رفتن به مطلب
goblet

تغییر در قالب سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام

من میخواستم مثل این سایت که در پایین صفحه یک کادری آبی رنگ قرار داده و لینک کانال تلگرام توش گذاشته؛ در قالب سایتم قرار بدم

برای این کار باید چه کار کنم؟

پیشاپیش از پاسختون ممنونم

do.php?imgf=aee0a31d8a0d1.jpg

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام
دوست عزیز خیلی خیلی ساده است.
اصلاً نیاز به تغییر در قالب سایت نیست.

فقط کافیه شما یک ماژول از نوع دستی یا اچ تی ام ال بسازید متن و لینک را در آن قرار دهید و در موقعیت موردنظرتان منتشرش کنید. اگر قالب شما همچین موقعیتی ندارد می تونید به ماژول دستی که ساختید استایل بدید و  در پوزیشن خاص از صفحه قرار دهید.
همچنین می تونید از ماژول هایی استفاده کنید که پیغامی را در گوشه های سایت نشان می دهند استفاده کنید. در جوملای جهانی سرچ کنید زیاده است.

لینک به ارسال
بر 2/1/2018 at 13:29 , bashka گفت:

سلام
دوست عزیز خیلی خیلی ساده است.
اصلاً نیاز به تغییر در قالب سایت نیست.

فقط کافیه شما یک ماژول از نوع دستی یا اچ تی ام ال بسازید متن و لینک را در آن قرار دهید و در موقعیت موردنظرتان منتشرش کنید. اگر قالب شما همچین موقعیتی ندارد می تونید به ماژول دستی که ساختید استایل بدید و  در پوزیشن خاص از صفحه قرار دهید.
همچنین می تونید از ماژول هایی استفاده کنید که پیغامی را در گوشه های سایت نشان می دهند استفاده کنید. در جوملای جهانی سرچ کنید زیاده است.

ممنون

برای پوزیشن دادن بصورتی که فریز باشه باید چه کار کرد؟

برای پیدا کردن ماژول، چه کی وردی را سرچ کنم؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...