رفتن به مطلب
daneshpars

یوزر و پسورد دیتابیس عوض شده

پست های پیشنهاد شده

سلام به همگی.

این مشکل من یک مقدار مربوط به جوملا هست.

یعنی به خاطر تغییر سرور هاستی که من ازشون خریداری کردم ( شاتل هاست ) میگن یوزر و پسورد دیتابیس عوض شده و حالا جوملا اون رو نمیشناسه. و گفتن باید فایل مربوطه اصلاح بشه.

و گفتن وظیفه ی ما نیست که این کار رو انجام بدیم.

و البته من اصلا نمیتونم وارد سی پنل هم بشم.

یعنی اصلا صفحه ی ورود به سی پنل وجود نداره. و پشتیبانی شاتل هاست میگه که به خاطر تغییر سرور رمز و یوزر سی پنل و دیتابیس عوض شده و آیپی شما رو هم هاست نمیشناسه که بتونید وارد سی پنل بشید یا اینکه به خاطر چند دفعه اشتباه زدن رمز و یوزر سی پنل به شما اجازه ورود نمیده ( در صورتی که من از دیشب تا حالا سی پنلی ندیدم که بخوام رمز و یوزر اشتباه بزنم. ) میشه یکی راهنمایی کنه که من چه طور باید این مشکل ها رو حل کنم.

آخه پشتیبانی شاتل هاست گفتن برو از انجمن جوملا کمک بگیر تا اونها واست رمز و یوزر دیتابیس رو تغییر بدن.

و حتی الان که در پشتیبانی آنلاین بودم به جای راهنمایی - بنده رو همینجوری ول کردن و رفتن.

لطفا راهنمایی بفرمایید .

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

هرچی فکر می کنم متوجه نمی شم

رمز یوزر پسورد دیتابیس چه ربطی به سی پنل شما داره نگاه کنید از دیتابیس قدیمی بکاپ بگیرید و بیاد در سی پنل جدید دیتابیس بسازید

و برید داخل اون دیتابیس در phpmayadmin و اونجا تو اون دیتابیس دیتابیس بکاپ گرفته رو امپورت کنید داخل دیتابیس جدید

و بعد بیاین در فایل config یوزر پسورد های بانک اطلاعاتی جدیدی که ساختید رو ست کنید اینجوری جوملا بالا می یاد

برای ورد دوباره چند روز می کشه ولی برای زود تر رفتن از یک آیپی دیگه استفاده کنید مثل Vپiii ان که می تنید داخلش برید

ولی شرکت خدامات دهنده موظف هست که انتقال بده سایت رو به هاست مورد نظر

به شما گفتم کل هاست رو پاک کنید احتمال شل هم وجود دارد در هاست شما چون قبلا ه-ک شده اید

موفق باشید:thankyou:

شهریار جون:D

لینک به ارسال

من یکی بار دیگه جوملا نصب کردم از اونجا هچی نبردم ( قبلا وارز بودم ولی حالا ویژه )

سایتم هم مشکلی نداشت

خودشون سرورشون رو تغییر دادن

و حالا میگن چون رمز دیتابیس عوض شده باید فایل مربوطه رو ( که نمیدونم چی هست ) ویرایش بشه.

راستش دیگه از بس که جوملا نصب کردم و پاک کردم ( و هر سری کلی افزونه هم بوده ) خسته شدم. واسه ی همین دلم نمیاد که مطلب بنویسم چون میگم دوباره مشکلی پیش میاد .

دیگه دارم دیوونه میشم. :@:s:huh:

و بک آپ هم از این سرور ویژه نگرفتم.

و تازه اصلا نمی تونم وارد سی پنل هم بشم ( یعنی اصلا صفحه ی س پنل وجود نداره )

و سری قبا 30 تا کتاب گذاشتم در افزونه ی کتابخانه اماچون هاست مشکل پیدا کرد همش پاک شد.

لینک به ارسال

با سلام

واقعا که چه پشتیبانی افتضاحی... بهتره برن همون خدمات adsl رو بدن نه هاست که اینطوری کاربرانشون رو به مشکل بندازن...

به هر حال باید به کنترل پنل هاست دسترسی داشت...

