رفتن به مطلب
parsahp11

ارور در نصب جوملا 3.7.3

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من xamp رو نصب کردم  دیتابیس هم ساخنم

هنگام نصب جوملا تو همون صفحه اول گیر میکنه و این اارور رو میده( یعنی تو تب تنظیمات گیر میکنهو به تب پایگاه دادها نمیره.

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in C:\xampp\htdocs\reza\libraries\cms\application\cms.php on line 471

درخواست کمک دارم.سپاس

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
بر 2/8/2018 at 20:21 , parsahp11 گفت:

با سلام

من xamp رو نصب کردم  دیتابیس هم ساخنم

هنگام نصب جوملا تو همون صفحه اول گیر میکنه و این اارور رو میده( یعنی تو تب تنظیمات گیر میکنهو به تب پایگاه دادها نمیره.

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in C:\xampp\htdocs\reza\libraries\cms\application\cms.php on line 471

درخواست کمک دارم.سپاس

سلام
دوست عزیز برای اینکار کارهای زیر را انجام دهید:

در پوشه زمپ وارد پوشه php شوید (xampp\php ) و فایل  php.ini را باز کنید، عبارت max_execution_time را بیابید و مقدار مقابل آن را به یک عدد بزرگتر مثلاً 360 تغییر دهید. بعد از اینکار بهتر است یکبار زمپ را از نو راه اندازی کنید.

اگر در نصب اطلاعات نمونه به مشکل برخوردید علاوه بر کار بالا، کار زیر را هم انجام دهید:

سپس در پوشه جوملایی که هنوز نصب نکردید و فقط و فقط فایل های آن را از حالت فشرده خارج کردید، وارد پوشه installation  ---> sql ---> mysql شوید (installation\sql\mysql) و فایل های Joomla.sql و sample_data.sql را با یک ویرایشگر مثل notepad  یا notepad++ باز کنید و تمامی عبارت شامل ENGINE=InnoDB را پیدا و با ENGINE=MyIsam جایگزین کنید یعنی به جای ENGINE=InnoDB بنویسید ENGINE=MyIsam

حالا با خیال راحت جوملا را بر روی لوکال ( زمپ، ومپ و ... ) نصب کنید و لذت ببرید

لینک به ارسال

دوست عزیز bashka

ضمن تشکر از راهنمایی شما، اگر همه موارد را انجام دادیم و نشد مشکل از کجا میتواند باشد ؟؟

لینک به ارسال

آخرین پست این تاپیک مربوط به یکسال پیشه ولی چون با همین مشکل مواجه شدم، دیگه تاپیک جدید ایجاد نکردم.

هم آخرین نسخه Wamp و هم آخرین نسخه Xampp رو نصب کردم، در هر دو، موقع نصب جوملا 3.7.3 این خطا رو میده:

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in D:\xampp\htdocs\Joomla_3.7.3\libraries\cms\application\cms.php on line 471

کارهایی که در پست دوم گفته شده رو هم انجام دادم ولی فایده ای نداره.

خطا مربوط به پارامتر تابع Count در php نسخه 7.3.4 هستش.

کسی از دوستان می تونه کمک کنه؟

ویرایش شده توسط jm1398

لینک به ارسال

سلام، من از یه روش استفاده کردم هرچند زیاد جالب نیست ام جواب گرفتم:
توی خطی که ارور گرفته(مال من 464 بود) این تکه کد رو بزارید داخل if:

count(!empty($sessionQueue) ? $sessionQueue : array())

لینک به ارسال

سلام من هنگام نصب این ارور رو بالای بخش اول تنظیمات میگیرم 

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home2/datakweb/public_html/hemmatp.ir/libraries/cms/application/cms.php on line 464

چه باید بکنم ؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...