 ساعت قبل, idptit گفت:

سلام و قت بخیر

در سایت جوملایی avazesalamt.ir که سایت شرکت هستش منوی اصلی سایت از حالت افقی به عمودی تغییر کرده / البته قالب سایت خریداری نشده  و با نرم افزار artisteer  طراحی شده ا است. احتمالا طی قرار دادن Enamad ماژولی اختصاص داده شده که با عث این تغییر شده .البته من پوزیشن رو تغییر دادم اما صرفا محل تغییر کرد بدون تغییر شکل ظاهری منو ها 

از پاسخگویی شما خیلی ممنونم .لطفا اگر کسی جواب رو میدونه ارسل که بهش نیاز دارم ممنون

سلام
دوست عزیز برای قالبهای آرتیستر، منوی افقی باید در موقعیت user3 یا position-1 قرار بگیرد.

لینک به ارسال
41 minutes قبل , وحید محمدی گفت:

سلام
دوست عزیز برای قالبهای آرتیستر، منوی افقی باید در موقعیت user3 یا position-1 قرار بگیرد.

سلام آقای محمدی .یک دنیا ممنون .لطف بزرگی کردید:rolleyes:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...