در کل همونطور که شهریار جان اشاره کردن اطلاعات دیتابیس رو باید در فایل configuration.php ست کنید (البته در مورد ریستور کردن بک آپ - اگر جوملای جدید نصب کنید خودش ست می شه...)

شما بک آپی که از هاست قبلی داشتید رو (قبل از ه-ک شدن) + اطلاعات هاست جدید رو برام پیام خصوصی کنید بنده خودم سایتتون رو میارم بالا... اگر خواستید جوملای جدید هم نصب کنید چشم...

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام

واقعا که چه پشتیبانی افتضاحی... بهتره برن همون خدمات adsl رو بدن نه هاست که اینطوری کاربرانشون رو به مشکل بندازن...

به هر حال باید به کنترل پنل هاست دسترسی داشت...

در کل همونطور که شهریار جان اشاره کردن اطلاعات دیتابیس رو باید در فایل configuration.php ست کنید (البته در مورد ریستور کردن بک آپ - اگر جوملای جدید نصب کنید خودش ست می شه...)

شما بک آپی که از هاست قبلی داشتید رو (قبل از ه-ک شدن) + اطلاعات هاست جدید رو برام پیام خصوصی کنید بنده خودم سایتتون رو میارم بالا... اگر خواستید جوملای جدید هم نصب کنید چشم...

موفق باشید

مرسی از شما.

یعنی اگر بتونم وارد سی پنل بشم و فایل configuration.php رو ویرایش کنم همه چی حل میشه ؟

و آیا باز هم بک آپ لازم داره .

البته من یک بک آپ از اون هاست وارز دارم قبل از ه-ک شدن ولی خوب اون با این خیلی فرق میکرد هم رمز و یوزر دیتابیس هم افزونه ها.

ولی شاید اطلاعات روی پایگاه داده باشه و احتیاجی به بک آپ نباشه. چون گفتن فقط رمز و یوزر جدید رو جایگزین کنم.

راستی اگر از برنامه های تغییر آی پی استفاده کنم به نظرتون میتونم وارد سی پنل بشم.

البته وقتی که adsl رو خاموش میکنم و دوباره روشن میکنم آی پی تغییر میکنه ولی نمیتونم وارد سی پنل بشم.

خودشون هم میگن واسه ی ما مشکلی نداره.

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز شما باید اول مشکل یوزر پس سی پنل رو حل کنید.

در ابتدایی ترین حالت شما باید دسترسی به سی پنل داشته باشید تا تغییرات توی سایتتون بدید.

بعد از دسترسی تازه میرسید به ایجا پایگاه داده و ایجاد یوزر برای پایگاه داده و بعد تنظیمات فایل config.

شما با استفاده از وی پی ان راحت میتونید آی پی خودتون رو کلا از ناحیه ایران ببرید به یه کشور اروپایی، و وارد سی پنل بشید.

توصیه هم میکنم از این شرکت هایی که رسیدگی نمیکنن و پشتیبانی ضعیفی دارن هم هاست نخرید تا با این مشکلات مواجه نشید.

موفق باشید.

لینک به ارسال

سلام دوستان من خودم با وی پی اس کار کردم درسته وقتی شما رمز رو چند بار می زنید توسط فایروال سی پنل بلوک می شوید ولی شما می تونید درخواست رمز جدید بدید و این مشکل حل خواهد شد سی پنل با ای پی مشکلی نداره.

بس شما یه درخواست به پشتیبانی می دید که یوزر و پسورد شما رو تغییر بدن.

بقیه بحش ها رو هم که اقای فرحزادیان و شهریار جون زحمت اش رو کشیدن

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز شما باید اول مشکل یوزر پس سی پنل رو حل کنید.

در ابتدایی ترین حالت شما باید دسترسی به سی پنل داشته باشید تا تغییرات توی سایتتون بدید.

بعد از دسترسی تازه میرسید به ایجا پایگاه داده و ایجاد یوزر برای پایگاه داده و بعد تنظیمات فایل config.

شما با استفاده از وی پی ان راحت میتونید آی پی خودتون رو کلا از ناحیه ایران ببرید به یه کشور اروپایی، و وارد سی پنل بشید.

