رفتن به مطلب
زارعی

ریسپانسیوکردن عکس

پست های پیشنهاد شده

سلام

من بالای سایتم به عنوان هدر یه عکس گذاشتم ولی ریسپانسیو نیست یعنی با تغییر سایز مانیتور خصوصا در موبایل از صفحه بیرون میزنه

بنطرتون چیکار باید کنم تا خوب نمایش بده عکسو

کلا در مورد ریسپانسیو کردن سایتم طوری که مثل الان مطالب رو ستونی نشون نده بلکه کامل صفحه اصلی رو نشون بده چه راهکاری دارید

متاسفانه قالبم رو نمیتونم عوض کنم باید همینی که هست رو سامان بدم

ممنون میشم راهنمایی کنید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
13 ساعت قبل, زارعی گفت:

سلام

من بالای سایتم به عنوان هدر یه عکس گذاشتم ولی ریسپانسیو نیست یعنی با تغییر سایز مانیتور خصوصا در موبایل از صفحه بیرون میزنه

بنطرتون چیکار باید کنم تا خوب نمایش بده عکسو

کلا در مورد ریسپانسیو کردن سایتم طوری که مثل الان مطالب رو ستونی نشون نده بلکه کامل صفحه اصلی رو نشون بده چه راهکاری دارید

متاسفانه قالبم رو نمیتونم عوض کنم باید همینی که هست رو سامان بدم

ممنون میشم راهنمایی کنید.

درود

اگر قالبتون از بوت استرپ استفاده میکنه کلاس .img-responsive رو به تگ img اضافه کنید. در غیر اینصورت width رو 100% و height رو auto کنید.

یاحق

لینک به ارسال
8 ساعت قبل, RezaDindar گفت:

درود

اگر قالبتون از بوت استرپ استفاده میکنه کلاس .img-responsive رو به تگ img اضافه کنید. در غیر اینصورت width رو 100% و height رو auto کنید.

یاحق

درود بر شما

از اون بخش طول و ارتفاع استفاده کردم فقط اینکه طول رو درست کرد ولی ارتفاعش مشکل داره

واسه اینکه ارتفاعش در ست بشه چیکارکنم فقط یک دهم ارتفاع عکس اصلی رو نشون میده بقیه عکس وجود نداره ؟؟؟؟؟

لینک به ارسال
8 ساعت قبل, زارعی گفت:

درود بر شما

از اون بخش طول و ارتفاع استفاده کردم فقط اینکه طول رو درست کرد ولی ارتفاعش مشکل داره

واسه اینکه ارتفاعش در ست بشه چیکارکنم فقط یک دهم ارتفاع عکس اصلی رو نشون میده بقیه عکس وجود نداره ؟؟؟؟؟

درود

آدرس سایتتون رو قرار بدین تا برسی کنم...

یاحق

لینک به ارسال
1 ساعت قبل, RezaDindar گفت:

درود

یاحق

بله حتما ممنون از لطفتون

sabznn.ir

یه سوال دیگه هم دارم لطفا

من تو موقعیت لوگو یک ماژول تاریخ دارم ولی خیلی جای نادرستی نمایش میده اینو چطور میشه اصلاح کرد که موقعیتش درست بشه

لینک به ارسال
13 ساعت قبل, زارعی گفت:

بله حتما ممنون از لطفتون

sabznn.ir

یه سوال دیگه هم دارم لطفا

من تو موقعیت لوگو یک ماژول تاریخ دارم ولی خیلی جای نادرستی نمایش میده اینو چطور میشه اصلاح کرد که موقعیتش درست بشه

15 ساعت قبل, RezaDindar گفت:

درود

یاحق

با سلام مجدد من میخاستم عکسم رو از طریق بوت استرپ تغییر بدم ولی نمیتونم از مسیرش پیداش کنم یعنی bootstrap.css وجود نداره تو لیست 

چطوری میشه دسترسی داشت یعنی طراح هیدنش کرده ؟ 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...