رفتن به مطلب
atadm

مشکل در نصب افزونه سیستم امتیاز دهی جوملا ( jlex review)

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من افزونه (کامپوننت) سیستم امتیاز دهی پیشرفته جوملا رو نصب کردم. اما در نصب ماژولی که در داخل پوشه نصب افزونه هست یعنی jlex review مشکلی وجود داره. نصب ماژول تا انتها پیش میره. اما وقتی وارد ماژول میشم که برای قسمتی از سایت تنظیم کنم در بالای صفحه ماژول یک آلارم نمایش داده میشه. به این عنوان : مسیر پوشه یافت نشد، jfolder و در ادامه : host address..../administrator/components/com_jlexreview/models/forms/multiplerating

وقتی هم که ماژول به صفحه خاصی اضافه میشه، صفحه مورد نظر ارور     

Fatal error: Class 'JLexReviewFactory' not found in /home/.........../public_html/modules/mod_jlexreview/mod_jlexreview.php on line 25

را نمایش می دهد.

خیلی از راه هایی که در اینترنت سرچ کردم رو امتحان کردم اما نتونستم مشکل رو برطرف کنم. این مورد هم برام خیلی مهمه. چون در حال حاضر تنها ماژولی رو دیدم که بتونه آخر صفحات جوملا اضافه بشه و فرم ورود نظرات رو داشته باشه. با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من هم این مشکل رو دارم

لطفا اگر کسی می دونه چطوری می شه رفعش کرد راهنمایی کنه

تو فروم سایت اصلی همین سوال هست. اما جوابش رو فقط برای کسانی که خریداری کردند نمایش می دن

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...