رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام به تمام دوستان و مدیران عزیز

من تا حالا فونت خیلی از سایتارو تغییر دادم اما تو قالب sj_revo گیر کردم هر کاری میکنم تغییر پیدا نمیکنه.

کد زیر رو در قسمت   template-yellow.css قرار دادم.

اگر اشتباهی تو کارم هست ممنون میشم راهنمایی کنید.

@font-face {
    font-family: 'IRANSans-web';
        src: url('IRANSans-web.eot');

src: url('www.site.com/templates/sj_revo/asset/fonts/awesome/fonts/IRANSans-web.eot?#iefix') format('eot'),  /* IE6–8 */
url('www.site.com/templates/sj_revo/asset/fonts/awesome/fonts/IRANSans-web.woff2') format('woff2'),  /* Chrome36+, Opera24+*/
url('www.site.com/templates/sj_revo/asset/fonts/awesome/fonts/IRANSans-web.woff') format('woff'),  /* FF3.6+, IE9, Chrome6+, Saf5.1+*/
url('www.site.com/templates/sj_revo/asset/fonts/awesome/fonts/IRANSans-web.ttf') format('ttf');  
    font-weight: normal;
}

از این کد استفاده میکنم و از طریق فایرباگ فونت فامیلی هر قسمتی رو IRANSans-web میزارم اعمال نمیشه.

ویرایش شده توسط hassan_shahi

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
بر 11/30/2017 at 09:37 , hassan_shahi گفت:

سلام به تمام دوستان و مدیران عزیز

من تا حالا فونت خیلی از سایتارو تغییر دادم اما تو قالب sj_revo گیر کردم هر کاری میکنم تغییر پیدا نمیکنه.

کد زیر رو در قسمت   template-yellow.css قرار دادم.

اگر اشتباهی تو کارم هست ممنون میشم راهنمایی کنید.

@font-face {
        src: url('IRANSans-web.eot');

src: url('www.site.com/templates/sj_revo/asset/fonts/awesome/fonts/IRANSans-web.eot?#iefix') format('eot'),  /* IE6–8 */
url('www.site.com/templates/sj_revo/asset/fonts/awesome/fonts/IRANSans-web.woff2') format('woff2'),  /* Chrome36+, Opera24+*/
url('www.site.com/templates/sj_revo/asset/fonts/awesome/fonts/IRANSans-web.woff') format('woff'),  /* FF3.6+, IE9, Chrome6+, Saf5.1+*/
url('www.site.com/templates/sj_revo/asset/fonts/awesome/fonts/IRANSans-web.ttf') format('ttf');  
}

از این کد استفاده میکنم و از طریق فایرباگ فونت فامیلی هر قسمتی رو IRANSans-web میزارم اعمال نمیشه.

درود

در آدرس دهی نیازی به وارد کردن دامنه سایت نیست از templates به بعد کافی هست. ایده ای به ذهنم نمیرسه اگر آدرس سایتتون رو قرار بدین بهتر میشه راهنمایی کرد.

درپناه حق

لینک به ارسال
21 ساعت قبل, RezaDindar گفت:

درود

در آدرس دهی نیازی به وارد کردن دامنه سایت نیست از templates به بعد کافی هست. ایده ای به ذهنم نمیرسه اگر آدرس سایتتون رو قرار بدین بهتر میشه راهنمایی کرد.

درپناه حق

بفرمایید واقعا کلافه شدم ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن آدرس سایت

لینک به ارسال
بر 12/2/2017 at 09:38 , hassan_shahi گفت:

بفرمایید واقعا کلافه شدم ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن آدرس سایت

درود

همچین کدی که در پست اول قرار دادین داخل css قالبتون نیست. برسید داخل تنظیمات قالب یک گزینه ای باید باشه به نام بهینه سازی فایل های css. خاموشش کنید ببینید مشکل حل میشه؟

یاحق

لینک به ارسال
بر 12/3/2017 at 21:44 , RezaDindar گفت:

درود

همچین کدی که در پست اول قرار دادین داخل css قالبتون نیست. برسید داخل تنظیمات قالب یک گزینه ای باید باشه به نام بهینه سازی فایل های css. خاموشش کنید ببینید مشکل حل میشه؟

یاحق

خیر مشکل حل نشد.

تو چه فایلی باید قرار بدم این کد رو میشه بگید؟

تو تنظیمات قالب همچین گزینه ای نیست من یه پلاگین بهینه سازی css نصب کردم که غیرفعالش میکنم تا شما بتونید قشنگ بررسی کنید

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

درود
کد زیر رو جایگزین کدی که دادید بکنید مشکل حل خواهد شد.

@font-face {
    src: url('../asset/fonts/awesome/fonts/IRANSans-web.eot?#iefix') format('eot'),
    url('../asset/fonts/awesome/fonts/IRANSans-web.woff2') format('woff2'),
    url('../asset/fonts/awesome/fonts/IRANSans-web.woff') format('woff'),
    url('../asset/fonts/awesome/fonts/IRANSans-web.ttf') format('ttf');  
    font-style:normal;
}

body {
    font-family: "IRANSans-web",tahoma,arial !important;
}

ضمنا دقت فرمایید که همواره برای ادرس دهی مستقیم حتما http:// در ابتدا ادرس وجود داشته باشد.موردی که شما در کدتون رعایت نکردید و احتمالا مشکل همین باشد.

ویرایش شده توسط smah2

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...