رفتن به مطلب
moosoola

شکسته شدن لینکها

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان 

من یه سایت دارم که اونو از یه هاست به یه هاست دیگه انتقال دادم / صفحه اول کامل بالا میاد / اما همه لینکها شکسته شدست/ ممنون میشم راهنمایی بفرماین.

وب سایت 

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
10 ساعت قبل, moosoola گفت:

سلام دوستان 

من یه سایت دارم که اونو از یه هاست به یه هاست دیگه انتقال دادم / صفحه اول کامل بالا میاد / اما همه لینکها شکسته شدست/ ممنون میشم راهنمایی بفرماین.

وب سایت 

درود

فکر میکنم مشکل از فایل htaccess هست، داخل روت وب سایتتون اگر فایلی به نام htaccess.txt دارین به .htaccess تغییر نام بدین.

یاحق

لینک به ارسال
13 ساعت قبل, moosoola گفت:

سلام دوستان 

وب سایت 

سلام
دوست عزیز، ضمن تایید گفته های آقای RezaDindar، توجه کنید که ابتدا در هاستتون قابلیت نمایش فایل های مخفی را نیز فعال کنید تا  هاستتون فایل های مخفی را نمایش دهد چون در حالت عادی بعضی از هاست ها فایل هایی که با دات ( نقطه ) شروع می شوند را نمایش نمی دهند، سپس توجه کنید که در روت و ریشه هاستتون فقط و فقط یک فایل htaccess. وجود داشته باشد که آنهم باید مربوط به جوملا باشد ( می توانید محتویاتش را ببینید که ایا مربوط به جوملا هست یا نه ) و سایر فایل های که به صورت htaccess. یا htaccess.txt هستند را حذف کنید.

اگر هم فایل htaccess. وجود ندارد و فقط فایل htaccess.txt وجود دارد در اینصورت آن را به htaccess. تبدیل کنید.

در ضمن به نوشتن htaccess. توجه کنید که htaccess. با نقطه شروع می شود.

همچنین در مدیریت جوملا به تنظیمات سئو جوملا و فعال بودن گزینه mod_rewrite نیز توجه کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...