توصیه هم میکنم از این شرکت هایی که رسیدگی نمیکنن و پشتیبانی ضعیفی دارن هم هاست نخرید تا با این مشکلات مواجه نشید.

موفق باشید.

مرسی از شما.

اما من اصلا صفحه ی سایت و پیغامی که مربوط به دیتابیس هست رو هم نمیبینم.

لطفا بقیه به این سه تا آدرس سری بزنن و ببین واسه ی اونها هم مشکل داره یا نه.

www.daneshpars.com

www.daneshpars.com:2083

http://74.86.149.244:2082

و آیا سایت یا سی پنل نشون داده میشه. البته اگر فقط پیغام خطا برای دیتابیس هم نشون داده بشه در سایت برای بقیه یا سی پنل نشون داده بشه حداقل می فهمم که مشکل از آی پی من هست.

:thankyou:

لینک به ارسال

آدرس اول این رو نشون میده که مشکل از اتصال پایگاه دادتون هست

Database Error: Unable to connect to the database:Could not connect to MySQL

دو آدرس بعدی سی پنلتون رو باز میکنه

فکر کنم مشکل از سیستم شماست

شما یکبار کش مرورگرتون رو حذف کنید فکر کنم مشکلتون حل میشه

لینک به ارسال

سلام دوستان من خودم با وی پی اس کار کردم درسته وقتی شما رمز رو چند بار می زنید توسط فایروال سی پنل بلوک می شوید ولی شما می تونید درخواست رمز جدید بدید و این مشکل حل خواهد شد سی پنل با ای پی مشکلی نداره.

بس شما یه درخواست به پشتیبانی می دید که یوزر و پسورد شما رو تغییر بدن.

بقیه بحش ها رو هم که اقای فرحزادیان و شهریار جون زحمت اش رو کشیدن

موفق باشید

متاسفانه من اصلا صفحه ی ورد به سی پنل رو هم نمیبینم که بخوام رمز و یوزر رو وارد کنم و از پشتیبانی بخوام که رمز و یوزر رو عوض کنن.

و علاوه بر سی پنل اصلا پیغامی خطا دیتابیس رو هم در سایتم نمیبینم و اصلا اون رو هم باز نمیکنه. و چون از فایر فاکس استفاده میکنم این پیغام نشون داده میشه : هم برای سی پنل هم سایت :

اتصال قطع شد

اتصال به کارگزار هنگام دریافت صفحه قطع شد.

* ممکن است این پایگاه به طور موقت خارج از دسترس یا بیش از حد مشغول باشد. چند دقیقه صبر کنید و بعد دوباره تلاش کنید.

* اگر نمی‌توانید هیچ صفحه‌ای را مرور کنید، اتصال شبکهٔ رایانه را بررسی کنید.

* اگر رایانه یا شبکهٔ شما توسط کارگزار یا دیوارآتش محافظت می‌شود مطمئن شوید که فایرفاکس اجازهٔ دسترسی به وب را دارد.

با تشکر از همه ی دوستان :thankyou:

خیلی ممنونم. پس حالا فهمیدم که مشکل از کامپیوتر یا adsl من هست .

حالا آیا فقط مشکلم با و ی - پ ی - ا ن حل میشه ؟

از ctrl+h استفاده کردم و حذفشون کردم ولی بازم جواب نداد

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

شما یه دسترسی به دوستان بدید که

فعلا سایتتون رو راه بندازن و بالا بیاد

یا اینکه

البته ببخشید

با دیال آپ بالا بیاید و مشکلتون رو حل کنید

مثلا این اینترنت های مخابرات

و یا با همین چیز پی ان حلش کنید

خب لااقلش اینه که الان مشکلتون حل شده

و بعدش یه فکر اساسی براش بکنید

می تونید صبر کنید که سرور آی پی شما رو دیگه به عنوان مهاجم

مثلا نشناسه البته اگه مشکل این باشه

موفق باشید

لینک به ارسال

انجام دادم و کش رو هم پاک کردم. ولی باز هم جواب نداد

لینک به ارسال

دو آدرس بعدی سی پنلتون رو باز میکنه فکر کنم مشکل از سیستم شماست شما یکبار کش مرورگرتون رو حذف کنید فکر کنم مشکلتون حل میشه

