رفتن به مطلب
  • 0
mehrdad66

توضیحات در خصوص بسته چارفایل 2

سوال

سلام خدمت دوستان.

همین اول عذرخواهی میکنم بابت اینکه ممکنه متن طولانی باشه. من یک وب سایت میخوام داشته باشم با این مشخصات:

1- بخشی برای فروش فایل های مجازی (PDF و ویدئو ) که ممکنه برخی ها به صورت رایگان باشند

برای این مورد، بسته چارفایل 2 در سایت joominamarket واقعا عالی بود و خوشم اومد. الان سوال من این هست که این بسته از کدام کامپوونت فروشگاهی استفاده میکنه که بتونم درگاه پرداختش رو تهیه کنم؟

و سوال دوم اینکه من میخوام توی وب سایتم بخش های دیگه هم داشته باشم مثل:

نصب سیستم guru برای آموزش آنلاین

نصب سیستم کاریابی مثل sj jobs pro

نصب سیستم انجمن و فروم مثل easy discuss

نصب سیستم فرهنگ لغات مثل seo glossary

این موارد بالا، همگی قابلیت نصب روی این بسته رو دارن و مشکلی  برای قالب پیش نمیاد؟ و یا اینکه پیشنهاد می کنید برای فروشگاه از بسته چارفایل 2 و برای سایر موارد از بسته دیگری استفاده کنم؟

ممنون میشم پاسخ بدید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

پست های پیشنهاد شده

• 0
17 ساعت قبل, mehrdad66 گفت:

سلام خدمت دوستان.

همین اول عذرخواهی میکنم بابت اینکه ممکنه متن طولانی باشه. من یک وب سایت میخوام داشته باشم با این مشخصات:

1- بخشی برای فروش فایل های مجازی (PDF و ویدئو ) که ممکنه برخی ها به صورت رایگان باشند

برای این مورد، بسته چارفایل 2 در سایت joominamarket واقعا عالی بود و خوشم اومد. الان سوال من این هست که این بسته از کدام کامپوونت فروشگاهی استفاده میکنه که بتونم درگاه پرداختش رو تهیه کنم؟

و سوال دوم اینکه من میخوام توی وب سایتم بخش های دیگه هم داشته باشم مثل:

نصب سیستم guru برای آموزش آنلاین

نصب سیستم کاریابی مثل sj jobs pro

نصب سیستم انجمن و فروم مثل easy discuss

نصب سیستم فرهنگ لغات مثل seo glossary

این موارد بالا، همگی قابلیت نصب روی این بسته رو دارن و مشکلی  برای قالب پیش نمیاد؟ و یا اینکه پیشنهاد می کنید برای فروشگاه از بسته چارفایل 2 و برای سایر موارد از بسته دیگری استفاده کنم؟

ممنون میشم پاسخ بدید

شخصا افزونه های ایرانی  مثل جومینا فایل را  اصلا توصیه نمیکنم 

من سایت خودم را با بسته جومینا مارکت ورژن یک طراحی کردم 

http://kabook.ir

ولی متاسفانه وقتی این سیستم  به ورژن  دو ارتقاع یافت عملا  آپدیت نشدنی شد 

فقط میتونم  مهاجرت کنم  با از دست دادن ساختار لینکهای موجود و کلی لطمه دیدن توی جستجو ها و ایجاد صفحات خطا 404

واقعا معلوم نیست اگر ورژن 3 این بسته بیاد  مشکلات مجدد تکرار نخواهد شد 

در ضمن حتی  افزونه ورژن دوم به صورت مجزا منتشر نشد که من بتونم توی یک دایرکتوری دیگه تست کنم که امکان مهاجرت با چقدر خطا مقدوره 

کلا دستم رو آقای تهرانی گذاشت تو پوست گردو 

تجربه شد برام دیگه نه دنبال سیستم اختصاصی باشم نه بسته ایرانی (قبل جومینا مارکت سیستم اختصاصی سفارش داده بودم که برنامه نویس دیگه پشتیبانی نکرد )

Open Source خوشنام  چه جوملایی چه وردپرسی  

لینک به ارسال
  • 0

من این افزنه خریداری کرده بودم و  کلی اطلاعات روش ریختم 

الان موقعی که مشتری فایل خریداری میکند و میخواهد فایل دانلود بکند صفحه دانلود براش نمیاد و بجاش یک صفحه با کلمات ژاپنی میاد !!!

لطفا بررسی و مشکل حل فرمایید

rayshop.ir

لینک به ارسال
  • 0
2 ساعت قبل, hamid7777 گفت:

من این افزنه خریداری کرده بودم و  کلی اطلاعات روش ریختم 

الان موقعی که مشتری فایل خریداری میکند و میخواهد فایل دانلود بکند صفحه دانلود براش نمیاد و بجاش یک صفحه با کلمات ژاپنی میاد !!!

لطفا بررسی و مشکل حل فرمایید

rayshop.ir

سلام
یه اسکرین شات از صفحه دانلود بذارید

لینک به ارسال
  • 0
بر ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ at 11:00 , kabook گفت:

شخصا افزونه های ایرانی  مثل جومینا فایل را  اصلا توصیه نمیکنم 

من سایت خودم را با بسته جومینا مارکت ورژن یک طراحی کردم 

http://kabook.ir

ولی متاسفانه وقتی این سیستم  به ورژن  دو ارتقاع یافت عملا  آپدیت نشدنی شد 

فقط میتونم  مهاجرت کنم  با از دست دادن ساختار لینکهای موجود و کلی لطمه دیدن توی جستجو ها و ایجاد صفحات خطا 404

واقعا معلوم نیست اگر ورژن 3 این بسته بیاد  مشکلات مجدد تکرار نخواهد شد 

در ضمن حتی  افزونه ورژن دوم به صورت مجزا منتشر نشد که من بتونم توی یک دایرکتوری دیگه تست کنم که امکان مهاجرت با چقدر خطا مقدوره 

کلا دستم رو آقای تهرانی گذاشت تو پوست گردو 

تجربه شد برام دیگه نه دنبال سیستم اختصاصی باشم نه بسته ایرانی (قبل جومینا مارکت سیستم اختصاصی سفارش داده بودم که برنامه نویس دیگه پشتیبانی نکرد )

Open Source خوشنام  چه جوملایی چه وردپرسی  

بنده هم از خرید بسته دوم پشیمون هستم. فقط کافیه یه تغییر کوچیک بدم. سریع خطای 404 روی صفحه نشون داده میشه. پشتیبانی هم خیلی حوصله نداره هر بار بهشون میگم صحبت از پایان یافتن اعتبار پشتیبانی میکنن. من هنوز بعد 3 ماه نتونستم از این بسته استفاده کنم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
پاسخ به این سوال ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...