رفتن به مطلب
omidkarimi021@rad

مشکل پلاگین jsitemap pro

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت تمامی دوستان 

من وقتی پلاگین  jsitemap pro رو نصب میکنم به گوگل وب مستر و آنالیتیک متصل نمیشه و خطایی مبنی بر این که ایران تحریمه صادر می کنه و متصل نمیشه .

من روند نصب رو هم بدون وی پی ان و هم با وی پی ان انجام دادم ولی در هر دو صورت نتیجه یکسان بود 

از افراد مختلفی مشاوره گرفتم هر کی یه چی می گفت ولی اقدامات انجام شده به صورت زیر بود 

استفاده از وی پی ان 

پاک کردن کوکی و ...

در ضمن سرور هاست من تو ایرانه . آیا میشه این مشکل رو برطرف کرد ؟ خیلی ممنون میشم کمکم کنین .

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
بر 12/14/2017 at 12:25 , omidkarimi021@rad گفت:

با سلام خدمت تمامی دوستان 

من وقتی پلاگین  jsitemap pro رو نصب میکنم به گوگل وب مستر و آنالیتیک متصل نمیشه و خطایی مبنی بر این که ایران تحریمه صادر می کنه و متصل نمیشه .

من روند نصب رو هم بدون وی پی ان و هم با وی پی ان انجام دادم ولی در هر دو صورت نتیجه یکسان بود 

از افراد مختلفی مشاوره گرفتم هر کی یه چی می گفت ولی اقدامات انجام شده به صورت زیر بود 

استفاده از وی پی ان 

پاک کردن کوکی و ...

در ضمن سرور هاست من تو ایرانه . آیا میشه این مشکل رو برطرف کرد ؟ خیلی ممنون میشم کمکم کنین .

با تشکر

سلام
دوست عزیز این مشکل همانطور که خودتان گفتید بخاطر این هست که سایت شما روی هاست و سرورهای ایرانی است و ربوت های گوگل از ip سرور متوجه این مورد می شوند.

شاید بهترین کار این باشه که از سرورهای خارجی استفاده کنید.

البته منتظر جواب سایر دوستان نیز هستیم.

لینک به ارسال

سرورم از خارج ایران هست همه کامپونتت های دیگر درست کتار می کنه فقط این یکی این مشکل داره

لینک به ارسال
2 ساعت قبل, maskanyas72 گفت:

سرورم از خارج ایران هست همه کامپونتت های دیگر درست کتار می کنه فقط این یکی این مشکل داره

سلام
دوست عزیز یعنی شما موارد زیر را رعایت کردید باز هم خطای ایران تحریم است می دهد؟

1- سرور شما باید خارج ایران باشد

2- دامنه سایت شما ir نباشد

3- موقع ورود به گوگل وبمستر و آنالیتیک آی پی خود را تغییر دادید ( استفاده از ف*ی*ل*ت*ر شکن )

4- برای ثبت نام در وبمستر تولز و آنالیتیک از  ایمیل غیر ایرانی و ایمیلی که در مشخصات آن اسمی از ایران برده نشده است استفاده کردید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...