نگاه کنید شما با یک مرور گر مثل اپرا یا فایر فاکس بیا https هست روی سی پنل شما اون رو باید فعال کنی در مرور گرت بخاطر همینه نمی بینی

تازه جالب بود وقتی سی پنل شما رو زدم رفت تو این ریدایرکت شد من خودم ویپی اس دارم این چیزارو دیگه این همه اینبر اون بر رو ندیدم

https://alborz.irandns.com:2083

:D

هاستشم مثل اینترنتش واقعا چرت پرته

لینک به ارسال

سلام

فکر کنم مشکل شما اینه که کوکی سی پنل روی مرورگرتون ذخیره شده

شما میتونید با یه مرورگر دیگه تست کنید

شما یه کار دیگه میتونید انجام بدید

تو مرروگر فایرفاکس به قسمت option برید، بعد تب Advence و بعد از اون view ceritificates رو بزنید

در پنجره جدید باز شده تب server رو انتخاب کنید در لیست این تب باید شما آدرس سی پنل(https://alborz.irandns.com:2083/)

رو پیدا کنید و از اینجا پاک کنید.

احتمال زیاد مشکلتون حل میشه.

موفق باشید.

لینک به ارسال

مرسی از همگی.

اما این مشکل کم کم داره واسه ی بازکردن تمام سایتها واسم پیش میاد.

امروز هر جوری که بود مروگر اپرا - گوگل کروم - فایر فاکس4 رو دانلود کردم و متاسفانه روی همش این مشکل وجود داره و واسه ی باز کردن سایت ها ارور میده . حتی سایت جومینا.

الان هم با زحمت تونستم وارد انجمن بشم. و این مشکل در خونمون فقط واسه ی من هست چون افراد دیگه میتونن به راحتی به اینترنت متصل بشن. و واسه ی ورود به سایت ها مشکلی ندارن.

دو آدرس بعدی سی پنلتون رو باز میکنه فکر کنم مشکل از سیستم شماست شما یکبار کش مرورگرتون رو حذف کنید فکر کنم مشکلتون حل میشه

نگاه کنید شما با یک مرور گر مثل اپرا یا فایر فاکس بیا https هست روی سی پنل شما اون رو باید فعال کنی در مرور گرت بخاطر همینه نمی بینی

تازه جالب بود وقتی سی پنل شما رو زدم رفت تو این ریدایرکت شد من خودم ویپی اس دارم این چیزارو دیگه این همه اینبر اون بر رو ندیدم

https://alborz.irandns.com:2083

:D

هاستشم مثل اینترنتش واقعا چرت پرته

قبلا این آدرس نبود. از روزی که سرورشون رو عوض کردن این بلا هم سر من اومده و آدرس سی پنل این طوری شده.

البته الان مرور گرهای سیستم ( اپرا - فایرفاکس - گوگل - اینترنت اکسپلورر - ) همشون مشکل پیدا کردن حتی سایت جومینا رو هم باز نمیکردن. الان با زحمت تونستم وارد سایت بشم. اگر این مشکلم حل بشه . قطعا ازشون جواب میخوام که چرا سی پنل به این صورت دراومده.

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز پس مشکل شما کلا از سیستم عاملتون هست.

شما یه دفعه سیستمتون رو از اول نصب کنید و با یه آنتی ویروس آپدیت چک کنید به احتمال زیاد مشکلتون حل میشه.

موفق باشید.

لینک به ارسال

بلاخره تونستم وارد سی پنل بشم.

اما الا نمیدونم که در کدام قسمت ها تنظیمات پایگاه داده و سی پنل رو انجام بدم.

در فایل confighuration.php

[align=LEFT]

[/align] [align=LEFT]

var $dbtype = 'mysql';

var $host = 'localhost';

var $user = 'aaaaaaa';

var $db = aaaaaaaaa;

var $dbprefix = 'jos_';

[/align] [align=LEFT]

[/align] همون طور که باید باشه هست .

ولی ftp خالیه . و چون قبلا در انجمن بحث شده بود که نباید ftp رو وارد کنیم من هم حالا نمیدونم وارد کنم یا نه ؟

البته قسمتی نیست که رمز دیتابیس یا سی پنل وجود داشته باشه.

چون پشتیبانی شاتل گفتن باید رمز و یوزر دیتابیس رو وارد کنی.

و من دوباره جوملا رو بارگذاری کردم ولی دیگه به مراحل نصب نرفت. و فقط نوشت که پوشه ی نصب رو پاک کنید. ( مثل مرحله ی آخر نصب ) .

و هنوز سایت باز نمیشه.

لینک به ارسال

با سلام

ابتدا شما بفرمائید بک آپتون رو می خواهید منتقل کنید یا جوملا رو می خواهید از پایه نصب کنید!؟

اگر بک آپ باشه بله چون باید در هاست جدید دیتابیس بسازید و اطلاعات دیتابیس رو در فایل confighuration.php ست کنید مثل:

var $dbtype = 'mysql';
 var $host = 'localhost';

var $user = 'نام کاربری دیتابیس';
 var $db = نام دیتابیس;

var $password = 'پسورد دیتابیس';

اگر هم جوملا رو از پایه نصب کنید دیگه نیازی به ست کردن نیست چون اتوماتیک ست می شه...

در مورد تنظیمات ftp هم اگر برای نصب افزونه ها نیازتون بشه می تونید در همین فایل confighuration.php ست کنید(قبلا در انجمن کامل توضیح داده شده)...

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام

ابتدا شما بفرمائید بک آپتون رو می خواهید منتقل کنید یا جوملا رو می خواهید از پایه نصب کنید!؟

اگر بک آپ باشه بله چون باید در هاست جدید دیتابیس بسازید و اطلاعات دیتابیس رو در فایل confighuration.php ست کنید مثل:

var $dbtype = 'mysql';
 var $host = 'localhost';

var $user = 'نام کاربری دیتابیس';
 var $db = نام دیتابیس;

var $password = 'پسورد دیتابیس';

اگر هم جوملا رو از پایه نصب کنید دیگه نیازی به ست کردن نیست چون اتوماتیک ست می شه...

در مورد تنظیمات ftp هم اگر برای نصب افزونه ها نیازتون بشه می تونید در همین فایل confighuration.php ست کنید(قبلا در انجمن کامل توضیح داده شده)...

موفق باشید

تمام جداول و فایل ها در هاست و پایگاه داده وجود دارن و فکر نمیکنم احتیاجی به نصب دوباره جوملا داشته باشه.

ولی من دنبال همچین گزینه ای بودم چون در فایل confighuration.php همجین موردی نبود.

مرسی از شما. فکر کنم باید خودم این مرود رو هم در این فایل اضافه کنم . تا درست بشه.

منظورم

var $password = 'پسورد دیتابیس';  هست

لینک به ارسال

با سلام

یعنی اطلاعات شما رو خود شاتل منتقل کرده به این هاست جدید؟ (اگر اینطور باشه که دیگه نیازی به ست کردن اطلاعات توسط شما نباید باشه و سایتتون هم بی مشکل باید بیاد بالا... [یعنی باید این کار رو براتون انجام بدن بدون هیچ منتی چون به خاطر امنیت پائین اونها سرورشون ه-ک شده بوده و شما دچار مشکل شدید] ...!)

این قسمت:

var $password = '';

معمولا در آخرهای فایل confighuration.php هست و نیازی نیست شما اضافه کنید... (مابین ' ' باید پسورد دیتابیس قرار بگیره)

به هر حال توضیحات شما کمی گیج کننده هست... اگر اطلاعات رو شاتل منتقل کرده باشه که نباید مشکلی باشه و اگر خودتون منتقل کردید بحثش جداست... (البته با این پشتیبانی شاتل بعید هم نیست اگر خودشون منتقل کرده باشن بی مشکل این کار رو انجام داده باشن...)

راه حل ساده هست ولی اینطوری دور خودمون می چرخیم...

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام

یعنی اطلاعات شما رو خود شاتل منتقل کرده به این هاست جدید؟ (اگر اینطور باشه که دیگه نیازی به ست کردن اطلاعات توسط شما نباید باشه و سایتتون هم بی مشکل باید بیاد بالا... [یعنی باید این کار رو براتون انجام بدن بدون هیچ منتی چون به خاطر امنیت پائین اونها سرورشون ه-ک شده بوده و شما دچار مشکل شدید] ...!)

این قسمت:

var $password = '';

معمولا در آخرهای فایل confighuration.php هست و نیازی نیست شما اضافه کنید... (مابین ' ' باید پسورد دیتابیس قرار بگیره)

به هر حال توضیحات شما کمی گیج کننده هست... اگر اطلاعات رو شاتل منتقل کرده باشه که نباید مشکلی باشه و اگر خودتون منتقل کردید بحثش جداست... (البته با این پشتیبانی شاتل بعید هم نیست اگر خودشون منتقل کرده باشن بی مشکل این کار رو انجام داده باشن...)

راه حل ساده هست ولی اینطوری دور خودمون می چرخیم...

موفق باشید

اونها تمام فایل ها جداول پایگاه داده رو به خاطر عوض کردن سرورهاشون ( فقط واسه ی من نبوده ) به سرور جدید منتقل کردن.

* اون دفعه که کلا پایگاه داده ه-ک شده بود. من یک سی پنل جدید دریافت کردم و خودم از نو روی اون جوملا نصب کردم و از بک آپ هم استفاده نکردم . چون گفتم ممکنه فایل ها هم ه-ک شده باشه. و از لحاظ امنیتی صحیح نباشه. و ان سی پنل جدید ( ویژه ) خوب بود تا اینکه خود شاتل تصمیم گرفت سرورهاش رو منتقل کنه و از یک سرور جدید استفاده کنه . که من هم شامل این گروه بودم. و اونها تمام فایل ها - دیتابیس - جداول رو به سرور جدید منتقل کردن و فقط گفتم باید فایل مربوطه ویرایش بشه. که اگر هم بلد نیستی از انجمن جوملا کمک بگیر.

البته قصد دارم که از نو جوملا رو نصب کنم. چون هر کاری کردم درست نشد. و در فایل con هم تمام اطلاعات درست بود اما باز هم اخطار مربوط به پایگاه داده از سایت نرفت .

به هر حال مرسی از شما و دیگر اعضا و مدیران جومینا. :thankyou:

لینک به ارسال

با سلام

این هم از پشتیبانی ضعیف این خدمات دهنده! اگر کل اطلاعات رو منتقل کردن به یک سرور دیگه باز هم نیاز نبود بگن شما خودتون دیتابیس رو ست کنید یا حداقل اطلاعات دیتابیس جدید رو بهتون می دادن تا شما ست کنید...

به هر حال اگر از اطلاعات منتقل شده بخواهید استفاده کنید باید دیتابیس رو ست کنید... یکی از راه هایی که دارید اینه که یک بک آپ از دیتابیس فعلی بگیرید / یک دیتابیس جدید بسازید و بک آپی که گرفتید رو در اون ایمپورت کنید و بعد اطلاعاتش رو در فایل confighuration.php ست کنید...

اگر هم خواستید از پایه جوملا نصب کنید دیگه نیازی به کارهای بالا نیست...

اگر هم مایل بودید اطلاعات هاستتون رو برام پیام خصوصی کنید تا براتون ست کنم... (نگران ه-ک شدن از جانب بنده نباشید هکتون نمی کنم:D )

به هر حال امیدوارم موفق باشید

لینک به ارسال

همون اولم گفتم بهترین کارو کردید چون امکان فایل های مخرب نیز در هاست شما هست بخاطر همین کل پاپبلیک هرچی توش بدو رو پاک کرده و شروع به کار کنید و هرچی زود تر به یک هاست خوب رجوع کنید یا باید هر دفعه بکاپ بگیرید

در کل موفق باشید:thankyou:

شهریار جون

لینک به ارسال

سلام

بچه ها منم یه مشکلی دارم جوملا را روی هاست نصب کردم و سایت را تکمیل کردم ولی الان که میخوام وارد cpanel بشم و تغییرات انجام بدم یوزر و پسورد من را قبول نمیکنه

چیکار کنم تور و خدا کمک

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...